Garsoniera de vanzare
5
2

Garsoniera de vanzare

De vanzare garsoniera situata in micro 40 Strada Caisilor etajul 4 este renovata si se vinde mobilata si utilitata asa cum este prezentata in poze.Mare avantaj al acestei proprietati il reprezinta pozitionarea excelenta,cu acces facil la mijloace de transport ,magazine , piata , scoli ,mall kaufland ...

1364 EUR/m2 | 22 m2

Cartier IC Frimu, Galati, Galati

Promovat
Spatiu comercial/Atelier creatie, 50 mp utili, zona Port - Faleza
8
2

MAG INVEST va propune in exclusivitate spre vanzare un spatiu comercial inregistrat ca atelier de creatie, cu o suprafata utila de 40.11 mp, dispus pe parter si etaj. Proprietatea este racordata la apa curenta, energie electrica trifazata si canalizare. Situatie juridica clara – proprietate, cu teren ...

922 EUR/m2 | 40 m2

Port, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Reședință Spațioasă de Vânzare   Complex AltStil -Aprox. 1000 mp Teren
19
6

Reședință Spațioasă de Vânzare Complex AltStil -Aprox. 1000 mp Teren

Pret Nou: 249 500 Euro Negociabil Reședință Spațioasă de Vânzare Complex AltStil -Aprox. 1000 mp Teren - 0745612402 Solicita Tur Virtual Prezentare Video De vanzare imobil compus din Teren (St: 970,75 mp - Su: 898 mp - Drum: 72,75 mp) + Constructie P+M+Garaj (Sd: 349 mp + 56,6 mp Terase - Su: 291,12 ...

857 EUR/m2 | 291 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament trei camere sau schimb cu apartament cu o camera etajul 1 sau parter
9
4

vând apartament cu trei camere, etaj 4 4, decomandat, doua bai, doua balcoane, prevazut cu pod, centrala termica condensare, balcoane închise cu termopan, 68 m2, zona Siderurgistilor Vest, Spitalul de copii, doua apartamente pe etaj.

1162 EUR/m2 | 68 m2

Mazepa+1, Galati, Galati

Casa + teren de vanzare, Com. Tudor Vladimirescu, Jud. Galati
10
3

Casa + anexe + teren de vanzare in com. Tudor Vladimirescu, Jud. Galati. Suprafata totala de 2450mp, suprafata construita de aprox. 90mp. Casa prezinta 3 camere, baie si hol. Utilitati: apa curenta in casa, 2 sobe (lemn), hidrofor.

444 EUR/m2 | 90 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

Case de vânzare în Tulucesti județul Galați.
3
1

Case de vânzare în Tulucesti județul Galați.

Se oferă spre vânzare acest proiect de casă În comuna Tulucesti județul Galați. Avem în proiect să începem 2 astfel de case în Tulucesti foarte aproape de centrul satului. Construcția acestora va începe în luna martie a anului 2026 și se va realiza doar pe comandă la cerere. Societatea noastră oferă ...

1236 EUR/m2 | 91 m2

Tulucesti, Galati

Case de vânzare în Tulucesti Galați
1
1

Case de vânzare în Tulucesti Galați

Societate comercială oferă spre vânzare acest model de casă În comuna Tulucesti județul Galați. Avans de 35% din partea cumpărătorului la începerea lucrărilor. Timp de execuție 90 zile. Terenul se află foarte aproape de centrul satului la doar 50m de DN26 și este situat pe stradă asfaltată. Suprafață ...

1239 EUR/m2 | 71 m2

Tulucesti, Galati

spatiu de vânzare
10
5

spatiu de vânzare

spațiu de vânzare cu destinație de locuit sau comerciala,format din 3 camere cu deschidere într-o anticamera suprafață de 55mp ,apometru individual, gaze,centrala proprie,locația se afla în spatele Lic.2 ptr informații telf. .

2 EUR/m2 | 55 m2

Tecuci, Galati

Vand teren extravilan arabil irigabil zona Brates Badalan
4
1

Vand teren extravilan arabil irigabil zona Brates Badalan

Vand teren in zona Badalan, zona estica a Lacului Brates, 5-6 km de la drumul european catre Giugiulesti. Tarla 121 Parcela 417 1 2 Suprafata in functie de necesitatile dumneavoastra de minim 1 hectar. Terenul este liber de sarcini avand carte funciara si cadastru putand fi vandut imediat. Familia ...

10,000 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare in Sendreni Galați
5

Casa de vanzare in Sendreni Galați

Casa de vanzare la întrare in Sendreni in spate la Luca. Spațiu locuibil 255 mp din care: -hol întrare -living spațios cu zona dining 71mp cu înălțime 2,9 m -bucătărie complet echipată Hotpoint Ariston -3 dormitoare din care 1 matrimonial cu baie si dressing proprii -2 bai cu jacuzzi -2 dressinguri ...

1255 EUR/m2 | 255 m2

Sendreni, Galati

vand teren arabil intravilan
2
4

vand teren arabil intravilan

vand teren arabil intravilan sat Chiraftei, comuna Mastacani, judetul Galati - 2236 mp - 6000 euro. carte funciara, acte la zi.

2,236 m2

Mastacani, Galati

inchiriez garsoniera
7
2

inchiriez garsoniera

închiriez garsoniera bloc turn et.3 semimobilata (masina de spalat.sifonier .pat) Tig.1 Str. Saturn lângă Peco.

25 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Vând apartament cu 3 camere modificat în 2 camere 1

Vând apartament cu 3 camere modificat în 2 camere

Vând urgent aport cu 3 camere modificat în 2 camere lângă lic 3 etaj 4 preț 68000 euro ptr detalii sunați pe wattsup la acolo vă pot trimite poze.

1308 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Vand apartement 2 camere Tecuci,judetul Galati
4
2

Vand apartement 2 camere Tecuci,judetul Galati

Apartament format din 2 camere(dormitor 14,10mp,camera de zi-19,80mp)si dependinte(hol-6,10mp,baie-4,30mp,camara-0,50mp,bucatarie-12mp).decomandat,situat la parterul unui bloc tip vila.Suprafata utila 56,8mp si o boxa de 11,9 mp ,cadastrat si intabulat,existent certificat energetic,dobandit prin cum ...

1725 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

spatiu de închiriere
6

spatiu de închiriere

închiriez spațiu pentru activități în suprafață de aproximativ 40mp preț negociabil

40 m2

Galati, Galati

Teren intravilan Pechea
5
4

Teren intravilan Pechea

Vand teren intravilan com Pechea jud Galati 1850 m 2 deschidere 52 metri ,lungime35 ,strada asfaltata pana la proprietate,toate utilitățile (curent,apa,canalizare) langa proprietate!

1,850 m2

Pechea, Galati

De inchiriat ap 2 cam cf 1
5
1

De inchiriat ap 2 cam cf 1

Apartament 2 camere confort 1 decomandat Str Siderlurgistilor langă mag.Staer Complet utilat Centralătermică Aer conditionat 2 unităti Etaj 3

50 m2

Galati, Galati

Casa bătrânească la sat
7
12

Casa bătrânească la sat

Casa bătrânească în sat Cismele ,comuna Smârdan judetul Galați ,cu teren drept de 1800 mp ,proprietate și care dispune de toate utilitățile zonei( racordare la curent electric, apa de la rețea și canalizare ). Încalzirea se face cu sobe , strada arată impecabil ( poze atașate in anunț ) și vecini liniștiți ...

375 EUR/m2 | 120 m2

Galati, Galati

De vănzare
10
2

De vănzare

De vănzare proprietate

328 EUR/m2 | 900 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere
5
1

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere decomandat 54 m, etaj 5 5, situat pe str. Gheorghe Petrașcu, deasupra marketului Profi, se vinde mobilat. Preț de 48.000euro, negociabil.

889 EUR/m2 | 54 m2

Tecuci, Galati

De vanzare, teren intravilan
5
1

De vanzare, teren intravilan

De vanzare! Teren intravilan ideal pentru constructi, in suprafata de 751 mp, strada asfaltata, curent electric, apa curenta! Pret 25.000 euro.

