Promovat
Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci
6

Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un spațiu comercial situat în zona IC FRIMU, lângă complexul Central Park, o locație excelentă pentru afacerea dumneavoastră! Detalii proprietate: Locație: IC FRIMU, lângă Complex Central Park Suprafață totală: 97 mp Compartimentare: 4 încăperi separate, 2 intrări, ...

1450 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Promovat
Vila P+1E+M  - zona General - Micro 14
12
6

Vila P+1E+M - zona General - Micro 14

Agentia imobiliara Mag Invest va propune pentru achizitie o vila P+1E+M, edificata in anul 2011, singur in curte, cu deschidere stradala 22 ml, suprafata contruita la sol 94mp si suprafata utila 190mp. Detalii imobil - foisor in curte - acoperis - tabla Lindab - compartimentare - 4 camere, trei grupuri ...

1211 EUR/m2 | 190 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Promovat
Oportunitate! Vila cu piscina, situata in Galati ''La cheie'' !
20

Proactiv Imobiliare va ofera in EXCLUSIVITATE posibilitatea de a achizitiona cu 0% comision o vila superba cu finisaje moderne, mobilata si utilata complet, amplasata intr-o zona foarte cautata si bine cotata a orasului Galati (in apropierea rondoului de la "General") Aceasta proprietate beneficiaza ...

1735 EUR/m2 | 219 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandate Micro 19
6
1

Apartament 2 camere decomandate Micro 19

Apartament 2 camere – Micro 19, Galați Apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Micro 19, zonă liniștită și bine conectată. Suprafață utilă aprox. 40 mp, 43mp totali, compartimentare practică: living, dormitor, bucătărie separată cu balcon închis, baie și hol. Locuința este întreținută, cu finisaje ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriere, hală 220 mp pe Drumul de centură!
9
1

Închiriere, hală 220 mp pe Drumul de centură!

Ofer spre inchiriere o hala cu suprafața de 220 mp situată pe Drumul de centură la aproximativ 200 m față de rotunda de lângă MatHaus. Utilizare recomandata: Ideala pentru depozit, service auto, ateliere sau alte activitati comerciale. Pentru mai multe detalii sunați la numărul

220 m2

Galati, Galati

Vând casa la rosu Galati Cismele
10
1

Vând casa la rosu Galati Cismele

De vânzare casa în localitatea Cișmele (comuna Smardan), la 13 km de Galati (15 minute de sensul giratoriu de la General). Locație Google maps: 45.512683,27.922938 NU facem schimb cu teren sau apartament. Informații casa: Este exact în stadiul din poze. Autorizație de construire în termen de valabilitate. Orientare ...

600 EUR/m2 | 85 m2

Cismele, Galati

Apartament modern 2 camere 81,50 mp, Bloc Nou, amenajat modern
10
2

Un apartament modern și primitor, situat într-un imobil nou, construit în anul 2023, într-o zonă cu acces rapid către principalele puncte de interes din Galați. Locuința are o suprafață totală de 81,50 mp și este amenajată cu grijă pentru un stil de viață confortabil, eficient și elegant. Blocul este ...

1646 EUR/m2 | 82 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Spatiu comercial str. Brailei nr. 205 3

Spatiu comercial str. Brailei nr. 205

Societate Ccomerciala ofera spre inchiriere spatiu comercial situat in strada Brailei nr. 205, parter Bloc A5 scara 5. In apropiere de Tapu Carpatin, chiar in dreptul trecerii de pietoni semaforizate. Spatiul are suprafata de 60 mp, grup sanitar, aer conditionat si centrala, dispunand de toate utilitatile: ...

30 m2

Galati, Galati

Ap. 3 camere, etaj 1, 60 mp, in curs de RENOVARE, Mazepa1- spre Faleza
2
1

OPORTUNITATE : -> Apartament spațios cu 3 camere , ideal pentru familie sau investiție MAZEPA 1, cea mai cautata zona din Galati, in apropiere de Carrefour Express si Faleza Dunarii -> 60 mp in total | Etaj 1 din 4 3 camere | 1 baie cu geam | 2 balcoane inchise | 2 cămări ...

1392 EUR/m2 | 60 m2

Mazepa%2525252b1, Galati, Galati

Teren liber
3

Teren liber

Teren liber de construit Galați zona industrial mp

300 m2

Galati, Galati

Casă moderna 4 camere Arcașilor, construcție 2023, comision 0%
10
2

EXCLUSIVITATE | COMISION 0% În zona Arcașilor, una dintre cele mai apreciate și exclusiviste zone rezidențiale din nordul Galațiului, această proprietate se remarcă prin spațiu generos, design modern și o atmosferă care îți oferă confort din primul moment. Situată într-un cartier cu construcții noi și ...

2187 EUR/m2 | 107 m2

Galati, Galati

Proprietar dau in arenda teren agricol Umbraresti, Galati 1

Proprietar dau in arenda teren agricol Umbraresti, Galati

Proprietar dau in arenda 6.5 ha teren agricol extravilan in Umbraresti, Galati. 1500 lei ha an, negociabil.

65,000 m2

Umbraresti, Galati

vand teren intravilan 20

vand teren intravilan

teren intravilan 1665m situat intre vile construite toate utilitățile unic proprietar sendreni strada unirii nr 16

Sendreni, Galati

Vand apartament 4 camere Tecuci
5
1

Vand apartament 4 camere Tecuci

Detalii apartament: apartament cu 4 camere situat central în municipiul Tecuci, strada Gheorghe Petrașcu nr 40.( intersecția strada Gheorghe Petrașcu cu strada Ecaterina Teodoroiu). Apartamentul este la etajul1 4. Blocul este construit în anul 1979. Suprafața utilă este de 82,9 mp+ 3 balcoane cu ...

805 EUR/m2 | 99 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan Drăgănești, jud. Galati
2

Teren intravilan Drăgănești, jud. Galati

Drăgănești judetul Galați. Suprafața 1700 mp cu 14.66 m deschidere la drum. *Impresmuit *Curent la strada *put forat *drum asfaltat

1,700 m2

Draganesti, Galati

vand casa

vand casa

vând casă în comuna Barcea .

68 EUR/m2 | 1,100 m2

Barcea, Galati

Vand teren Intravilan Tecuci Criviteni 4

Vand teren Intravilan Tecuci Criviteni

2600 mp negociabil, deschidere 22 mp, intravilan, intabulat Localizare: strada Vultureni nr.11

Tecuci, Galati

Vilă la cheie

Vilă la cheie

Vilă la cheie compusă din 4 dormitoare livinguri bucătărie 2 băi și cu o suprafață de teren de 350 m2

1429 EUR/m2 | 140 m2

Costi, Galati

Vand apartament 2 camere decomandate
1
22

Vand apartament 2 camere decomandate

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare un apartament compus din 2 camere decomandate cu balcon; Imobilul este dotat cu gresie si faianta, parchet insa finusajele nu sunt actualizate. Pentru un confort este necesar o renovare a imobilului. Pretul este de 43000 euro

860 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Casa sendreni mobilata
9
19

Casa sendreni mobilata

Alex si Nyky Imobiliare va propune pentru inchiriere un imbobil situat la sendreni cu 4 camere mobilat, 2 bai , o bucatarie , 2 terase, dotat cu centrala pe lemne , boiler pentru apa . Pozitionarea imobilului va permite acces rapid la soseaua principala, scoala, supermarket, farmacii si alte puncte ...

160 m2

Sendreni, Galati

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, complet mobilata si utilata in Sat Costi-zona Floricultura
20

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, 3 grupuri sanitare, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura Agentia imobiliara Familia va propune in exclusivitate spre cumparare o proprietate deosebita, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura, construita in 2022 si amenajata ...

1188 EUR/m2 | 240 m2

Vanatori, Galati

   85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9
1

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Micro 18, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea