Promovat
Vanzare vila clasica in Sat Costi, sup 210 mp, P+M, la gri, teren 500 mp
20
9

Agentia imobiliara AcasA va propune spre cumparare o vila situata in apropierea orasului Galati, la intrare in Sat Costi, practic la cateva minute de mers cu masina. Constructia consta dintr-un imobil Parter + Mansarda edificat in anul 2022 pe un teren in suprafata de 500 mp cu un front stradal de aproximativ ...

428 EUR/m2 | 210 m2

Galati, Galati

Promovat
Proiect Rezidențial Modern în Zona Metro Galați
14
15

Proiect Rezidențial Modern în Zona Metro Galați

Agentia imobiliara Imperium va prezinta spre achizitie un proiect exclusivist Harlequin Residence care oferă 4 case noi, moderne, într-o locație liniștită și bine conectată, în apropierea Metro Galați. Fiecare locuință beneficiază de un teren generos de 550 mp și o suprafață construită de 130 mp, compartimentată ...

1308 EUR/m2 | 130 m2

Galati, Galati

Promovat
Spațiu Premium Etaj 5   VoxCenter Galați   Vedere Panoramică
10

Spațiu Premium Etaj 5 VoxCenter Galați Vedere Panoramică

Disponibil spre închiriere spațiu premium 150 mp Etaj 5, VoxCenter Galați COMISION 0% Îți prezentăm un spațiu modern și elegant, situat la etajul 5 al clădirii VoxCenter, pe Str. Brăilei nr. 7-9, într-una dintre cele mai apreciate și accesibile zone din Galați. Poziționat ultracentral, pe bulevard ...

150 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
VIZIONEAZA si NEGOCIAZA-Ap. 2 Camere Decomandat-Micro 21-bloc '84-'85
16
1

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 900 Euro NEGOCIABIL (Poti propune o oferta in urma vizionarii) Apartament 2 Camere Decomandat - Micro 21 - bloc '84 - '85 - Nr. Contact: Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata de aprox. 47 m.p., ...

1062 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti
11
1

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti Afacere şi casă într-un loc, este visul oricărei familii şi reuşita deplină în ceea ce înseamnă împletirea vieţii cu activitatea de zi cu zi. Despre ce este vorba? Un spaţiu extins, în comuna Drăgănești,  pe două nivele care însumează 202 ...

470 EUR/m2 | 202 m2

Draganesti, Galati

2 camere decomandate Tiglina 2
8

2 camere decomandate Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

vand casa Sivita cu teren 1050 mp
3
3

vand casa Sivita cu teren 1050 mp

teren 1050 mp casa cu 2 nivele, amprenta 140 mp gaze la poarta, fantana, wc și interior și exterior, fosă , electricitate

1,050 m2

Sivita, Galati

Spatii de inchiriat 3

Spatii de inchiriat

Societate comerciala ofera spre inchiriere spatiu 1000 mp.

400 m2

Galati, Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea
2
3

Loc de veci cimitir Eternitatea

Loc de veci, 5 mp situat in cimitir Eternitatea. Prima alee pe dreapta cum se intra in cimitir, la aproximativ 100 m pe partea dreapta este un canal cu apa. De la canal uitandu-te spre strada Cosbuc se vede crucea mormantului. Numarand de la gardul cimitirului 10 randuri de morminte inspre canal ...

Galati, Galati

Închiriez apartament cu două camere
5

Închiriez apartament cu două camere

Închiriez un apartament cu două camere, suprafață 88 mp,într-un bloc construit în 2012,aflat pe strada Aleea Meteo, nr 4, din municipiul Galați, lângă Terra Clinic (Bariera Traian).Apartamentul este mobilat și utilat complet,balconul este închis,are aere condiționate și centrală termică pe gaz.In prețul ...

