Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat Mazepa in spatele clinicii Arestetic
10
9

Agenția imobiliară AXA va propune spre vânzare ,un apartament cu trei camere, decomandat, situat în cartierul Mazepa( in spatele clinicii Arestetic). Apartamentul are o suprafață de 75,5 mp, este pozitionat la parterul unui bloc cu patru etaje si dispune de următoarele dotari si imbunatatiri ...

1526 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa%2b1, Galati, Galati

Promovat
Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati
1

Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati

Vand casa in comuna Cudalbi, zona linistita, neinundabila. Teren 1200 mp, curte mare cu spatiu in spatele casei, potrivit pentru gradina sau cresterea animalelor. Casa are 3 camere + dependinte. Utilitati: apa din reteaua localitatii (canal in curte) curent electric Canalizare pe strada. Strada in ...

583 EUR/m2 | 60 m2

Cudalbi, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru   Faleză
6

Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru Faleză

Se spune că, atunci când alegi un imobil, cele mai importante trei aspecte sunt: locația, locația, locația. Proactiv Imobiliare vă oferă oportunitatea de a achiziționa un apartament cu 2 camere, situat în centrul orașului Galați, la doar câțiva metri de Faleza Dunării, în blocurile de tip P . Locuința ...

1228 EUR/m2 | 46 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Casă renovată, zonă centrală, singur in curte. Doar 99000 euro!
18
16

0% comision pentru cumpărător Există un moment în viață în care nu mai cauți doar o locuință. Cauți acasă . Un loc al tău, unde diminețile încep în liniște, unde îți parchezi mașina în propria curte, unde nu împarți pereții cu nimeni și unde fiecare colț spune povestea familiei tale. ProActiv Imobiliare ...

1303 EUR/m2 | 76 m2

Central, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Închiriez apartament cu o cameră ultracentral Mazepa1 mobilat si utilat complet lux
7

Închiriez apartament cu o cameră Mazepa 1 zonă centrală foarte liniștită, pe faleză superioară a Dunării. În vecinătatea blocului sunt restaurante, școli, grădinițe, parcuri, supermarket, mijloace de transport în comun,parcări.Recent renovată lux.Aer condiționat invertor, mașină de spălat, frigider, ...

30 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Casă bătrânească de vânzare
1
9

Casă bătrânească de vânzare

Se vinde casă bătrânească, sat Negrilești, jud. Galați, (17km de Tecuci) teren total 2.595 mp teren din care: 495 mp teren curți construcții, 1.500 mp teren arabil și 600 mp teren arabil și casă de locuit. Casa este in totalitate din lut si este alcatuita din 2 camere, 1 hol, 1 bucatarie si anexe. Mai ...

Negrilesti, Galati

Promovat
Apartament 4 cam supr.totala 114mp(98mp utili) in centru str.N.Balcescu
10
3

Va propunem spre vanzare o proprietate deosebit de spatioasa situata in centrul orasului Galati, pe str. N. Balcescu, in imediata vecinatate a Colegiului National "V. Alecsandri", a Facultatii de Medicina si Farmacie si a Pietii Centrale. De asemenea, aceasta locuinta se afla si in imediata apropiere ...

1140 EUR/m2 | 114 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere, Etaj 1, Zona Micro 17 - ID 17872
1

Apartament 3 camere, Etaj 1, Zona Micro 17 - ID 17872

Practic Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Micro 17. Detalii cheie: Configurație: Semidecomandat, 62 mp utili. Etaj: 1 din 4 (ideal pentru familii sau persoane în vârstă). Compartimentare: Living, 2 dormitoare, bucătărie, baie, balcon și debarale pentru depozitare. Utilități: ...

1097 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati
2
19

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati

Vand teren intravilan cu suprafata de 2200 mp in comuna Tudor Vladimirescu judetul Galati.

2,200 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

teren sat costi, 1000mp
4
4

teren sat costi, 1000mp

Se vine un teren intravilan de 1000 mp in sat Costi zona Floricultura, acte la zi, partial ingradit, in prezent lucrari pentru instalatia de gaz. Pentru vizualizare sunati la nr. de telefon din anunt. Pretul este pe metru patrat. Multumesc.

1,000 m2

Costi, Galati

Teren de vanzare cu constructii. Oportunitate deosebita.
6
1

Teren de vanzare cu constructii. Oportunitate deosebita.

