Promovat
Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci
8
9

Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci Proprietăţile cele mai solicitate în Tecuci, sunt apartamentele cu două camere situate la etaj 1. Dacă vă doriţi un asemenea apartament, rapid, vi-l putem prezenta la un simplu apel telefonic şi o programare la 0720.618.142, Agenţia EXTREM ...

969 EUR/m2 | 49 m2

Sud, Tecuci, Galati

Promovat
Proprietar, închiriez apartament decomandat 3 camere, 80 mp, etaj 3, Micro 18, Spitalul Judetean
10
2

Închiriez apartament foarte spațios (80 mp), format din 3 camere decomandate, etajul 3 din 11, situat pe strada Brăilei, cartier Micro 18, într-o zonă foarte liniștită, în proximitatea Spitalului Județean și a mall-ului Dunărea. Oferta e potrivită pentru persoane care caută un apartament într-o zonă ...

80 m2

Galati, Galati

Promovat
Teren pentru gospodaria ta 873mp in Sat Costi spre Lacul Vanatori
12
5

Teren in suprafata de 873mp, localizat in Sat Costi la iesirea spre Lacul Vanatori. Suprafata propusa la vanzare este ideala pentru a-ti construi gospodaria mult visata, zona avand o perspectiva in plina dezvoltare. Lotul are un front stradal foarte amplu, de 32ml cu deschidere in alee de acces de ...

873 m2

Vanatori, Galati

Promovat
O vila noua o noua etapa pentru familia ta
18
1

O vila noua o noua etapa pentru familia ta

Daca ai ajuns la aceasta pagina de prezentare, cu siguranta esti un familist in cautarea unei cuib frumos si primitor pentru cei dragi. Bucura-te, este foarte probabil ca aceasta casa sa fie exact ceea ce cauti. O casa noua, receptionata in 2023, intr-o locatie foarte buna din partea de nord a orasului, ...

2106 EUR/m2 | 123 m2

Nord, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchirie imobil ptr cazare muncitori
3

Inchirie imobil ptr cazare muncitori

Inchiriez un imobil situat la 10 km de orasul Galati, gen hotel( camere de dormit cu baie proprie) pentr cazare muncitori straini. Imobilul poate ospita un numar de 25muncitori. Camere moderne cu 3 sau 4 paturi fiecare dotata de o baie proprie. Fiecare camera are televizor LED.Pretul este de 12 euro ...

350 m2

Galati, Galati

Cazare echipe muncitori straini
10

Cazare echipe muncitori straini

Pensiune ptr cazare muncitori (romani sau straini) dotata cu parcare, curte, foisor.Pensiunea se afla la 12 km langa Galati. Putem oferi camere cu4 sau cu 5 paturi , cu baie proprie la pretul de 60 lei pe zi de muncitor. Preferam contracte pe trermen lung de minimum 10 zile. Dispunem de restaurant ...

680 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
4

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
4

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vănd apartament 2 camere
4
6

Vănd apartament 2 camere

Vând apartament 2camere micro38, s-dec, etaj4,gaz și apă separat, mobilat parțial, preț 40mii euro neg..tel.zero771.317.219.

201 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartament 2camere micro38
5
5

Apartament 2camere micro38

Vând apartament 2camere in micro38,s-dec, mobilat parțial, etaj4,gaz și apă individual, preț 38mii.(190.000.lei),tel.zero771.317.219

1081 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

.AP.2Camere Micro39
9
26

.AP.2Camere Micro39

VÂND SCHIMB APARTAMENT 2CAMERE MICRO 39, pret 40mii euro.GAZ, APĂ SEPARAT,(in zona pietei micro39),tel077131721noua.

108 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vând loc de veci, Eternitatea Galati. 1

Vând loc de veci, Eternitatea Galati.