88 m2

Galati, Galati

Vand Casa Odaia Manolache
1
3

Vand Casa Odaia Manolache

Vând casă P+M, an construcție 2013, materiale folosite -BCA, izolata termic exterior. Este compusa din 7 camere, 1bucatarie, 2 bai, 1 garaj, 1 uscător. Suprafața utilă 271mp. Utilități: curent electric, fântână in curte,canalizare. Posibilități gaze, cablu tv, internet, rețea apă curentă.

517 EUR/m2 | 271 m2

Odaia Manolache, Galati

Vând 2000 m. p. teren intravilan com. Oancea, jud. Galați
1
2

Vând 2000 m. p. teren intravilan com. Oancea, jud. Galați

Accesul pe teren din str. asfaltată, apa potabila curenta pe proprietate, posibilitate racordare la rețea electrică.

2,000 m2

Oancea, Galati

vand spatiu comercial micro 20
1
3

vand spatiu comercial micro 20

vand spatiu comercial micro 20...20 metri patrati...cu toate utilitatile...pret 8000 de euro...tel

20 m2

Galati, Galati

vand locuri de casa

vand locuri de casa

Vând 4300mp (posibilitate de a imparti in 2 loturi), zona Motel Hanu Conachi, preț 40000 euro, negociabil

Galati, Galati

Ofer spre închiriere
4

Ofer spre închiriere

Apartament cu 2 camere decomandate situat în centru la P-uri aproape de elice, etj. 2 mobilat și utilat complet. Fără animale de companie. Solicit garanție.

50 m2

Galati, Galati

Spațiu comercial de vânzare
5

Spațiu comercial de vânzare

Vând spațiu comercial în zona Piața Micro 19, dotat cu toate utilitățile, suprafață 72 mp.

417 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

Proprietar vind apartament 2 camere
5
1

Proprietar vind apartament 2 camere

Vind apartament 2 camere semidecomandat Țiglina 3 et.1, este izolat exterior, are ferestre și uși termopan , centrală termică și aer condiționat, contorizare individuala la apă și gaz,este liber,se poate preda la semnarea contractului.

1240 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Casa cu utilități zona centrala
8
1

Casa cu utilități zona centrala

Casa cu 4camere,110m2si cu teren 298m2 , beneficiază de canalizare, gaze curent electric și este la 100 m de Lidl,peny,Altex, zonă aproape de centrul orașului, strada asfaltata și luminată, este construita in 1970 are centura de ciment verandă din bolțari învelita cu tabla

473 EUR/m2 | 110 m2

Tecuci, Galati

Garsonieră de închiriat
8

Garsonieră de închiriat

PROPRIETAR Garsonieră de închiriat în Tiglina 1 la A7, etaj 1, blocul este stradal cu două căi de acces( garsoniera fiind situată în partea din față) scara este supravegheată video atât la exterior cat și la interior, dotată cu interfon. Se închiriază pentru activitate de birou, dar se pot lua în calcul ...

25 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere centru Galati 5

Apartament 3 camere centru Galati

Vand apartament trei camere, etaj 3 din 4, liber, central.

1250 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

vând pământ 3

vând pământ

Vând pământ cu vie pe rod, suprafață 1000mp in comuna Costache Negri, Galați, Teren situat in tarlaua 14, parcela 321 22, înscris in cartea funciară.

1,000 m2

Costache Negri, Galati

Vând casă în localitatea Vasile Alecsandri
8

Vând casă în localitatea Vasile Alecsandri

Vând casă în loc Vasile Alecsandri, com Braniștea, jud Galati. Casa are 112 mp(adică 3 camere, bucătărie și baie), este racordată la apă și rețeaua electrică, terenul având o suprafață de 800 mp și este în concesiune. Tâmplăria exterioara și interioară este din PVC, culoare gri antracit. Casa a fost ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Vând apartament
11
1

Vând apartament

Vând apartament cu 2 camere, apartamentul are o suprafață de 48m2 situat la etajul 3 4 in blocul din spatele scolii Nr 11 Iorgu Iordan! Este decomandat,unic proprietar! Este într-o zonă accesibila transportului public,școală,biserica,magazine și școală de dans! Preț ușor negociabil!

98 EUR/m2 | 48 m2

Tecuci, Galati

De vanzare teren agricol, extravilan in Loc. Balasesti, Jud. Galati
7

De vanzare 2,5 ha de teren agricol, extravilan, in Loc. Balasesti, Jud. Galati, format din 3 parcele intabulate si cadastrate separat. Suprafate si identificare cadastrala: - 10.000 mp Tarla 95, Parcela 979 124; - 10.000 mp Tarla 5, Parcela 54 2; - 5.000 mp Tarla 4, Parcela 15 40; Terenurile sunt ...

22 m2

vest, Galati, Galati

Teren agricol 10

Teren agricol

Vând teren agricol 2500 m, filesti. Zona pista betonata la capătul traseului 25.

Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandat, spatios, situat in cartierul Mazepa 2.
12

ProActiv Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat la ultimul etaj al unui bloc cu 4 nivele, in Mazepa 2, intr-un bloc dat spre folosinta in anul 1981. Apartamentul dispune de centrala termica proprie si 2 unitati de aer conditionat. Imobilul beneficiaza de 2 balcoane ...

1139 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

Vand casa zona centrala Independenta, Galati 3

Vand casa zona centrala Independenta, Galati

Vand casa cu 2 camere 47 mp si teren 835 mp intravilan, zona centrala, la aprox.200 mp de Primarie, comuna Independenta, jud Galati.Utilitati existente: energie electrica.Utilitati la limita de proprietate: apa, gaze,canalizare..tel contact

777 EUR/m2 | 47 m2

Independenta, Galati

Garsoniera - Micro 19 - Spitalul Judetean - Centrala Termica
10
6

De vânzare apartament cu o camera renovat recent Str. Costache Conache nr. 12 (lângă Spitalul Județean) Direct PROPRIETAR, comision 0! Se vinde apartament cu o camera cu suprafața de 17 mp,  Apartament cu o camera este recent renovat complet, cu bucătărie refăcută de la zero și parchet nou în toată locuința. Dotări și îmbunătățiri: ...

1882 EUR/m2 | 17 m2

Micro+19, Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați
8
1

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter, în cartierul Micro 13, o zonă liniștită și bine conectată. Detalii: Suprafață: 55 mp Compartimentare decomandată Parter – acces facil, ideal pentru familii sau persoane în vârstă Se vinde semi-mobilat Dotări și beneficii: Centrală ...

1200 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

vand spatiu comercial
7
5

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 Camere Decomandate, Baie cu geam, 64m2 , Mazepa
10
6

Apartament spatios 64 m, bine intretinut, camere decomandate, parchet lemn natural masiv , 2 camari generoase, ferestre cu tamplarie Salamander si geam termopan , Bucatarie mare 3.5x3.5 m, fereastra la baie, Apa separat, Planseu superior dublat cu caramida de furnal conferind temperaturi optime si Aer ...

1128 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Afacere +casa
3

Afacere +casa

Vanzare Proprietate mixta si Afacere la cheie in Sat Costi, Jud.Galati, cu teren 400 mp O oferta de vanzare in EXCLUSIVITATE, o oportunitate rara de investitie si locuire intr-o zona linistita, o proprietate complexa pozitionata foarte aproape de orasul Galati, in Sat Costi, practic la cateva minute ...

Costi, Galati

Teren + construcție de van 1

Teren + construcție de van

Teren și construcție începută de vânzare. Teren în suprafață de 500 mp și construcție începută din care s-a construit doar un nivel din doua. Terenul se află în zona drumul de centură

Galati, Galati

Vand Ap cu doua camere situat la parterul blocului C4 Micro 39C Galați
5

Ap este compus din 2 camere cu o suprafață utilă de 54 m situat la parter. Se vinde complet mobilat și parțial utilat (fără tv,frigider,mașină de spălat) ,toate utilitățile sunt separat , okapa,gaz,curent,canalizare

54 m2

Micro 39, Galati, Galati

Vanzare casa 2 camere, str Nicolae Balcescu
2
8

Vanzare casa 2 camere, str Nicolae Balcescu

Agentia AXA ofera spre vanzare o casa , situata pe strada Nicolae Balcescu intr-o curte comuna. Suprafata construita : 56 mp Suprafata teren: 107 mp Compartimentare : doua camere, bucatarie, baie, terasa, magazie. Pret : 52000 euro Contact : 0758 322272 Agentia Axa

929 EUR/m2 | 56 m2

Central, Galati, Galati

3 camere decomandate  Baia Comunala   etajul 1
10

3 camere decomandate Baia Comunala etajul 1

Agentia AXA ofera spre vanzare , apartament cu trei camere, decomandat, situat in zona Baii Comunale . Facilitati si imbunatatiri : -incalzire in pardoseala -instalatie electrica si sanitare refacute -doua bai Anul constructiei -1995 Pret : 135.000 euro Telefon - 0758322272

Galati, Galati

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare
10

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare

se vinde mobilat si utilat .

1377 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandat intretinut Tiglina 2 Bd.George Cosbuc
8
4

Vă prezint o oportunitate de a achiziționa un apartament cu 3 camere, situat în cartier Tiglina 2, în apropierea Casei de cultura si Tribunal, pe Bulevardul George Cosbuc . Această proprietate decomandată, cu o suprafață de 67 mp, face parte dintr-un bloc construit în 1970, renovată in 2021 cu finisaje ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina%252525252525252525252b2, Galati, Galati

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi
4

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi

casă de vânzare cu dormitoare tot ce se vede an poze așa arată casa se găsește an județul Galați comuna Suhurlui

367 EUR/m2 | 150 m2

Suhurlui, Galati

Garsonieră Micro 19 cu centrala mobilată întrun  bloc linistit
5
2

Garsonieră Micro 19 cu centrala mobilată întrun bloc linistit

Se vinde garsonieră situată in Galați ,cartier Micro 19 cu suprafață de 20mp într-un bloc liniștit. Dotări si avantaje centrală termica vechime 2 ani ,mobilată gata de locuit,având electrocasnice noi din septembrie 2025,mașină de spălat, frigider aragaz cuptor cu microunde canapea nouă si ...

20 m2

Galati, Galati

Vând teren Vasile Alexsandri 1

Vând teren Vasile Alexsandri

Teren Intravilan, 1200 mp, 20 m deschidere la strada, utilitatile la stradă, lipsit de obligații, neîngrădit

1,200 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Vând teren intravilan
2
2

Vând teren intravilan

Vand teren intravilan în comuna Mihail Kogălniceanu județul Galați 25 euro metru pătrat, negociabil, , toate utilitățile în fața terenului, pentru mai multe detalii discutam la nr de telefon

751 m2

Mihail Kogalniceanu, Galati

Casa 3 camere, bucatarie, baie, beci si teren 4600 mp, panouri solare, Mastacani
8
3

Casa din BCA si caramida cu suprarata construita de 90 mp cu teren curte de 4600 mp, renovata recent, 12 panouri solare cu invertor hibrid de 6kV, izolatie polistiren 20 cm, tamplarie PVC si rulouri aluminiu, acoperis tip Lindab, pod vizitabil izolat cu vata, instalatie electrica noua, cablul de curent ...

617 EUR/m2 | 90 m2

Mastacani, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
6

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
3

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11

38 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |
10

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat intre Trei Star si fostul complex Ancora Etaj 10 Centrala termica Aer conditionat Pentru mai multe detalii si vizionare, contactati-ne la: 0745 601 830

56 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea