Promovat
Exclusivitate - 3 camere, Faleza - Vedere la Dunare
12
2

Exclusivitate - 3 camere, Faleza - Vedere la Dunare

Descoperă oportunitatea perfectă de a trăi în inima Galațiului, pe prestigioasa Faleză Superioară a Dunării! Îți prezentăm un apartament de lux, exclusivist, cu 3 camere, care îți va oferi confort și eleganță într-un ambient de neegalat. Caracteristici remarcabile: - Suprafață generoasă de 77,5 mp ...

2129 EUR/m2 | 78 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
Casă tip vilă cu teren 2426 mp în Matca   construcție nouă, zonă excelentă
9

Casă tip vilă cu teren 2426 mp în Matca construcție nouă, zonă excelentă

Se oferă spre vânzare casă tip vilă situată în comuna Matca, zona Vale, una dintre cele mai dezvoltate și apreciate localități din județul Galați. Proprietatea impresionează prin suprafața mare a terenului, construcția solidă și potențialul ridicat de personalizare. Casa este construită integral ...

676 EUR/m2 | 170 m2

central, Matca, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |
20
2

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |

Situata pe Aleea Zimbrului Constructie 2012 Toate utilitatile centrala termica pe gaz canalizare apa curent Parterul este format din: living open space cu bucataria, un dormitor, baie garaj, poarta actionata electric Etajul este format din: 2 dormitoare baie, care trebuie amenajata, se afla la stadiul ...

808 EUR/m2 | 266 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Zona: General | Mobilat&Utilat | Bloc-2012 |
15

Suprafata: 70 mp centrala termica aer conditionat 2 bai Etajul 5 acoperis mansardat Lift Loc de parcare inclus PRET: 132.000

1886 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vand casa  ultracentral galati
10
7

Vand casa ultracentral galati

Locatie Premium: Str Logofat Tautu, vis'a'vis de Universitatea "Dunarea de Jos" . Pozitie centrala, ideala pentru casa sau spatiu comercial. Casa (106mp) cu 3 camere + 2 bai + bucatarie, tavan inalt, geamuri termopan, centrala pe gaze, dependinte (garaj - 15mp) Gradina in curte comunca(100mp).

1167 EUR/m2 | 120 m2

Central, Galati, Galati

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |
7

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |

Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati An constructie: 1990 Repartizat pe etajele 4 si 5 cu scara interioara. Etajul 4 este format din bucatarie, camera, baie, balcon, hol. Etajul 5 este format din 2 camere, baie si balcon. Suprafață utilă: 77,59 mp | Suprafață totală: 94,74 mp Utilat ...

1526 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |
10

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat intre Trei Star si fostul complex Ancora Etaj 10 Centrala termica Aer conditionat Pentru mai multe detalii si vizionare, contactati-ne la: 0745 601 830

56 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 6 camere |  172 mp |  Mobilat si Utilat complet | Faleza |
20

| Apartament cu 6 camere | 172 mp | Mobilat si Utilat complet | Faleza |

Împărțire eficientă, ideală pentru familie: 3 dormitoare living bucatarie 2 bai dressing spatios splatorie spații de depozitare sala fitness+sauna terasă intimă cu acces direct din living climatizare cu pompa de caldura, ventilatie in tavane pe toata suprafata apartamentului, 2 aere conditionate Finisaje ...

1326 EUR/m2 | 172 m2

Galati, Galati

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |
12

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |

Constructie din BCA, izolata termic Suprafața: 100mp Formata din: Living 2 Dormitoare Bucatarie Baie Tereasa Casa beneficiaza de un pod generos, care poate fi transformat intro mansarda locuibila Dotata cu: centrală temica si sistem de incalzire in pardoseala tamplarie exterioara cu geam tripan Aer conditionat Toate ...

1090 EUR/m2 | 100 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | RENOVAT |
7
1

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | RENOVAT |

Situat pe Str. Regiment 11 Siret, zona Liceului Emil Racovita Bucatarie mobilata & Utilata Centrala termica Termopan Etaj: 4 Pret: 350 Euro luna Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne.

52 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa |
8
2

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat pe Str. Brailei, în zona bancilor, restaurante, Faleza Dunării, aproape de mijloace de transport in comun Suprafata: 42 mp Imbunatatiri: centrală termică aer condiționat Mobilat și utilat: mașină de spălat nouă, frigider nou, plită pe gaz, cuptor electric, Tv Etaj: 7 7 Pret: 300 Euro luna Pentru ...

42 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
8

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea