Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor   Confort și Calitate la Cheie!
15
6

Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor Confort și Calitate la Cheie!

AcasA Imobiliare Galati va propune spre cumparare o casa P+1 situată in zona Siderurgiștilor, într-o zonă accesibilă și bine conectată, aproape de: Supermarketuri, magazine și piețe Școli, grădinițe și licee Stații de transport în comun pentru deplasări rapide Parcuri și zone verzi ...

1400 EUR/m2 | 135 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II
7

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Mazepa II, la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 59 mp și beneficiază de o compartimentare practică, având în plus două balcoane. Apartamentul ...

1271 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
5

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane   Micro 17, parter.
9
1

Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane Micro 17, parter.

Cod anunț 106EB: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate, situat în Micro 17, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, construit în anul 1985. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă două balcoane generoase, în suprafață totală de 24 mp, rezultând ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vind casa cu curte suprafata 444m p 3

Vind casa cu curte suprafata 444m p

localitatea Nicoresti centru jud Galati pret 32.000 Euro

72 EUR/m2 | 444 m2

Nicoresti, Galati

Promovat
Proprietate noua Sat Costi teren  470 mp zona de intrare in sat
12

Proprietate noua Sat Costi teren 470 mp zona de intrare in sat

AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unei proprietati noi situate in imediata apropiere a orasului, mai precis in Sat Costi - in prima parte a satului, zona de intrare. Proprietate formata din: teren in suprafata totala de 480 mp constructie realizata cu simt de raspundere in suprafata ...

415 EUR/m2 | 200 m2

Costi, Galati

Eternitatea Galați !
1

Eternitatea Galați !

Eternitatea Galațti, doua locuri de veci 7,5 m . Poziție bună rândul 6 locul 1 la alee. Sunati ptr detalii și oferte .

Galati, Galati

| Casa si teren 446 mp | Str. Traian, Spitalul de Psihiatrie | Toate Utilitatile |
7
5

Casa din paianta,individuala, suprafata: 82 mp Teren 446 mp, deschidere: 7 m Acces cu masina in curte. Utilitati: Apa Gaz Curent Canalizare Pret: 76.000 Euro, negociabil Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

927 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

vand 1200 mp vie satul costi
3
1

vand 1200 mp vie satul costi

vand 1200 mp de vie situata in extravilanul satului costi

1,200 m2

Costi, Galati

spatiu 66mp
5
3

spatiu 66mp

inchiriez spatiu depozitare 66mp in zona industriala + curte betonata 400mp , curte pazita, acces tir,

66 m2

Galati, Galati

Cumpar teren agricol 6

Cumpar teren agricol

CUMPAR TEREN AGRICOL PE RAZA COMUNELOR-( PRIPONESTI,GHIDIGENI,GOHOR )JUDETUL GALATI SI A LOCALITATII TUTOVA JUDETUL VASLUI. TELEFON 0745368378

Priponesti, Galati

Promovat
1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei
5
4

1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei

1cam.mob.utilat cu ct .icfrimu 1200lei 0745914848

28 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
2

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
3

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
4

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare finisaje premium
10
1

Casa de vanzare finisaje premium

Va supunem atentiei un imobil tip Duplex, avand regim de inaltime P+1E,situat pe strada Arcasilor, ce are o suprafata construita desfasurata de 149 MP si un teren de 295 mp pentru fiecare unitate. Constructia imbina designul deosebit cu o functionalitate intelligent creata, destinata unui stil de viata ...

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT
10
11

Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT

Apartament cu o camera 32 mp parter cu centrala termica in zona Mazepa 2 AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament cu o camera situat in zona Mazepa 2, la parterul unui bloc mixt construit in anul 1982. Spatios, decomandat, varianta cu o suprafata utila de 32, 37 mp. La ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Mazepa%2525252525252b2, Galati, Galati

Salvează căutarea