Promovat
Lot de casa 1700 mp Sat Costi  intravilan
5
7

Lot de casa 1700 mp Sat Costi intravilan

AcasA Imobiliare va propune spre vanzare un lot de casa localizate in Sat Costi . Terenul este in categoria intravilan, are o suprafata totala de 2150mp cu alee de acces inclusa, suprafata utila fiind de 1700mp si o deschidere de 70 ml. Toate utilitatile sunt la limita propietatii. Terenul este ideal ...

Vanatori, Galati

Promovat
Teren pentru gospodaria ta 873mp in Sat Costi spre Lacul Vanatori
12
4

Teren in suprafata de 873mp, localizat in Sat Costi la iesirea spre Lacul Vanatori. Suprafata propusa la vanzare este ideala pentru a-ti construi gospodaria mult visata, zona avand o perspectiva in plina dezvoltare. Lotul are un front stradal foarte amplu, de 32ml cu deschidere in alee de acces de ...

873 m2

Vanatori, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat I.C.Frimu
9
1

Apartament cu 2 camere decomandat I.C.Frimu

Agenția Imobiliară Media Plus oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona I.C. Frimu, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit în anul 1986. Apartamentul este orientat pe vest și are o suprafață totală de 54 mp, din care 50 mp suprafață utilă. Imobilul dispune de ...

1056 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Promovat
Regim hotelier Tiglina 1
5
7

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre inchiriere
8
1

Ofer spre inchiriere

Ofer spre închiriere, pe termen lung, la persoane responsabile, apartament cu 2 camere, complet utilat in zona Piata Energiei. Poate fi vazut pe data de 28-29 martie. Mai multe detalii la nr de telefon .

60 m2

Galati, Galati

Teren extravilan în Ivești
8

Teren extravilan în Ivești

Vând teren extravilan împrejmuit cu gard viu(gladis) format din vie și teren arabil, dispune de bazin de decantare, fântână, centură pentru clădire, alee de nuci, pomi fructiferi,pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon: Proprietar cu toate actele în regulă

Ivesti, Galati

Vând teren
9
4

Vând teren

Vând teren intravilan Vânători 1500 mp strada tufanelelor deschidere 30 m

Vanatori, Galati

 Inchiriez casa tip vila ultracentrala - ideal locuit sau birouri Galati, langa BCR
9
2

Închiriez casa pentru locuit sau spațiu comercial birouri situat ultracentral în Galați, la doar 100m de strada Brailei, foarte aproape de BCR, cu două căi de acces: una direct din stradă pentru living mare sau magazin, birou salon, cabinet sau orice activitate comerciala și una prin curte de acces. Spațiul ...

130 m2

Galati, Galati

imobiliare
10
5

imobiliare

Vand vila Galati zona METRO teren 700mp pe 2nivele total 430mp finisaje lux.TEL. .

714 EUR/m2 | 560 m2

Galati, Galati

Apartament de vanzare in mun. Galati, zona centrala, 89.5 mp2
7
2

Apartament spațios de vânzare Zonă centrală, etaj 8 11 cu vedere panoramică. Vă propun spre vânzare un apartament mobilat și utilat așa cum se vede în poze (mai multe detalii la telefon), situat într-o zonă centrală, ideal atât pentru locuit, datorită poziționării excelente și accesului rapid la toate ...

1000 EUR/m2 | 89 m2

Central, Galati, Galati

închiriat garsonieră în zona Viaduct   Galați   4

închiriat garsonieră în zona Viaduct Galați

De închiriat garsonieră în zona Viaduct Galați Ofer spre închiriere garsonieră situată în zona Viaduct, într-o locație accesibilă și aproape de mijloace de transport, magazine și alte facilități. Pentru mai multe detalii, vă rog să mă contactați la **nr. de telefon: *

25 m2

Galati, Galati

Vând pădure 6000 m^2, 2 euro m^2, Malu Alb

Vând pădure 6000 m^2, 2 euro m^2, Malu Alb

Vând pădure lângă sat Malu alb-Draganesti-Galati preț negociabil

6,000 m2

Malu Alb, Galati

Vând Teren Industrial
3

Vând Teren Industrial

Vând teren industrial,la ieșire din sat Movileni,comuna Șendreni cu deschidere generoasă la DN !!! Preț 100 mp!!!

7,500 m2

Movileni, Galati

Casa de inchiriat
5
4

Casa de inchiriat

Se închiriază casa la curte,complet utilata,dormitor,sufragerie,baie,bucătărie.Mai multe detalii la nr de tel:

60 m2

Galati, Galati

Teren de vânzare in Galați
6
15

Teren de vânzare in Galați

Proprietar vănd teren in Galați intravilan cu suprafață de 2.500 mp deschidere 21.70 m Lungime 114.48 m 17euro mp

Galati, Galati

 Schimb apartament cu o cameră în M40, cu apartament cu 2 camere

Schimb apartament cu o camera in micro 40, cu un apartament cu 2 camere în aceeași zonă sau în apropiere. Ofer și diferență Mai multe detalii la nr de telefon : Aștept oferte serioase !

15 EUR/m2 | 19 m2

Micro 40, Galati, Galati

OPORTUNITATE - Ap. 2 camere, etaj 1, cu îmbunătățiri, Mazepa 1, Potcoava
1

OPORTUNITATE Apartament spațios cu 2 camere cu îmbunătățiri in zona ULTRACENTRALA - Mazepa 1 - Potcoava | 81.500 EUR Curat | Necesită igienizare | Liber pt locuit sau INVESTITIE -> MAZEPA 1, in spate la POTCOAVA - 50 mp utili | Etaj 1 din 4 - 2 camere | 1 baie cu aerisire | 1 balcon închis | 2 ...

1630 EUR/m2 | 50 m2

Mazepa%2525252b1, Galati, Galati

Vând loc de veci Cimitirul Eternitatea
1

Vând loc de veci Cimitirul Eternitatea

Locul beneficiază de lucrare, este gol, actele sunt în regulă, taxe plătite la zi. Se află localizat central în partea dreaptă a bisericii.

Galati, Galati

Casa de vânzare central- Comuna Băneasa - Jud Galați
2
6

Casa de vânzare central- Comuna Băneasa - Jud Galați

Casa de vânzare 149 mp, teren 1350 mp in centrul Comunei Băneasa, aproape de Tg Bujor. Prețul este de16000 EUR

133 EUR/m2 | 120 m2

Targu Bujor, Galati

Închiriez spațiu comercial
5

Închiriez spațiu comercial

Închiriez spațiu comercial in Galați etajul 1 din zona tig 1. Str. Brailei cu suprafața 260mp în stația de autobuz

260 m2

Tiglina+1, Galati, Galati

Casa Vadeni
8
11

Casa Vadeni

Vand casa Vadeni, proiect american. Terenul are o suprafață de 1835 metri pătrați și p deschidere de 26 metri liniari .Amprenta la sol a casei are peste 200 metri pătrați , mansarda poate fi amenajată pentru a fi locuibilă!

195 EUR/m2 | 200 m2

Galati, Galati

Închiriez teren intravilan
3

Închiriez teren intravilan

Închiriez teren intravilan pt depozitare sau depinde de ce vrea fiecare,(vatra de casa) 700mp plus o anexa lângă de 200mp la prețul de 1.5 euro mp..terenul se afla in independenta judetul galati..

900 m2

Galati, Galati

Vand Elemente Bar+GRILL
10
1

Vand Elemente Bar+GRILL

Vand accesorii ptr bar si Bucătărie, care au fost in dotarea uni Bar tip Pub cu Terasa si Grill -Masa rece cu chiuveta bucatarului inclusa 4300lei -Gratar Gioric seria 900 pe gaz cu roca vulcanica 4900lei -Friteuza 8litri la 220v cu robinet golire -550lei - Bar pe structura metalica, finisat cu ...