751 m2

Mihail Kogalniceanu, Galati

Apartament 3 camere mobilat și utilat complet   Țiglina I
9

Apartament 3 camere mobilat și utilat complet Țiglina I

Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Țiglina I, la etajul 3 al unui imobil cu regim de înălțime P+4. Apartamentul are o suprafață totală de aproximativ 59 mp și se vinde mobilat și utilat complet. Locuința este dotată cu centrală termică proprie, aparat ...

1102 EUR/m2 | 59 m2

Tiglina+1, Galati, Galati

Apartamant
10
7

Apartamant

închiriez apartament în regim hotelier .

59 m2

Tecuci, Galati

Inchirieri spații hale de producție, parcări auto, depozitare diverse

Ofer spre închiriere spații pentru amenajare hale de producție, parcări auto și depozitare diverse.

6,000 m2

Galati, Galati

Spații pentru hale de producție, parcări auto, depozitare diverse de închiriat

Spații pentru amenajări hale de producție, parcări auto și depozitare diverse pentru închiriere

6,000 m2

Galati, Galati

Vand Teren Extravilan Vanatori, Galati
2

Vand Teren Extravilan Vanatori, Galati

Vand Teren ExtraVilan Com. Vanatori, Jud. Galati. Terenul are 8.100mp, tarlaua 7 pe parcela 114. Situat langa "canalul mare" cu acces la drum, pe partea stanga dintre Vanatori-Odaia Manolachi. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati. Va multumesc.

Vanatori, Galati

inchiriez apartament 1 cam Ic Frimu
5

inchiriez apartament 1 cam Ic Frimu

Ofer spre închiriere apartament cu 1 cameră situat în Ic Frimu, parter, dotat cu centrală termică și aer condiționat, complet mobilat și utilat.

30 m2

Galati, Galati

Vând 2 camere Mazepa
5
12

Vând 2 camere Mazepa

Vând 2 camere mazepa cu vederea in strada Brailei la etajul 2 cu vederea in Brailei. Apartamentul necesita renovare, deține centrala termica si termopan, ușile au fost schimbare. Apartamentul este liber si se poate preda imediat.

1441 EUR/m2 | 51 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Hala noua de inchiriat in Galati
5

Hala noua de inchiriat in Galati

Ai nevoie de un spațiu pentru afacerea ta? Îți punem la dispoziție o hala noua de 90 mp, cu 2 usi tip rulou, curent electric, baie, curte interioară, împrejmuită cu gard. Ieșire la centura orașului.

90 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere de închiriat   Riviera by Viva, etaj 8, vedere Dunăre, prima închiriere
9

Apartament 2 camere de închiriat Riviera by Viva, etaj 8, vedere Dunăre, prima închiriere

Se închiriază apartament cu 2 camere, situat în complexul Riviera by Viva, bloc U3, B-dul Marea Unire nr. 11, la etajul 8. Apartamentul este open-space, cu bucătărie și living într-un spațiu comun. Bucătăria este mobilată și utilată, prevăzută cu insulă și zonă de luat masa. Livingul este mobilat ...

55 m2

Faleza, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere
6

Vanzare apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere semidecomandat situat in Tiglina 3, etaj 4 4, in stare buna, cu termopane, centrala.

1135 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere  Nae Leonard, etaj 1, mobilat și utilat
7
1

Apartament 2 camere Nae Leonard, etaj 1, mobilat și utilat

Oferim spre închiriere apartament cu 2 camere, situat pe strada Nae Leonard poziționat la etajul 1 cu o suprafață de 54 mp. Imobilul este recent renovat, mobilat și utilat modern, fiind pregătit pentru mutare imediată. Este un spațiu luminos, bine compartimentat și confortabil, ideal pentru locuit. Zona ...

54 m2

Galati, Galati

499oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19
8

499oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19

499oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro19 in zona capat de traseu, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Apartamentul ...