Oportunitate deosebită! Teren de vânzare cu construcții Cavadinești - Galati Suprafață: 800 mp ideal pentru locuință sau investiție Construcții existente posibilitate de renovare sau extindere Utilități disponibile în zonă Acte în regulă Preț: Negociabil Pentru detalii, mesaj privat!

174 EUR/m2 | 170 m2

Cavadinesti, Galati

Imobiliare
1

Imobiliare

Vind teren intravilan în Galați pe Drumul de centura, vizavi de Cimitirul CocaCola 3450mp Terenu se pretează la oricefel de construcții 46*76

3,450 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Ap. 1 camera, etaj 1, Micro 19
6
24

Ap. 1 camera, etaj 1, Micro 19

Ap. 1 camera, etaj 1, mobilat si utilat, 1 balcon Beneficii juridice ale ofertei pentru inchiriere - imobil disponibil imediat - la semnarea contractului de inchiriere se va achita o chirie si o garantie egală cu chiria - contractul de inchiriere se va semna pe o perioada de minim 6 luni Pret de inchiriere ...

30 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, et. 2 din 10, Micro 18
8
8

Ap. 2 camere decomandat, et. 2 din 10, Micro 18

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati De inchiriat - 2 camere decomandat, Inchiriem apartament 2 camere decomandat, etaj 2 10, bloc cu lift, cu centrala termica, aer conditionat, mobilat si utilat complet Beneficii juridice ale ofertei ...

60 m2

Galati, Galati

Ap. 1 camera, etaj 1, cartier Icfrimu
5
26

Ap. 1 camera, etaj 1, cartier Icfrimu

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati De inchiriat - cartier ICFRIMU Inchiriem apartament 1 camera decomandat, etaj 1 din 4 nivele, cu centrala termica, mobilat si utilat complet Beneficii juridice ale ofertei pentru inchiriere - imobil ...

30 m2

Galati, Galati

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6
6
2

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati Proiect nou Cartier Tiglina 2, etaj 2 cu lift Ap. 3 camere cu suprafata total construita - 131,2 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere
10
15

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, Tiglina1, bl. B2, etaj 4, 59 m2, necesita renovare, 46 000 euro negociabil. Contact: WhatsApp .

780 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

 cedez loc veci 3

cedez loc veci

cedez concesiune loc veci,central,cimitir Eternitatea,Galati

Galati, Galati

vanzare garsoniera
4
3

vanzare garsoniera

vând garsonieră cu baie și bucătărie, zona buna, aproape de mall și Kaufland, mijloace de transport în apropiere ,scoli ,grădinițe, are izolație externa, izolație acoperiș, utilata și mobilata, după preferințe.

1188 EUR/m2 | 16 m2

Galati, Galati

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan
8
6

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan, Strada Serbestii Noi. Se vinde si partial, minim 750 m2( merge rupt in 3 loturi egale toate cu iesire la strada principala) Multumesc.

2,263 m2

Branistea, Galati

Apartament vila 2 camere,open space
10
7

Apartament vila 2 camere,open space

Apartament vila de închiriat, cu două camere și living open space în zona Bănci Alexandru Cernat situat pe două nivele parter și mansardă cu terasă generoasă ,în curte comuna cu alte 3 apartamente. Casa este dotată cu centrală pe gaz proprie ,apometre ,internet si cablu. Este mobilată și utilată aproape ...

70 m2

Galati, Galati

Inchiriere
10
1

Inchiriere

Persoana fizica închiriez apartament semidecomandat, 2 camere, parter, cartier Țiglina I, pe termen lung. Apartamentul este mobilat si utilat cu CT, AC, parchet, termopan, izolație exterioara ,mașină de spălat, aragaz, combina frigorifica si TV. In imediata apropiere a imobilului se afla: supermarket, ...

44 m2

Galati, Galati

Teren Agrico Comasat 150 ha
1

Teren Agrico Comasat 150 ha

YouPro.ro va propune spre vanzare teren agricol categoria 1 in judetul Galati in suprafata de 30-150 ha, se poate vinde de la minim 30-50 ha comasat 100% sau la 150 ha comasat 90%. Pretul este de 10.000 euro ha. Detalii la telefon 0730.128.288

300,000 m2

Matca, Galati

Inchiriez ap.1 cam.
6

Inchiriez ap.1 cam.

Inchiriez ap.1 camera pe termen lung in zona Mazepa1,Faleza.Pret 400 euro neg.Tel.

34 m2

Galati, Galati

vand casa
10
14

vand casa

vand casa com Vanatori parter plus mansarda teren 1000mp suprafata utila 260mp utilitati apa curenta curent electric canalizare gaze put forat fosa septica garaj si beci in interiorul casei placat interiorul cu vata minerala si rigips exterior cu polistiren

769 EUR/m2 | 260 m2

Galati, Galati

Promovat
1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei
5
4

1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei

1cam.mob.utilat cu ct .icfrimu 1200lei 0745914848

28 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
4

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

apartament 3 camere ultracentral
7
2

apartament 3 camere ultracentral

Vand apartament de 3 camere decomandate, doua bai, o camara si o debara, posibilitate de extindere. Bloc de caramida, vedere la Dunare, subsol curat, zona ultracentrala. Se accepta credit.

1324 EUR/m2 | 68 m2

Faleza, Galati, Galati

Casă modernă aproape de centrul orașului Galați
11
26

Casă modernă aproape de centrul orașului Galați

Agentia imobiliara Imperium va prezinta spre achizitie o casa, singur in curte, situată aproape de centrul orașului Galați, racordata la toate utilitatile ( lumina, gaze, apa, canalizare). Această casă de aproximativ 200 mp utili, este alegerea ideală pentru o familie modernă ce își dorește un cămin ...

850 EUR/m2 | 200 m2

Port, Galati, Galati

Vand spatiu comercial Galati
2

Vand spatiu comercial Galati

Spatiu comercial central Tig.2, pe 4 nivele demisol,parter,etaj, mansarda ca etaj, se poate vinde si 50 %, are toate utilitatile, gaz, canalizare, apa, curent.

200 m2

Galati, Galati

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 ,2 Balcoane,simplu 87 000 euro neg
6
9

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 , 2 Balcoane ,simplu pret 87 000 euro neg

1130 EUR/m2 | 77 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3  4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro
8
7

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro

1134 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Teren Hănțești, langa biserica

Teren Hănțești, langa biserica

vând 8100 mp teren intravilan,langa biserica din Hantesti. utilitati-curent apa canalizare

8,100 m2

Hantesti, Galati

Vanzare teren
1

Vanzare teren

Vând teren 600 metri patrati, Sat Costi, la aproximativ 300 m de Metro Galați, cu deschidere la strada 25 m și cu utilitățile la limita de proprietate: energie electrica, gaze, apa curenta, internet.

600 m2

Galati, Galati

Apartament
5
3

Apartament

Vane apartament 2camere,zona Kaufland. Compartimentare:2camere,1baie,bucătărie,hol,posibilitate terasă. Etaj5-5. Pt mai multe informații sau pt a programa o vizionare vă rog contactați nr.de telefon din descriere.

750 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Promovat
Casa +teren,singur in curte,Mazepa
1
1

Casa +teren,singur in curte,Mazepa

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare o casa in zona Mazepa. Detalii: -constructie caramida tip vagon -izolatie exterioara de 10 cm -termopan -centrala termica -3 camere -1 camera open-space -hol -grup sanitar -balcon inchis -beci -garaj -acoperis tabla -deschidere 10 mp -singur in curte -vecini ...

1763 EUR/m2 | 118 m2

Mazepa%2b2, Galati, Galati

Teren intravilan Ijdileni Galați
2
14

Teren intravilan Ijdileni Galați

Suprafața 1100 metri pătrați cu deschidere la strada 17 metri Stâlp de curent și apă lângă gard

Galati, Galati

Casa de vanzare in Tecuci,str.Feroviarilor.
6

Casa de vanzare in Tecuci,str.Feroviarilor.

Casă de vânzare în Tecuci, Str. Feroviarilor, nr. 20 Oportunitate unică de a cumpăra o casă spațioasă, complet utilată, situată într-o zonă liniștită din Tecuci, pe strada Feroviarilor, nr. 20. Detalii proprietate: Teren generos în suprafață de 3000 mp Casă complet utilată, gata pentru a te muta imediat Panouri ...