Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20
8
13

Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, in zona 2 Cocosi – Micro 20, o zona linistita si accesibila multor facilitati urbane - scoli, gradinite, centre comerciale , Spitalul de urgenta, etc. Suprafata utila 55 mp la care se adauga un balcon cu iesire ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Micro 20, Galati, Galati

Promovat
Teren de vanzare  - Piata Centrala,  300 mp, toate utilitatile
8
8

Teren de vanzare - Piata Centrala, 300 mp, toate utilitatile

O oportunitate excelentă pentru cei interesați de dezvoltare sau investiție! Teren de 300 metri pătrați situat in inima orasului, într-o zonă accesibilă și bine conectată. Suprafața generoasă permite construirea unei case noi, amenajarea unui spațiu verde sau alte proiecte imobiliare. Caracteristici ...

293 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II
7

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Mazepa II, la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 59 mp și beneficiază de o compartimentare practică, având în plus două balcoane. Apartamentul ...

1271 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
1

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu gradina Loc. Carapcesti jud. Galati
9
5

Casa cu gradina Loc. Carapcesti jud. Galati

Casa batraneasca cu 4 camere grădină 1900mp. Casa mai dispune de o bucatarie inchisa și una de vara, anexe, magazii, sopron pentru animale și pasari, fantana in curte, drum asfaltat. In vecinatatea gradinii se afla un iaz și un imas. Pentru cei interesati de o grădină mai mare Casa mai are un teren de ...

333 EUR/m2 | 66 m2

Carapcesti, Galati

Casa situata in Galati, zona excelenta, la Cheie!
20
1

Casa situata in Galati, zona excelenta, la Cheie!

Proactiv Imobiliare vă oferă în exclusivitate oportunitatea de a achiziționa o proprietate compusă din teren în suprafață de 196 mp, cu deschidere de aproximativ 12 ml, împreună cu un imobil cu destinația de locuință, având suprafața construită de 132 mp. Locuința este compartimentată în 4 camere, bucătărie, ...

1326 EUR/m2 | 132 m2

Central, Galati, Galati

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19
9

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate 30..mp. Cu posibilitate de a deschide o Frizerie sau Stomatologie.sau altceva. micro 19 BL L2 sc 7 Parter..ap124 Str costache conache nr3 . Centrala termica în garantie, apa trasa individual costuri foarte mici la consum si calduros luminos cu izolatie ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Micro%252525252525252b19, Galati, Galati

Teren cartier filesti  extravilan
7
2

Teren cartier filesti extravilan

Vand teren extravilan ,cartier Filesti, curent la marginea terenului,apa prin forare,Terenul are deschidere la 3 drumuri Nu accept schimburi! IAR PARCEDAT 20 EURO MP Coordonate pentru Google Maps: 45.464046, 28.009355, suprafata totala: 2800Alte caracteristici: Alte caracteristici: Oportunitati de ...

2,800 m2

Galati, Galati

 Casă la Roșu & Sat-Costi
10
25

Casă la Roșu & Sat-Costi

Construcție casă P+Etaj1 la roșu 2024 și Sat-Costi 550mp în cartierul nou str.Forturilor toate actele la zi intabulare și cadastru. Utilitațile Gazul și Electrica sunt la limita terenului .placă de Beton între nivele. Prețul a fost actualizat de la 65.000 -la-57.000 uro.tel.

300 EUR/m2 | 190 m2

Costi, Galati

Garsonieră tiglina 1 saturn
7
2

Garsonieră tiglina 1 saturn

Persoana fizica, vand garsonieră 25 mp in Tiglina 1 pe str.Saturn langa Petrom , etaj 10 din 10, cu 2 lifturi functionale, izolatie acoperis buna, in vara asta se reinnoieste acoperisul cu o izolatie noua. Are o camera mare foarte spatioasa, bucatarie, baie cu boiler si hol, geam termopan, usa metalica, ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

%c8%9aiglina+1, Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat
10
2

Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat

Apartament cu o camera zona Micro 13 etaj 3 CT Ac mobilat si utilat AcasA Imobiliare aduce in atentia potentialilor cumparatori oferta de vanzare a unui apartament cu o camera situat in zona Micro 13, la un bloc stradal. Apartamentul este spatios si beneficiaza de o suprafat utila de 34 mp. La interior ...

1144 EUR/m2 | 34 m2

Micro%252b13, Galati, Galati

Promovat
Apartament  2 camere  de vânzare   Galați, Micro 17 (lângă Dedeman)
10
1

Apartament 2 camere de vânzare Galați, Micro 17 (lângă Dedeman)

AcasA imobiliare va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere la parter situat in cartier Micro 17 . Dacă îți dorești un apartament modern, gata de mutare, situat într-o zonă practică și bine conectată, această proprietate este reprezinta o varianta demna de luat in calcul . Amplasat la parter, ...

1698 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Vand apartament 4 camere in ICFrimu ,etajul 4 strada Nae Leonard,decomandat,negoci fara imbunatatiri
2
11

Vand apartament cu patru camere pe strada Nae Leonard,etaju 4 cu doua balcoane ,80 de metri patrati ,74.000euro

974 EUR/m2 | 76 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Vănd apartament 2 camere
4
5

Vănd apartament 2 camere

Vând apartament 2camere micro38, s-dec, etaj4,gaz și apă separat, mobilat parțial, preț 40mii euro neg..tel.zero771.317.219.

202 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartament 2camere micro38
5
5

Apartament 2camere micro38

Vând apartament 2camere in micro38,s-dec, mobilat parțial, etaj4,gaz și apă individual, preț 38mii.(190.000.lei),tel.zero771.317.219

1081 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

.AP.2Camere Micro39
9
25

.AP.2Camere Micro39

VÂND SCHIMB APARTAMENT 2CAMERE MICRO 39, pret 40mii euro.GAZ, APĂ SEPARAT,(in zona pietei micro39),tel077131721noua.

108 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1000 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vind casa cu curte suprafata 444m p 3

Vind casa cu curte suprafata 444m p

localitatea Nicoresti centru jud Galati pret 32.000 Euro

72 EUR/m2 | 444 m2

Nicoresti, Galati

Promovat
Proprietate noua Sat Costi teren  470 mp zona de intrare in sat
12

Proprietate noua Sat Costi teren 470 mp zona de intrare in sat

AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unei proprietati noi situate in imediata apropiere a orasului, mai precis in Sat Costi - in prima parte a satului, zona de intrare. Proprietate formata din: teren in suprafata totala de 480 mp constructie realizata cu simt de raspundere in suprafata ...

415 EUR/m2 | 200 m2

Costi, Galati

Eternitatea Galați !
1

Eternitatea Galați !

Eternitatea Galațti, doua locuri de veci 7,5 m . Poziție bună rândul 6 locul 1 la alee. Sunati ptr detalii și oferte .

Galati, Galati

| Casa si teren 446 mp | Str. Traian, Spitalul de Psihiatrie | Toate Utilitatile |
7
5

Casa din paianta,individuala, suprafata: 82 mp Teren 446 mp, deschidere: 7 m Acces cu masina in curte. Utilitati: Apa Gaz Curent Canalizare Pret: 76.000 Euro, negociabil Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

927 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

vand 1200 mp vie satul costi
3
1

vand 1200 mp vie satul costi

vand 1200 mp de vie situata in extravilanul satului costi

1,200 m2

Costi, Galati

spatiu 66mp
5
3

spatiu 66mp

inchiriez spatiu depozitare 66mp in zona industriala + curte betonata 400mp , curte pazita, acces tir,

66 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea