Promovat
Apartament de lux cu panorama superba la Dunare
20
1

Apartament de lux cu panorama superba la Dunare

Vă prezentăm spre achiziție un apartament premium, situat pe Faleza Dunării, în prima linie, una dintre cele mai râvnite și spectaculoase zone rezidențiale din Galați. Poziționat la etajul 5 al unui imobil modern (finalizat în 2008), proprietatea oferă o vedere panoramică directă asupra Dunării – un ...

2086 EUR/m2 | 105 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT
10
11

Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT

Apartament cu o camera 32 mp parter cu centrala termica in zona Mazepa 2 AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament cu o camera situat in zona Mazepa 2, la parterul unui bloc mixt construit in anul 1982. Spatios, decomandat, varianta cu o suprafata utila de 32, 37 mp. La ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Mazepa%2525252525252b2, Galati, Galati

Promovat
Casa Sat Costi toate utilitatile disponibile
20

Casa Sat Costi toate utilitatile disponibile

Proiect modern constructie cu simt de raspundere situata in Sat Costi cu utilitati racordate AcasA imobiliare vine in intampinarea potentialilor cumparatori ce isi doresc o constructie noua, realizata cu simt de raspundere, cu o proprietate situata in imediata apropiere a orasului mai precis in Sat ...

1500 EUR/m2 | 110 m2

Costi, Galati

Promovat
2 decomandate,zona General
1
8

2 decomandate,zona General

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona General. Detalii: -etaj 3 -2 balcoane inchise cu termopan -geam baie -suprafata utila de aproximativ 51mp -suprafat totala de 57 mp -usa metalica -simplu -necesita renovare toatala -ideal pentru locuit ...

1235 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament modern 2 camere 81,50 mp, Bloc Nou, amenajat modern
10
2

Un apartament modern și primitor, situat într-un imobil nou, construit în anul 2023, într-o zonă cu acces rapid către principalele puncte de interes din Galați. Locuința are o suprafață totală de 81,50 mp și este amenajată cu grijă pentru un stil de viață confortabil, eficient și elegant. Blocul este ...

1646 EUR/m2 | 82 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Spatiu comercial str. Brailei nr. 205 3

Spatiu comercial str. Brailei nr. 205

Societate Ccomerciala ofera spre inchiriere spatiu comercial situat in strada Brailei nr. 205, parter Bloc A5 scara 5. In apropiere de Tapu Carpatin, chiar in dreptul trecerii de pietoni semaforizate. Spatiul are suprafata de 60 mp, grup sanitar, aer conditionat si centrala, dispunand de toate utilitatile: ...

30 m2

Galati, Galati

Ap. 3 camere, etaj 1, 60 mp, in curs de RENOVARE, Mazepa1- spre Faleza
2
1

OPORTUNITATE : -> Apartament spațios cu 3 camere , ideal pentru familie sau investiție MAZEPA 1, cea mai cautata zona din Galati, in apropiere de Carrefour Express si Faleza Dunarii -> 60 mp in total | Etaj 1 din 4 3 camere | 1 baie cu geam | 2 balcoane inchise | 2 cămări ...

1392 EUR/m2 | 60 m2

Mazepa%2525252b1, Galati, Galati

Teren liber
3

Teren liber

Teren liber de construit Galați zona industrial mp

300 m2

Galati, Galati

Casă moderna 4 camere Arcașilor, construcție 2023, comision 0%
10
2

EXCLUSIVITATE | COMISION 0% În zona Arcașilor, una dintre cele mai apreciate și exclusiviste zone rezidențiale din nordul Galațiului, această proprietate se remarcă prin spațiu generos, design modern și o atmosferă care îți oferă confort din primul moment. Situată într-un cartier cu construcții noi și ...

2187 EUR/m2 | 107 m2

Galati, Galati

Proprietar dau in arenda teren agricol Umbraresti, Galati 1

Proprietar dau in arenda teren agricol Umbraresti, Galati

Proprietar dau in arenda 6.5 ha teren agricol extravilan in Umbraresti, Galati. 1500 lei ha an, negociabil.

65,000 m2

Umbraresti, Galati

vand teren intravilan 20

vand teren intravilan

teren intravilan 1665m situat intre vile construite toate utilitățile unic proprietar sendreni strada unirii nr 16

Sendreni, Galati

Vand apartament 4 camere Tecuci
5
1

Vand apartament 4 camere Tecuci

Detalii apartament: apartament cu 4 camere situat central în municipiul Tecuci, strada Gheorghe Petrașcu nr 40.( intersecția strada Gheorghe Petrașcu cu strada Ecaterina Teodoroiu). Apartamentul este la etajul1 4. Blocul este construit în anul 1979. Suprafața utilă este de 82,9 mp+ 3 balcoane cu ...

805 EUR/m2 | 99 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan Drăgănești, jud. Galati
2

Teren intravilan Drăgănești, jud. Galati

Drăgănești judetul Galați. Suprafața 1700 mp cu 14.66 m deschidere la drum. *Impresmuit *Curent la strada *put forat *drum asfaltat

1,700 m2

Draganesti, Galati

vand casa

vand casa

vând casă în comuna Barcea .

68 EUR/m2 | 1,100 m2

Barcea, Galati

Vand teren Intravilan Tecuci Criviteni 4

Vand teren Intravilan Tecuci Criviteni

2600 mp negociabil, deschidere 22 mp, intravilan, intabulat Localizare: strada Vultureni nr.11

Tecuci, Galati

Vilă la cheie

Vilă la cheie

Vilă la cheie compusă din 4 dormitoare livinguri bucătărie 2 băi și cu o suprafață de teren de 350 m2

1429 EUR/m2 | 140 m2

Costi, Galati

Vand apartament 2 camere decomandate
1
22

Vand apartament 2 camere decomandate

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare un apartament compus din 2 camere decomandate cu balcon; Imobilul este dotat cu gresie si faianta, parchet insa finusajele nu sunt actualizate. Pentru un confort este necesar o renovare a imobilului. Pretul este de 43000 euro

860 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Casa sendreni mobilata
9
19

Casa sendreni mobilata

Alex si Nyky Imobiliare va propune pentru inchiriere un imbobil situat la sendreni cu 4 camere mobilat, 2 bai , o bucatarie , 2 terase, dotat cu centrala pe lemne , boiler pentru apa . Pozitionarea imobilului va permite acces rapid la soseaua principala, scoala, supermarket, farmacii si alte puncte ...

160 m2

Sendreni, Galati

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, complet mobilata si utilata in Sat Costi-zona Floricultura
20

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, 3 grupuri sanitare, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura Agentia imobiliara Familia va propune in exclusivitate spre cumparare o proprietate deosebita, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura, construita in 2022 si amenajata ...

1188 EUR/m2 | 240 m2

Vanatori, Galati

   85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9
1

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Micro 18, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

Salvează căutarea