Promovat
Închiriere apartament 2 camere decomandat, mobilat complet   Mazepa II
7
1

Închiriere apartament 2 camere decomandat, mobilat complet Mazepa II

Se oferă spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Mazepa II, la etajul 1. Locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru a oferi un nivel ridicat de confort și funcționalitate viitorilor chiriași. Prețul chiriei este de 1.700 lei lună. Apartamentul se ...

55 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă - plantatie aluni  41300mp
17

Casă - plantatie aluni 41300mp

EXCLUSIVITATE! COMISION 0% la cumparator! Va propun spre vanzare o proprietate doi in unu, casa si activitate pe profit, situata in localitatea Dobrinesti, judetul Galati, in suprafata teren 41300mp teren, (17773mp intravilan, diferenta extravilan) si casa P+1. Imobilul, construit din caramida si acoperit ...

1727 EUR/m2 | 220 m2

Dobrinesti, Galati

Promovat
Apartament 3 camere/ Etajul 2 Bloc Turn/Bloc in reabilitare termica
10
6

Apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat la etajul 2 al blocului turn din zona Liceului Agricol, ultima scară, lângă Tecucel. Imobilul se află în imediata apropiere a centrului comercial din zona Lidl, iar vis-a-vis se regăsește Liceul Agricol, ceea ce îl face foarte bine deservit pentru tot ...

935 EUR/m2 | 62 m2

Sud-Est, Tecuci, Galati

Promovat
Casă modernă, construită în 2022, de vânzare în Galați – zona Arcasilor
8
14

Suprafață utilă: 92 m² | Teren: 545 m² | Garaj: 48 m² | Finalizată în 2022 Vă oferim spre vânzare o proprietate deosebită situată în Galați, în zona liniștită și bine cotată a Arcasilor. Casa, construită în anul 2022, are suprafata construita de 113 mp, suparafata utila 92mp Compartimentare: doua dormitoare, ...

1957 EUR/m2 | 92 m2

Nord, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren 9

vand teren

1565 mp cu utilitati pentru costructii case,parcari auto, tiruri, depozite cu deschidere de 50 metri. Se poate vinde si in doua loturi cu deschidere de 25 metri a cate 800 metri patrati.

Vanatori, Galati

Promovat
Ap. 1 camera zona Doja, etaj 3, renovat
9
6

Ap. 1 camera zona Doja, etaj 3, renovat

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in zona Doja, la etajul 3 4 al unui bloc construit in anul 1984. Imobilul se află într-o zonă excelentă, cu acces facil la mijloace de transport în comun, supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii. Apartamentul ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica
6
8

Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, 50mp, situat in Tiglina 2, in zona scolii nr. 13, la etajul 4 4, hidroizolatia fiind in garantie. Zona in care se afla imobilul este ușor accesibila pentru mijloace de transport in comun, supermarketuri, ...

920 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vând casă zona centrală Galați
10
3

Vând casă zona centrală Galați

Vând Vilă Modernă P+1, Construcție Nouă - Zona Strada Cernat, Galați Preț: [245.000 euro ] la alb Preț: [285.000 euro ] la gata Pentru mai multe detalii și pentru a stabili o vizionare, vă rog să mă contactați la whatsApp Si la telefon Se oferă spre vânzare o vilă individuală, cu un design arhitectural ...

2130 EUR/m2 | 115 m2

Central+, Galati, Galati

Teren Sat Costi
3
3

Teren Sat Costi

Teren Sat Costi De vânzare Teren extravilan, cu o suprafață de 522 mp, situat în Sat Costi, comuna Vânători. îngrădit, branșament apă, drum pietruit case construite în jur Preț 11.000 euro

600 m2

Galati, Galati

Casa de vânzare p+1 vanatori,costi
2
4

Casa de vânzare p+1 vanatori,costi

Casa vânători, 120 mp finalizata 2024,amplasata la 90 m de dn Casa se vinde la stadiul de glet Utilități:apa,curent electric,gaze La prețul afișat se adaugă TVA in anumite condiții

1017 EUR/m2 | 120 m2

Vanatori, Galati

Teren intravilan in comuna Șendreni județul Galați
4

Teren intravilan in comuna Șendreni județul Galați

Se vând 4 loturi de teren (separare sau împreună, depinde de preferință) de cca.500 m.p. lot, adică (21 m x 24 m). Preț: 43 euro m.p.

2,080 m2

Sendreni, Galati

2 decomandate M20 etaj intermediar
9
1

2 decomandate M20 etaj intermediar

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate,etaj 9 10, in zona M20 . Apartamentul are o suprafata de peste 50 mp plus 2 balcoane inchise cu termopan ,izolatie exterioara,centrala termica,aer conditionat,renovat 2020,bucatarie mobilata si utilata complet,hol ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Micro%2b20, Galati, Galati

2 dec.Micro 19,etaj intermediar 3

2 dec.Micro 19,etaj intermediar

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona M19. Apartamentul este la etajul 8 10,are o suprafat de 43mp,geam baie,balcon,simplu,necesita renovare. Pentruprogramari vizionare sunati la nr. de telefon.

919 EUR/m2 | 43 m2

Micro 19, Galati, Galati

Garsoniera, 20 MP,Micro 40
4
1

Garsoniera, 20 MP,Micro 40

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare o garsoniera in zona Micro 40. Detalii: -suprafata 20 mp -grup sanitar propriu -usa metalica -usi interior termopan -ideal pt locuit sau investitie -bloc cu gaze

1350 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Garsoniera,M40,centrala termica
8
6

Garsoniera,M40,centrala termica

Agentia imobiliara Mate House va propune spre inchiriere o garsoniera etaj 1,in M40(in spatele malului) . Dotari -25 mp -termopan -izolata exterior -grup sanitar propriu -centrala termica -apa separat -mobilata utilata partial si modest -se inchiriaza pe termen lung Se percepe 900 lei avans+ 1800 lei ...

25 m2

Micro%252b40, Galati, Galati

3 decomandate ICF 70mp
7

3 decomandate ICF 70mp

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate zona ICF. Dotari: -centrala termica -aer conditiona -termopan -izolatie exterioara -fara probleme la hidroizolatie -bloc construit 1980 -se vinde partial mobilat si utilat -2 grupuri sanitare -zona scoala,farmacie,piata,mijloc ...

1323 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Casa,Centru ,curte (alee comuna)
6
7

Casa,Centru ,curte (alee comuna)

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare o casa in zona Centru. Curte comuna( comuna este doar aleea pt iesire). Casa este din caramida si paianta,acoperita cu tabla,izolata exterior partial,termopan,centrala termica. Formata din 2 camere,1 baie,1 bucatarie,1 hol,gresie,faianta,parchet,foarte ...

900 EUR/m2 | 80 m2

Galati, Galati

3 cam,Tiglina 2,etaj intermediar 6

3 cam,Tiglina 2,etaj intermediar

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandate in zona Tiglina 2.Apartamentul este situat la etajul 3 din 4,este renovat,dotat cu centrala termica,termopan,usa metalica,rulouri exterioare. Pentru programari vizionari sunati la nr.0774579899

1154 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

2 cam,Tiglina1,etaj 1
8
2

2 cam,Tiglina1,etaj 1

Agenția imobiliară Mate House va propune spre închiriere un apartament cu 2 camere semidecomandate in zona Țiglina 1.Apartamentul este situat la etajul 1 ,este dotat cu centrala termica,mobilat modest ,utilat.Se închiriază pe termen lung,fara animale de companie,fara copii,nefumatori.Preț 300 e o lună ...

47 m2

Galati, Galati

3 decomandate,Mazepa
14
4

3 decomandate,Mazepa

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in Mazepa. Apartamentul are o suprafata utila de 68,5 mp plus un balcon de 4 mp,ducand la o suprafata totala de 72,5 mp. Dotari: -centrala termica -aer conditionat -izolatie exterioara -termopan -usa metalica -2 ...

1044 EUR/m2 | 68 m2

Galati, Galati

4 semidecomandate,M40 1

4 semidecomandate,M40

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 4camere semidecomandate in zona M40. Apartamentul este situat la etajul 4 ,are geam baie,centrala termica,apa separat,usa metalica. Ideal pt locuit sau investitie ,necesita o igenizare. Pentru vizionare sunati la 0774 579 899

992 EUR/m2 | 60 m2

Micro+40, Galati, Galati

3 camere semidecomandate ,Mazepa

3 camere semidecomandate ,Mazepa

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament in zona Mazepa.Apartamentul este semidecomandat,la etajul 3.2 balcoane,geam baie,simplu,curat,necesita renovare totala.

1100 EUR/m2 | 60 m2

Mazepa+1, Galati, Galati

3 dec,Icf,bloc dupa 1980 4

3 dec,Icf,bloc dupa 1980

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Icf. Apartamentul este situat intr-un bloc construit dupa anul 1980,are o suprafata utila de 64mp si supfata totala de 67 mp,este dotat cu centrala termica,rulouri exterioare,izolatie exterioara,termopan,usi ...

1203 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

4 camere semidecomandate,Micro 39
8
1

4 camere semidecomandate,Micro 39

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere semidecomandate in zona M39. Apartamentul este dotat cu termopan,centrala termica,apa separat,necesita renovare totala,fara probleme la hidroizolatie,suprafata de aproximativ 59 mp,curat.

797 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

3 dec.Micro 38 bloc dupa 1980 1

3 dec.Micro 38 bloc dupa 1980

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Micro 38.Apartamentul este simplu ,dotat cu geam baie,aproximativ 65mp,cu 3 balcoane,este situata la etajul 4din 4 dar cu mansarda deasupra,termopan,partial renovat

1000 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

garsoniera ,Micro 38

garsoniera ,Micro 38

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare o garsoniera in zona Micro 38 situata la etajul 2,renovata ,termopan,usa metalica,grup sanitar cu dus.

1350 EUR/m2 | 20 m2

Micro+38, Galati, Galati

1 camera ,Sid-vest ,

1 camera ,Sid-vest ,

Agentia imobiliara va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera zona Siderurgistilor (Staer). Imobilul este situat la parter,intr-un bloc construit in jurul anilor 1980,cu o suprafata de aproximativ 23 mp.Imobilul are ca dotari centrala termica ,termopan ,usa metalica ,mobilat ,utilat,curat ,intretinut. Zona ...

1870 EUR/m2 | 23 m2

Galati, Galati

1 camera  parter zona Ireg

1 camera parter zona Ireg

Agentia imobiliara Mate House va propune spre inchiriere o garsoniera in zona Ireg(staer).Garsoniera este mobilata ,utilata,centrala termica,termopan,usa metalica ideala pt o persoana ,cuplu,elevi ,studenti etc Acces mijloc de transport,licee,marcket,farmacie,scoli ,librarie etc Se inchiriaza pe termen ...

25 m2

Galati, Galati

Promovat
2 decomandate,zona General
1
6

2 decomandate,zona General

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona General. Detalii: -etaj 3 -2 balcoane inchise cu termopan -geam baie -suprafata utila de aproximativ 51mp -suprafat totala de 57 mp -usa metalica -simplu -necesita renovare toatala -ideal pentru locuit ...

1235 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa +teren,singur in curte,Mazepa
1
1

Casa +teren,singur in curte,Mazepa

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare o casa in zona Mazepa. Detalii: -constructie caramida tip vagon -izolatie exterioara de 10 cm -termopan -centrala termica -3 camere -1 camera open-space -hol -grup sanitar -balcon inchis -beci -garaj -acoperis tabla -deschidere 10 mp -singur in curte -vecini ...

1763 EUR/m2 | 118 m2

Mazepa%2b2, Galati, Galati

vie pe rod intravilan 1040 m2 in Munteni -Tecuci 1

vie pe rod intravilan 1040 m2 in Munteni -Tecuci

-- Vând vie pe rod intravilan în comuna Munteni aproape de Tecuci preț negociabil 3500 euro lângă teren sant toate utilitățile gaz , electricitate , apă --- Vând și teren extravilan 1500 m2 terenul se află pe șoseaua principală aproape de sat Munteni 2000 euro

1,040 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Inchiriere spațiu comercial

Inchiriere spațiu comercial

Inchiriez spațiu comercial la Gara de Nord -Tecuci Suprafața 120

120 m2

Tecuci, Galati

Vând teren intravilan,  comuna Vîrlezi,  județul Galați 9

Vând teren intravilan, comuna Vîrlezi, județul Galați

Proprietar - Vând teren intravilan 3800 mp, cu întrare de la strada principala, situat în comuna Vîrlezi, județul Galați. Telefon 07patru,opt,trei,unu,cinci,unu,unu,unu

Galati, Galati

Loc de veci
2

Loc de veci

Cedez concesiune ,Loc de veci-Eternitatea

Galati, Galati

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor
11

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri sanitere, ...

1023 EUR/m2 | 44 m2

siderurgistilor, Galati, Galati

Vând apartament
10
12

Vând apartament

Vând apartament 2 camere, mobilat partial, centrala termica, 2 aparate aer condiționat, ușa metalica, balcon închis cu termopan, semidecomandat, etj 4 din 4 confort 1, 47,33m suprafață, gresii, faianta, parchet laminat.

1162 EUR/m2 | 47 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Teren intravilan de vânzare!
1

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 30 ari in sat Blânzi, comuna Corod, județul. Galați, terenul este situat la strada principala care duce spre sat Carapcesti in apropiere de iaz si are ieșire la parau. Este potrivit pentru construcție casa, fiind situat într-un cartier de tineret.

3,000 m2

Corod, Galati

Vând două apartamente legate în Tecuci cu spațiu comercial
10

Vând două apartamente legate în Tecuci cu spațiu comercial

Zona: lângă Gara de Nord și Kaufland. Se poate cumpăra și un singur apartament cu spațiul comercial aferent (90000 euro) sau închiria cu 500 euro spațiul comercial sau 400 euro un apartament. Mai multe detalii la telefon.

150 m2

Tecuci, Galati

Promovat
Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti
11
1

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti Afacere şi casă într-un loc, este visul oricărei familii şi reuşita deplină în ceea ce înseamnă împletirea vieţii cu activitatea de zi cu zi. Despre ce este vorba? Un spaţiu extins, în comuna Drăgănești,  pe două nivele care însumează 202 ...

470 EUR/m2 | 202 m2

Draganesti, Galati

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3  4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro
8
6

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro

1134 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Camera de cămin  de vanzare
4
9

Camera de cămin de vanzare

Camera de cămin de vanzare in judetul Galati la G5 mai multe detalii la nr

667 EUR/m2 | 12 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti
16
1

Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti, comuna Corod Vânzare în două etape, credit, sau în cash, pentru: Casă şi spaţiu multifuncţional în sat Brătuleşti, comuna Corod Stresul este în mod general determinat de lipsă sau imposibilitatea de a găsi soluţii. Cel mai frecvent ...

497 EUR/m2 | 160 m2

Bratulesti, Galati

Apartament 2 camere , Micro19, etaj1, 52000 euro neg
1
2

Apartament 2 camere , Micro19, etaj1, 52000 euro neg

Apartament 2 camere , Micro19, etaj1, balcon centrala termica,aer conditioat, termopan, parchet, gresie,faianta, usi interioare, usa metalica. Pret 52000 euro neg

1300 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

De inchiriat,Garsoniera,Tiglina1,etaj3,1000 lei luna
1
1

De inchiriat,Garsoniera,Tiglina1,etaj3,1000 lei luna

Se inchiriaza! Garsoniera,Tiglina1,etaj3, A-uri,mobilata,utilata 1000 lei luna+1000lei garantie

25 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Vand teren
4
1

Vand teren

Vand teren intravilan comuna Schela 1024mp Toate utilitățile în fata portii

1,024 m2

Schela, Galati

2 camere decomandate Tiglina 2
8

2 camere decomandate Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vanzare 1 camera etaj 1, zona Port
5
7

Vanzare 1 camera etaj 1, zona Port

Descriere Imobiliare Dab Expert va ofera spre vanzare o camera, cu o suprafata totala de 20 mp, renovata total, instalatii electrice si sanitare noi, intrerupatoare si prize noi, lampi moderne de consum mic cu LED, coltar mobexpert nou, sifonier cu usi culisante, masa si scaune . Acesta ofera ambianta ...

1725 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

vand casa Sivita cu teren 1050 mp
3
3

vand casa Sivita cu teren 1050 mp

teren 1050 mp casa cu 2 nivele, amprenta 140 mp gaze la poarta, fantana, wc și interior și exterior, fosă , electricitate

1,050 m2

Sivita, Galati

Spatii de inchiriat 3

Spatii de inchiriat

Societate comerciala ofera spre inchiriere spatiu 1000 mp.

400 m2

Galati, Galati

Apartamente noi de vanzare Galati
10
6

Apartamente noi de vanzare Galati

Apartamente noi de vanzare zona Micro 17 Galati. Apartamente cu 1 , 2 si 3 camere. Apartamentele vin cu incalzire in pardoseala fara nici un cost suplimentar ,geamuri triplex,izolatie cu vata bazaltica , constructie pe cadre cu zidarie din caramida.Fiecare apartament are un loc de parcare inclus si un ...

1300 EUR/m2 | 90 m2

Micro%252525252525252b17, Galati, Galati

Inchiriez spatiu comercial
5

Inchiriez spatiu comercial

Inchiriez spatiu comercial,salon sau birouri.Suprafata 64mp , pret 10 euro mp.

64 m2

Galati, Galati

concesiune loc veci 1

concesiune loc veci

Cedez concesiune loc veci,4.5mp,cimitirul Eternitatea,langa monumentul Eroilor, tel.