Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp
9
3

Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp

Agenția Imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Țiglina 2, pe strada Constructorilor, în binecunoscutele blocuri H. Locuința este amplasată la etajul 4 din 9 și are o suprafață utilă totală de 65,5 mp, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. Un mare ...

1091 EUR/m2 | 66 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 cam supr.totala 114mp(98mp utili) in centru str.N.Balcescu
10
3

Va propunem spre vanzare o proprietate deosebit de spatioasa situata in centrul orasului Galati, pe str. N. Balcescu, in imediata vecinatate a Colegiului National "V. Alecsandri", a Facultatii de Medicina si Farmacie si a Pietii Centrale. De asemenea, aceasta locuinta se afla si in imediata apropiere ...

1140 EUR/m2 | 114 m2

Galati, Galati

Promovat
2 camere bloc nou CT Ac mobilat si utilat la cheie
10

2 camere bloc nou CT Ac mobilat si utilat la cheie

Apartament cu doua camere BLOC NOU mobilat si utilat CT Ac AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de inchiriere a unui apartament format din doua camere si dependinte situat, zona Centru. Blocul este nou, este situat la pe strada Nicolae Balcescu si beneficiaza de curte interioara modern amenajata. Apartamentul ...

50 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Depozit Materiale Constructii - De Inchiriat
4
2

Depozit Materiale Constructii - De Inchiriat

Spatiu depozit materiale contructii in Galati pe bulevardul Geroge Cosbuc 232 - 236, - deschidele la strada 16 metri - suprafata totala 860 mp - spatii depozitare acoperite - birouri - 220 380 disponibil

860 m2

Galati, Galati

PERSOANA FIZICĂ vând  apartament 3 camere  Colibri 2 Mazepa 2
10
12

PERSOANA FIZICĂ vând apartament 3 camere Colibri 2 Mazepa 2

Persoană fizică vând apart cu 3 camere situat in Mazepa 2 etaj 4 din 6 dat in folosință în anul 2019 Întreg ansamblul este supravegheat video cu acces securizat . Încălzirea este prin pardoseală și calorifere centrala termică individuală . Tâmplărie exterioară pvc , 2 băi ( ambele au geam ) , balcon ...

1534 EUR/m2 | 103 m2

Central, Galati, Galati

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2
10
4

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2

Vă invit sa descoperiti acest apartament spectaculos de 2 camere, situat in cel mai luxos ansamblu rezidential din Galati, unde unitatea stilistică este vizibilă, iar atmosfera este primitoare şi relaxată datorita comunitatii exclusiviste. De la proiect, la finisaje şi design, facilităţi şi amplasare, ...

2292 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Casa Jud. Galati Comuna Independenta
8
1

Casa Jud. Galati Comuna Independenta

Vand casa, comuna Independenta Suprafata teren 500m2 Suprafata utila 90m2 Incalzire: centrala pe gaz + sobe functionale (lemne) Utilitati: apa, gaz, curent, cablu Dotari: -Fantana in curte -Baie in casa -Termopan -Pomi fructiferi

689 EUR/m2 | 90 m2

Independenta, Galati

Vând apartament 2  camere + locație cu 2 spații comerciale în Berești
10
1

Vând apartament 2 camere + locație cu 2 spații comerciale în Berești

Vând apartament 2 camere situat pe strada Trandafirilor, nr 94, etajul 2 din 4. Este mobilat și utilat, termopane la balcon și camere, suprafața totală 50.50 m . Pret 150000 lei Vând teren cu suprafața de 249 m prevăzut cu 2 spații comerciale cu suprafața de 51 m respectiv 58 m , garaj cu suprafața ...

1515 EUR/m2 | 51 m2

Central, Beresti, Galati

Proprietar inchiriez conac 1750  euro   !
10
4

Proprietar inchiriez conac 1750 euro !

Suprafața utilă de închiriat 150 m pătrați ,suprafața curte 700 m pătrați și suprafața piscina 56 m pătrați ,ultracentral !PRETUL CHIRIEI NU ESTE NEGOCIABIL Vilă este situata la intersecția a două străzi și are două intrări separate !Ideal pentru deschiderea de cabinet medical , grădiniță , centru ...

150 m2

Ultracentral, Galati, Galati

Căsuță in Galati caut proprietar
3

Căsuță in Galati caut proprietar

Direct proprietar vand casa de 100mp, cu 3 camere, o baie si o cămară spatioasa , care se poate transforma usor intr o camera suplimentara. Suprafata totala a terenului este de 275 mp, cu deschidere 14 ml la o alee privata. Proprietatea are toate utilitatile. Incalzirea se face cu centrala pe gaz noua ...

1095 EUR/m2 | 105 m2

Galati, Galati

Vand teren intravilan in Tecuci 7

Vand teren intravilan in Tecuci

Vand teren intravilan in zona Balcescu, Tecuci. 750 metri pătrați. Nr tel:

Tecuci, Galati

casa  de vanzare sau schimb  cu ap
9
1

casa de vanzare sau schimb cu ap

vand casa cu etaj suprafata total teren 1200 m casa 270 m are 5 Cam.2 baie buc.living becie magazie sau schimb cu apartament mai multe detali la tef

104 EUR/m2 | 1,200 m2

Pechea, Galati

Vand terenuri extravilan & intravilan asfalt si canalizare in com. Movileni, mun Tecuci