Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren extravilan 4500mp, deschidere 18 ml, între Tecuci și Matca
4

Teren extravilan 4500mp, deschidere 18 ml, între Tecuci și Matca Un teren extravilan ideal pentru investiții în construcții rezidențiale sau industriale trebuie să îndeplinească mai multe criterii esențiale pentru a asigura eficiența, rentabilitatea şi prestanţa achiziției. Iată câteva aspecte importante ...

Est, Tecuci, Galati

Promovat
Casa de vanzare – zona Arcasilor, Galati - 280 mp utili - 275000 euro
15
3

Agentia MAG Invest va propune spre vanzare o casa spatioasa, eficienta energetic si excelent intretinuta, situata intr-o zona rezidentiala linistita si apreciata din Galati – zona Arcasilor. Proprietatea imbina constructia solida cu dotarile moderne, oferind un nivel inalt de confort si costuri reduse ...

982 EUR/m2 | 280 m2

Nord, Galati, Galati

Promovat
Ap. 1 camera zona Doja, etaj 3, renovat
9
6

Ap. 1 camera zona Doja, etaj 3, renovat

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in zona Doja, la etajul 3 4 al unui bloc construit in anul 1984. Imobilul se află într-o zonă excelentă, cu acces facil la mijloace de transport în comun, supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii. Apartamentul ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat   Micro 21
9
2

Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat Micro 21

Apartament 2 camere decomandat, suprafață generoasă Micro 21 Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Micro 21, la etajul 8 al unui bloc cu 8 niveluri, construit în anul 1988. Apartamentul are o suprafață totală de aproximativ 64 mp, o ...

1125 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2cam.sdec.tig1 et1mob.utilat 380 eurouro
6
1

2cam.sdec.tig1 et1mob.utilat 380 eurouro

2cam.sdec.tig1 et1 mob.utilat 380 euro si perioade 3 -5 luni liber si vanzare 68 000euro 0745914848

46 m2

Galati, Galati

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
3

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

4 camere micro 39 B
8
37

4 camere micro 39 B

69.500 euro negociabil, apartament semidecomandat in micro 39B, etajul 2 din 4, cu balcon pe tot apartamentul, suprafata utila 58 mp+ 25 mp -2 balcoane. Are centrala proprie, termopan, uși interioare schimbate, aer condiționat, izolație termica si este proaspat varuit. Actele pregatite pentru vanzare. ...

1142 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
2

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Promovat
1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei
5
4

1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei

1cam.mob.utilat cu ct .icfrimu 1200lei 0745914848

28 m2

Galati, Galati

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati
2
25

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati

1) Vand teren 12.603 mp ( 1,26 ha) in intravilan in sat Prodanesti,com Beresti Meria , jud Galati , din care vie = 2537 mp , pasune =2639 mp, padure salcami =7427 mp la pretul de 6.000 eur=30.000 ron 2) Vand 2 ha de teren arabil extravilan in sat Prodanesti, com Beresti Meria , jud Galati la pretul ...

16000 EUR/m2 | 1 m2

Prodanesti, Galati

Apartament 2 camere decomandat
10
3

Apartament 2 camere decomandat

Sunt proprietar! Apartament 2 camere decomamdat ,renovat de la placa in 2020 . Mobila deasemenea este cumpărată in 2020 Intr-un bloc reabilitat in 2025 dispune de lift nou si modern, urmează sa fie montate si rulouri la tot balconul. Se vinde complet mobilat . Apartamentul este izolat pe interior ...

1276 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar
5
1

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar

Vând apartament 3 camere, Galați, Micro 18, decomandat, liber, spațios, persoană fizică . Suprafață totală 77,94mp, balcon lung termopan(bucătărie-sufragerie= 8,4 mp), vestibul generos, doua băi(geam), spații de depozitare multiple+ bășcă, etaj 9 din 11. Storuri exterioare, centrala termică, izolație ...

1143 EUR/m2 | 77 m2