1160 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Centru Industrial Galați | DN25 | Hale Producție, Service, Depozitare | 7.507 mp teren
10

Oportunitate rară pentru business industrial sau logistic: Proprietate industrială complet funcțională, ideală pentru service utilaje grele, producție sau depozitare, cu acces direct din DN25 și infrastructură pregătită pentru operare imediată. Disponibilă atât pentru vânzare, cât și pentru închiriere. Avantaje ...

Serbestii Vechi, Galati

Proprietar închiriez apartament Micro 19 Galați
5
1

Proprietar închiriez apartament Micro 19 Galați

Apartament 2 camere de închiriat zonă excelentă, Micro 19 (L2) Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat la etajul 4, într-o clădire liniștită și bine întreținută, în Micro 19 (L2). La doar 5 minute de mers pe jos de Mall Dunărea Spital foarte aproape Supermarketuri, ...

30 m2

Micro 19, Galati, Galati

loc de veci
1

loc de veci

vând loc de veci la eternitatea în Galați

Galati, Galati

Vand vatra de casa in Foltesti
4

Vand vatra de casa in Foltesti

Vand curte generoasa in comuna Foltesti cu suprafata de 2868 mp cu anexe si locuinta demolabile. Terenul are deschidere la doua drumuri (un drum satesc si DJ242 cu deschideri la frontul strazii de 25 si respectiv 55 m), fiind ideal pentru constructia unei locuinte si o livada cu pomi fructiferi. Utilitati ...

565 EUR/m2 | 62 m2

Foltesti, Galati

Casa de vanzare la tara langa orasul Galati
10
26

Casa de vanzare la tara langa orasul Galati

Proprietar, vand casa cu teren în intravilanul comunei IC Brătianu (Zaclău) județul Tulcea, situată pe strada Principală, nr 174, la sosea asfaltata avand deschidere mare pe toate cele patru laturi. Are o suprafață de 2.850 mp de teren intravilan, dintre care 1.400 m grădină cu vie si pomi fructiferi. ...

25 EUR/m2 | 2,850 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere de inchiriat micro 20
9
1

Apartament 2 camere de inchiriat micro 20

Apartament de 2 camere zona micro 20, mobilat, utilat. Este aproape de statie de autobuz, parc pentru copii, magazin alimentar.

60 m2

Micro%2b20, Galati, Galati

Apartament pozitie centrala Galati
7

Apartament pozitie centrala Galati

Apartament versatil de 3 camere + bucătărie open space, ideal atat pentru activități de birou dar și ca locuință personală, situat chiar langa punctele zero ale orasului - zona ANAF Tribunal (strada George Coșbuc nr 5. Bl F). Apartamentul este situat la parter si dispune de o suprafață utila totala ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Central, Galati, Galati

Vand teren intravilan + casa batraneasca
7
1

Vand teren intravilan + casa batraneasca

Vand teren intravilan + casa batraneasca in com. Cuca. Terenul are o suprafata de 2900 mp. si este situat la o strada asfaltata. Utilitati: energie electrica apa de la retea put forat pentru udat gradina Pe teren regasim o plantatie de mure si pomi fructiferi ( meri, ...

2,900 m2

Cuca, Galati

Inchiriez apartament 2 camere Micro 39C termen lung
10
1

Inchiriez apartament 2 camere Micro 39C termen lung

Se oferă spre închiriere apartament de 50 mp, potrivit pentru o persoană sau un cuplu, disponibil pentru închiriere pe termen lung. Locuința este compartimentată practic și dispune de: aer condiționat centrală proprie (costuri eficiente de încălzire) două balcoane situat la etajul 1 nemobilat ...

52 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

vanzare casa
7
3

vanzare casa

Vând casă + teren 1925 mp + dependențe (beci, magazie, bucătărie de vară) situate la sosea. Locuinta are apa curenta și este branșată la energie electrică. Vița de vie și pomi fructiferi plantați în grădină. Detalii suplimentare la telefon; nu răspund la mesaje.

18 EUR/m2 | 1,925 m2

Gara Berheci, Galati

Vanzare apartament doua camere 51.000 de euro
1

Vanzare apartament doua camere 51.000 de euro

Vand apartament cu doua camere decomandate in Micro 19, la L2, parter, izolat, centrala, apa separat si geam la baie. 35,09 mp plus basca de aproximativ 8 mp. Apartamentul este situat in spatele spitalului judetean, magazin mixt la scara, farmacie, plafar. in apropiere sunt scolile 17 si 29, o gradinita ...

1543 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

Spațiu central Galați   ideal birou   cursuri   luminos, gata de lucru
3

Spațiu central Galați ideal birou cursuri luminos, gata de lucru

Se oferă spre închiriere spațiu de aproximativ 25 mp, situat în zonă centrală, Galați, ideal pentru birou, activități educaționale, workshop-uri, meditatie, sau servicii. Caracteristici: - Suprafață utilă: aprox25 mp - Spațiu luminos, cu ferestre mari - Pardoseală laminată, întreținută - Grup sanitar. - ...

25 m2

Galati, Galati

Spatiu 230mp - Galati zona centrala, ideal birouri, comercial
7

Spatiul propus spre inchiriere se afla in Centru, cu deschidere la aleea Pietonala situata intre strada N. Bălcescu si strada Traian, in vecinătate aflându-se Piața Mare (1 Decembrie 1918), Muzeul de arta Visuala, instituții financiar-bancare, instituții de invătământ, supermarketul Profi, centrul comercial ...

230 m2

Piata+Centrala, Galati, Galati

Vanzare apartament decomandat - 3 camere, zona ultracentrala
8
2

Imobilul se afla în Galați, zona Tiglina 2 - CEC Bank, edificat în anii 1970, pe structura monobloc din Beton Armat, cu un regim de înălțime de P+4. Apartamentul, situat la etajul 4, este dispus decomandat pe o suprafață totala de 68mp, din care suprafața baloanelor este de 8mp. Proprietatea comporta ...

1050 EUR/m2 | 60 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

teren de vanzare intravilan
2
1

teren de vanzare intravilan

Persoana fizica vand teren intravilan 1100 mp situat in Odaia Manolache Galati. Terenul este catastat si intabulat . Toate utilitatile sunt la strada. Pret 30 euro mp. Eventual schimb cu apartamet cu 1 camera.

Odaia Manolache, Galati

VAND Apartament 3 camere decomandat foarte spatios  75 m2
5

VAND Apartament 3 camere decomandat foarte spatios 75 m2

VAND apartament cu 3 sau 4 camere DECOMANDAT (fiecare camera sau baie are intrare SEPARATA de pe hol), 2 bai, 2 holuri , balcon f spatios 5 m2 si suparafata 75 m2 util. Apartamentul este situat in Zona Industriala, strada capitan Gheorghe Decuseara, bloc T6 scara 2, etaj 3. Apartamentul este in curs ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Tecuci, Galati

Vand Padure de salcam 10 ha com. Fartanesti Jud Galati
9
8

Vand Padure de salcam 10 ha com. Fartanesti Jud Galati

Vand padure salcam in suprafata de 10 ha, comasat. Posibilitate de cumparare inca 70 ha. Cu amenajament silvic, posibilitate exploatare imediata. Tarla 126, Parcela 2730, UPII UA12-13, sat. Viile , com. Fartanesti, jud. Galati. coordonate GPS: 45.773756, 27.967519 Puteti solicita filmare de la padure ...

100,000 m2

Fartanesti, Galati

vand teren
3

vand teren

vând teren in sat Foltesti judetul Galați 500 mp + casa 69 mp intabulare facuta- carte funciara Acte la zi (complete) Situata la DN (curent -BMP nou, apa, canalizare, podeț parcare auto nou) preț Negociabil 26000 Euro.

377 EUR/m2 | 69 m2

Foltesti, Galati

Loc de veci Eternitatea Galati
1
4

Loc de veci Eternitatea Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea Galati, 3,75 mp, cu bordura si cruce de mozaic. Fara oseminte (acte deshumare recenta). Acte pentru lucrare.

Galati, Galati

Închiriez ap 2 cam
9

Închiriez ap 2 cam

Proprietar închiriez apartament cu 2 camere semidecomandat mobilat și utilat CT etaj 2 micro 19 zona Parma . Preț 1500 lei + garanție

40 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea