Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă cu personalitate și mansardă   Zona Simion Bărnuțiu, Tecuci
17
7

Casă cu personalitate și mansardă Zona Simion Bărnuțiu, Tecuci

Există locuințe care sunt simple construcții și există cămine care definesc un stil de viață. Proprietatea pe care v-o prezentăm, situată în selectul cartier CFR din Tecuci, pe strada Simion Bărnuțiu, face parte indiscutabil din a doua categorie. Amplasată într-o zonă recunoscută pentru liniște și organizare ...

820 EUR/m2 | 150 m2

Sud-Vest, Tecuci, Galati

Promovat
Casa Sat Costi toate utilitatile disponibile
20

Casa Sat Costi toate utilitatile disponibile

Proiect modern constructie cu simt de raspundere situata in Sat Costi cu utilitati racordate AcasA imobiliare vine in intampinarea potentialilor cumparatori ce isi doresc o constructie noua, realizata cu simt de raspundere, cu o proprietate situata in imediata apropiere a orasului mai precis in Sat ...

1500 EUR/m2 | 110 m2

Costi, Galati

Promovat
2 camere Siderurgistilor etaj 1 mobilat si utilat CT Ac
13
1

2 camere Siderurgistilor etaj 1 mobilat si utilat CT Ac

Apartament doua camere Siderurgistilor etajul 1 mobilat si utilat CT Ac AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de inchiriere a unui apartament format din doua camere si dependinte situat in zona Siderurgistilor Vest- Micro 16. Apartamentul este dotat cu centrala termica, aer conditionat, gresie, faianta, ...

50 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

52.ooo euro NEGOCIABIL!!!, 2 camere, mobilat si utilat, Micro16
11
2

52.ooo euro NEGOCIABIL!!!, apartament 2 camere, mobilat si utilat, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament ingrijit si luminos, cu 2 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16 in zona fostului complex Continental, la etajul 4 al ...

1182 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

De vânzare garsonieră – Țiglina 1, Bloc A6, etaj 1 |
7

De vânzare garsonieră – Țiglina 1, Bloc A6, etaj 1 |

Vă propunem spre vânzare o garsonieră complet renovată recent, situată în una dintre cele mai căutate zone ale orașului Galați – Țiglina 1, Bloc A6, la etajul 1 din 4, într-un imobil fără risc seismic (fără bulină roșie), amplasat stradal, cu acces facil și vizibilitate excelentă. Poziționare excelentă Imobilul ...

1580 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

Casa de vânzare in Tudor Vladimirescu,județul Galați
9
3

Casa de vânzare in Tudor Vladimirescu,județul Galați

Casa de vânzare in Tudor Vladimirescu, zona târgului județul Galați. Construita in anul 2000 din paiata si cimentuita. Este compusa din: Un salon mare,3 camere,hol,bucătărie, baie si balcon. Dotări:- sobe de teracotă, termopane,parchet,curent electric, apa curentă. Aceasta mai detine: O bucătărie de ...

38 EUR/m2 | 1,000 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

  73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21
9

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro21, zona RONDOU, CAPAT TRAMVAI , la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit in anii 80. Imobilul ...

1470 EUR/m2 | 50 m2

Micro 21, Galati, Galati

Vand spatiu comercial depozit in comuna Grivita judetul Galati
5
1

Depozit spatiu comercial cu suprafata cladire 150 mp si teren 600 mp.Cladirea dispune de curent 380 si apa curenta. Poate fi folosit sau transformat in ce isi doreste cumparatorul.

75 EUR/m2 | 600 m2

Grivita, Galati

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21
9

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro21, zona "RONDOU, CAPAT TRAMVAI", la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit in anii 80. Imobilul este ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare sat Rădești jud Galati
5
2

Casa de vanzare sat Rădești jud Galati

Casa+anexe sat Rădesti jud Galati este situată la strada principala asfaltată la aproximativ 70 km de orașul Galați și 17 km de orașul Bârlad preț 16200 negociabil teren aferent casei 3000 m cu plantație de viță de vie și livada detalii la Nr tel

165 EUR/m2 | 98 m2

Galati, Galati

apartament 3 camere ultracentral
7

apartament 3 camere ultracentral

Vand apartament de 3 camere decomandate, doua bai, o camara si o debara, posibilitate de extindere. Bloc de caramida, vedere la Dunare, subsol curat, zona ultracentrala. Se accepta credit.

1897 EUR/m2 | 58 m2

Faleza, Galati, Galati

spatiu 66mp
5
3

spatiu 66mp

inchiriez spatiu depozitare 66mp in zona industriala + curte betonata 400mp , curte pazita, acces tir,

66 m2

Galati, Galati

vand 1200 mp vie satul costi
3
1

vand 1200 mp vie satul costi

vand 1200 mp de vie situata in extravilanul satului costi

1,200 m2

Costi, Galati

8000mp filesti
3
3

8000mp filesti

vand teren 8000 mp filesti zona in plin avant de dezvoltare

Galati, Galati

Apartament de vanzare in zona micro 40
1
2

Apartament de vanzare in zona micro 40

Vand apartament 2 camere semi decomandat , micro 40, bloc construit in 1970 , etaj 2 , centrala termica si apa trasa separat , balcon cu termopan , acte la zi , detalii la numarul de telefon

1118 EUR/m2 | 34 m2

Micro+40, Galati, Galati

Inchiriez apartament 1 camera zona shoping city
5

Inchiriez apartament 1 camera zona shoping city

Inchiriez apartament 1 camera, et. 2 4, 30 mp, un bloc MIXT situat pe Bd. Milcov, in spatele Shopping City vis- -vis de Liceul "Mircea Eliade". VEDERE LA BULEVARD, mobilat si utilat complet, centrala termica, aer conditionat, LCD, masina de spalat, frigider etc. Balcon si bucatarie separate. Igienizat ...

30 m2

Galati, Galati

Teren + casa batraneasca Tecuci
4

Teren + casa batraneasca Tecuci

Se vinde teren 1140 mp+ casă bătrânească pe Fundătura Independenței, cea mai bună zonă din oraș. Terenul are deschidere de 25 metri și se află la 30 metri de liceul Ovid Caledoniu( fosta școală nr 8) la 5 minute de mers pe jos de gara mare, de autogară, de parcul Regina Elisabeta, de supermarketurile ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Fund%25252525c4%2525252583tura%2525252bIndependen%25252525c8%252525259bei, Tecuci, Galati

Teren cu casa batrîneasca de vînzare Braniștea galati
5
5

Teren cu casa batrîneasca de vînzare Braniștea galati

1000 mp apa lumina 3 camere prețul negociabil

27 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare
6
9

Casă de vânzare

Casă de vânzare, în zona Spitalului CFR,suprafață teren 216mp, suprafață construita 63mp. Este construită din cărămidă, cu fundație,stâlpi din beton armat,placă de beton peste parter și racordată la toate utilitățile. Necesită renovare!!

952 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

inchiriez   apartament 1 camera
4

inchiriez apartament 1 camera

inchiriez apartament 1 camera, zona centru,mobilat ,utilat ,etaj 3

25 m2

Galati, Galati

Teren com Pechea GALATI
3

Teren com Pechea GALATI

Teren de vanzare com.Pechea str. RAZOARE cu o suprafata totala de 2000mp cu o deschidere de 20 ml front stradal si toate utilitatile la limita proprietati. La pretul de 30000 negociabil Pentru mai multe detali la tel

2,000 m2

Galati, Galati

Vand teren spre livada - DJ251, Tecuci
5

Vand teren spre livada - DJ251, Tecuci

Salve, vand teren cu deschidere la sosea, pe langa spalatoria ABX spre Matca, pretul zonei. Terenul are 3.500 mp si se afla intr-o zona cu un potential mare de constructii civile. Ideal pentru orice tip de business- constructie hala - depozit, sere, vulcanizare, vila etc. Terenul are deschiderea la ...

Tecuci, Galati

Teren de vanzare
2

Teren de vanzare

Teren Sendreni ,extravilan ,in apropiere de intravilan ,drum acces,deschidere 42.5m,utilitati si constructii in apropiere,suprafata totala 1878,front stradal 42,5 .

1,878 m2

Sendreni, Galati

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.
10
2

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.

Suprafața proprietarii 276 m cu deschidere de 11 m din care construit 142 m si anexe 45 m . Utilitati cu racordate complete. (gaze, curent electric 220 + trifazic, apa si canalizare). Imobilul este construit după 1990 din BCA cu structura din beton armat. Poate fi recompartimentat. Se pot amenaja ...

364 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

casa de vânzare
5

casa de vânzare

casă nouă de vânzare ,com ,Braniștea jud Galați,teren,550mp,proprietate,în centru comunei,casă se vinde la cheie,centreală pe peleți, curent electric,apă curentă,fosă septică,canalizare,izolată cu polistiren de 10cm ,esp de 80,decorativă la exterior,glet cu pladă armare,var de bună calitate,parchet,gresie,faianță,se ...

990 EUR/m2 | 100 m2

Branistea, Galati

Casa de vanzare zona Port
1
14

Casa de vanzare zona Port

Casa zona Port str. Daciei nr,43 , renovata complet, invelita cu tabla tip Lindab . Doua camere . Pod inalt (poate fi folosit ca mansarda) Suprafata totala 129 mp ,suprafata utila 55,39 mp. SE POATE VINDE SI IN RATE PRIN NOTARIAT CU UN AVANS !!!!!!!!!

727 EUR/m2 | 55 m2

Port, Galati, Galati

   68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16
9
1

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 80 si are o suprafata desfasurata ...

1236 EUR/m2 | 55 m2

Micro+16, Galati, Galati

 57.900  , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3   Micro 16, zona FLORA
6

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Galați, în cartierul Micro 16, zona Flora , la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în ...

1316 EUR/m2 | 44 m2

Micro 16, Galati, Galati

   49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19
7

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro19 in zona capat de traseu, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Apartamentul ...

1125 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18
10

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament spatios cu patru camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 18, la etajul 8 din 10 al unui bloc amplasat pe strada Brailei, construit in anul 1981, cu casa scarii ingrijita ...

1260 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele, construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vând casă în comuna Cudalbi
10
1

Vând casă în comuna Cudalbi

Casă de vânzare în comuna Cudalbi, situată într-o zonă liniștită pe strada Daliei numărul 5, ferită de inundații. Proprietatea dispune de un teren generos de 1200 mp, ideal pentru grădină, livadă sau alte amenajări. Acoperișul a fost schimbat recent, fiind realizat cu tablă Lindab. Casa este alcătuită ...

440 EUR/m2 | 100 m2

Cudalbi, Galati

De vanzare doua garaje 6

De vanzare doua garaje

VÂND 2 GARAJE ÎN ZONA INDUSTRIALA La opt metri de bloc exista garajul compus din subsol si garajul propriu zis plus podul inalt de 1.60m .pret neg.20 EURO, BUCATA RELATII la telefon . GARAJELE SUNT AMPLASATE IN SPATELE BLOCURILOR H1 SI H2

Tecuci, Galati

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Promovat
Regim hotelier Tiglina 1
5
7

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 8

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere 52 m

Apartament 2 camere 52 m

vând apartament cu doua camere la et. 2 cu 52 m. decomandat in zonă în spate la scoala 11. preț 55 mii euro..

52 m2

Tecuci, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

Vand Gars.21mp, 20 mii euro
3
3

Vand Gars.21mp, 20 mii euro

Persoana fizica , vand garsoniera(camera camin) Galati, micro 40,et 4, langa Kaufland(nu in spate) , aproape de mall, scoala, gradinita, piata, depozit si toate statiile de transport.,are apa trasa separat, boiler Camera are 21 mp si este pregatita de renovare. Pret 20 mii euro FIX. Informatii la nr ...

952 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare Sivita
5
1

Casă de vânzare Sivita

Casa este compusă din 2 dormitoare , living , bucătărie , baie , dressing , amprentă de 100 mp , se vinde ori la roșu ori la gata cum vrea clientul +toate utilitățile , gaz , curent electric , apă etc la 20 km de Galați

600 EUR/m2 | 100 m2

Sivita, Galati

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati
3
4

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati

Vând teren intravilan, ideal construcție casă, cu suprafața de 1500 mp în Comuna Vinatori, Județul Galați, strada Noua nr 11. Detine toate utilitățile: apă potabilă,gaze,canalizare. 40 euro m Cine e interesat ma poate contacta.

Vanatori, Galati

inchiriere casa trei camere .pt muncitori

inchiriere casa trei camere .pt muncitori

casa cu 3 camere..baie..si bucatarie ...de preferabil pt muncitori

45 m2

Bd. Cosbuc, Galati, Galati

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei
2

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei

Teren agricol extravilan 2 ha Slobozia Corni, jud. Galați Suprafață: 20.000 mp (2 ha) CF 104710 și 104711 Preț: 58000 lei Teren comasat - ușor de lucrat Situat în câmp, - zonă agricolă activă Dat în arendă Teren lucrat constant TOATE actele în regulă. Terenul este în procedură de preemțiune ...

20,000 m2

Slobozia Corni, Galati

Casă de vânzare 1

Casă de vânzare

Casă de vânzare în comuna Schela, județul Galați .Suprafața teren 1020 metri ,construcție 110 metri ,toate utilitățile preț 65000 euro.Mai multe detalii la numărul de telefon

591 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Vand casa
5
3

Vand casa

Vand casa cu teren de de 2800mp deschidere în 3 străzi

6 EUR/m2 | 2,800 m2

Oancea, Galati

văd garsonieră
5
2

văd garsonieră

vad garsonieră la g5

10000 EUR/m2 | 12 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Inchiriez apartament cu 2 camere - zona SidVest , etaj 1
5
1

Inchiriez apartament cu 2 camere - zona SidVest , etaj 1

Inchiriez apartament 2 camere Complet utilat si mobilat. Zona Siderurgistilor Vest. Cartier linistit. Acces rapid la mijloace de transport in comun. In zona sunt parcuri si scoli. Supermarket Penny la 2 minute. Masina de spalat, televizor, microunde, frigider, unitate AC 16000 btu, electrocasnice mici. Internet, ...

45 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere decomandat, utilat si mobilat gata de mutare Zona Industriala (Scoala 11)
5

Vand apartament 2 camere decomandat, utilat si mobilat gata de mutare, aproape de Scoala 11 . Apartamentul are centrala proprie functionala, izolatie termica exterioara, balcon inchis cu termopan si cu intrare din bucatarile, boxa, usa intrare metalica, tamplarie termopan.

1019 EUR/m2 | 54 m2

Tecuci, Galati

Vand Teren Intrabilan
1

Vand Teren Intrabilan

Vand teren Intravilan Comuna Costache Negri Judet Galati. Suprafata 1400mp,zona NEINUNDABILA. Terenul este liber de sarcini.Destin cadastru si intabulare.

1,400 m2

Costache Negri, Galati

Salvează căutarea