Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Spațiu comercial de 200 m construiți, cu terasă de 100 m , total 300 m , situat în Tecuci, zona Piață. Imobilul este racordat la gaze naturale și curent electric (380V și 220V). Spațiul a funcționat ca restaurant (pizzerie) în perioada 2006 2024, fiind potrivit pentru continuarea activității sau alte ...

2500 EUR/m2 | 180 m2

Tecuci, Galati

Promovat
Vanzare apartament 2 camere - Tig 2
8
1

Vanzare apartament 2 camere - Tig 2

Agentia imobiliara AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in cartierul Tiglina 2. Etaj:: 1 din 4 Compartimentare : semidecomandat Îmbunătățiri: - centrala termica, - branșament individual pt apa, - izolatie exterioara, - AC, - usa metalica, - instalații electrica, termica ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere de închiriat   Riviera by Viva, etaj 8, vedere Dunăre, prima închiriere
9

Apartament 2 camere de închiriat Riviera by Viva, etaj 8, vedere Dunăre, prima închiriere

Se închiriază apartament cu 2 camere, situat în complexul Riviera by Viva, bloc U3, B-dul Marea Unire nr. 11, la etajul 8. Apartamentul este open-space, cu bucătărie și living într-un spațiu comun. Bucătăria este mobilată și utilată, prevăzută cu insulă și zonă de luat masa. Livingul este mobilat ...

55 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
VIZIONEAZA si NEGOCIAZA-Ap. 2 Camere Decomandat-Micro 21-bloc '84-'85
16

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 900 Euro NEGOCIABIL (Poti propune o oferta in urma vizionarii) Apartament 2 Camere Decomandat - Micro 21 - bloc '84 - '85 - Nr. Contact: Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata de aprox. 47 m.p., ...

1062 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vânzare 12.768 mp  Str. Iosif Vulcan, Matca
2

Teren de vânzare 12.768 mp Str. Iosif Vulcan, Matca

Vând teren în comuna Matca, situat pe Strada Iosif Vulcan, cu acces direct din drum asfaltat. Terenul se află într-o zonă bine dezvoltată, cu foarte multe case construite în apropiere, ceea ce îl face potrivit atât pentru construcția unei locuințe, cât și pentru activități Agricole Detalii teren: -Suprafață ...

12,768 m2

Matca, Galati

Vand apartament,2camere! 1

Vand apartament,2camere!

Vand apartament 2 camere,zona micro19 (bl B1) linga spitalul jud.,apartamentul este situat la parter ,are apa separat+centrala termica,geamuri termopane ,usi interioare aluminiu,mai multe detalii la telefon:

1120 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Teren + casa 1541 mp
3

Teren + casa 1541 mp

Casă cu teren intravilan de 1.541 mp, situată vis- -vis de Spitalul Municipal Tecuci, în una dintre cele mai circulate zone ale orașului. Suprafață: 1.541 mp teren intravilan | Deschidere stradală: 24 mp front generos, ideal pentru construcție cu fațadă reprezentativă. Locație strategică excepțională ...

Tecuci, Galati

Vânzare apartament cu doua camere. 7

Vânzare apartament cu doua camere.

Vând apartament două camere decomandate, 70mp, Galați, str. Domnească, zona Grădina Publică, cu balcon stradal, acces la utilități, centrala termica, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

3 camere, 67 mp, centrală proprie, zonă premium   urgent!
10
3

3 camere, 67 mp, centrală proprie, zonă premium urgent!

Vând apartament 3 camere decomandat, într-o zonă excelentă din Tecuci (zona Avantaj )! Etaj 3 din 4 cel mai căutat etaj! Super călduros iarna cu izolație exterioară și centrală proprie (gaz). Suprafață utilă: 67 mp Termopane, balcon deschis, bloc reabilitat termic Bloc curat, vecini liniștiți, ...

896 EUR/m2 | 67 m2

Tecuci, Galati

Teren de vânzare
1
4

Teren de vânzare

Vînd teren intravilan, Tecuci, zona Bălcescu,1000mp.Utilitati: curent electric tras, apă și canalizare. 2

1,000 m2

Tecuci, Galati

OPORTUNITATE CHIRIE   Spațiu Comercial în Barcea!
4

OPORTUNITATE CHIRIE Spațiu Comercial în Barcea!

OPORTUNITATE CHIRIE Spațiu Comercial în Barcea! Renovat in 24 03 2026 Cauți locul perfect pentru afacerea ta? Avem soluția! Închiriez spațiu comercial situat central în Comuna Barcea, str. Mihai Eminescu nr. 5 (Județul Galați). Vizibilitate bună Acces stradal Ideal pentru: magazin birou salon cabinet ...

51 m2

Barcea, Galati

Extravilan cu destinatia constructii
2

Extravilan cu destinatia constructii

Extravilan cu destinatia constructii-curti, inscris in Cartea funciara Str Prelungirea Forturilor 1500 mp din care Lot 1200mp (6 mp in indiviziune-cale de acces Vecinatati: Nord - drum acces Est - drum acces Sud - proprietate privata Vest - Proprietate privata Exista proiect cu Autorizatie de constructie ...

1,500 m2

Costi, Galati

Garsoniera port
5
2

Garsoniera port

Garsoniera port sng2 6 7 serviciu sanitar propriu 21mp

1000 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Apartament vanzare,2 camere decomandate -Galati micro 20

Apartament vanzare,2 camere decomandate -Galati micro 20

Apartament vanzare 58 mp,Galati,etaj3 8,zona vis a vis de piata M20,renovat 2021,instalatie incalzire centrala individuala, instalatie apa proprie,.Imobilul se vinde utilat si mobilat . Fara implicare agentie imobiliara,direct cumparator. Tel

1579 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Vand urgent teren intravilan 2100mp
1

Vand urgent teren intravilan 2100mp

Vând urgent teren in VARLEZI judetul Galati, intravilan, ideal dezvoltare sau casă! Suprafață: 2100 mp Deschidere: 80m la drum asfaltat. Utilități: Apă și lumină la limita proprietății. Bonus: Construcție veche pe teren (demolare reforma). Preț negociabil 20.000 Oportunitate de neratat! Sunați pentru ...

2,100 m2

Varlezi, Galati

Apartament spațios
10
2

Apartament spațios

Ne am mărit,nu ca volum ,ci ca nr de persoane,ne cam strange pe la colturi și ne am gandit sa ne luam o bucățică de casa,dar nu ne ajung banii,asa ca,vindem acest minunat apartament în care am crescut,am simtit bucurii și tristeți deopotriva. Da,se afla la etj 4,dar e minunat sa te simți deasupra tuturor,basca,ca ...

846 EUR/m2 | 65 m2

Tecuci, Galati

Apartament spatios
7
6

Apartament spatios

846 EUR/m2 | 65 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere tiglina 1(francezi)
5

Apartament 2 camere tiglina 1(francezi)

Apartament cu 2 camere,curat,semidecomandat,cu 2 balcoane si centrala ,situat pe strada regiment 11 siret,in apropiere de statie bus ,statie taxi la 50 metri,liceul Racovita,supermarket (penny) si faleza Dunarii.zona foarte curata cu vecini linistiti ,loc de parcare in fata blocului.mai multe detalii ...

6 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Casă "la roșu" pe teren de 1000 mp   Construcție în Comuna Smardan GL
5

Casă "la roșu" pe teren de 1000 mp Construcție în Comuna Smardan GL

Vă prezint spre vânzare o proprietate deosebită, ideală pentru cei care pun preț pe calitatea execuției și pe un stil de viață sustenabil. Situată într-o zonă caracterizată prin liniște și aer curat, această casă de vacanță reprezintă echilibrul perfect între tehnologia modernă de izolare și farmecul ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Smardan, Galati

Casa de vanzare, direct de la proprietar
10

Casa de vanzare, direct de la proprietar

Casa de vanzare direct de la proprietar situata la maxim 10 km de Galati, in Smardan, inainte de intrare in sat Mihail Kogalniceanu. Terenul este de 700 mp, pe acesta sunt construite doua imobile (ambele locuite, cu autorizatie de constructie). Casa principala detine 2 dormitoare, living spatios, baie, ...

Galati, Galati

Teren de vanzare 1

Teren de vanzare

Se vinde teren intravilan cu suprafata de 2000m en Nicoresti jud Galati

Galati, Galati

 Apartament 3 camere Tiglina 1
5
2

Apartament 3 camere Tiglina 1

Inchiriez apartament 3 camere Tiglina 1 aproape de faleza Dunarii,zona verde ,central mobilat si utilat.

11 EUR/m2 | 64 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Casa de vanzare DN25 com.Independenta jud.Galati
10

Casa de vanzare DN25 com.Independenta jud.Galati

Vand casa si teren comuna Independenta Pozitionare buna, vis-a-vis de piata Independenta(centrul comunei) Formata din: 5 camere + bucatarie,Garaj Suprafata casa:120 mp; Suprafata teren: 2000 Facilitati: -apa curenta; -canalizare; -gaze naturale;(centrala termina) -intrare din DN 25 Galati-Tecuci; PRET ...

45 EUR/m2 | 2,000 m2

Independenta, Galati

casa de vanzare zona Balcescu
5
2

casa de vanzare zona Balcescu

casa de vânzare în Bălcescu,str.Irimia Grigorescu,suprafață totala1200mp, construiți 200mp.Toate utilitatile Mai multe detalii și vizionare la te.

125 EUR/m2 | 1,200 m2

Tecuci, Galati

loc casa 2150 mp podoleni barcea
1

loc casa 2150 mp podoleni barcea

preț in euro 2150 mp intravilan la strada asfaltata curent, canalizare, apa la limita proprietatii.

2,150 m2

Barcea, Galati

Teren + casa de vanzare
5
2

Teren + casa de vanzare

Teren și casa de vanzare, 1400 metri patraţi în județul Galați, comuna Țepu. Utilitati: curent electric, apa, iar canalizarea se poate trage de la poarta. Vie la camp: 300 m Padure: 3900 m Pasune: 2000 m

1,400 m2

Tepu, Galati

De vanzare De inchiriat spatiu comercial zona Siret
5
3

De vanzare De inchiriat spatiu comercial zona Siret

Vand sau inchiriez spariu comercial format din apartament + extindere la parter de bloc, alcatuit din doua camere, bucatarie, hol, debara si baie + blacon extindere. Spatiul are doua intrari separate, delimitand doua spatii separate. De inchiriat: 2500 lei (tot), dar, se poate inchiria, si, doar o ...

1067 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Teren intravilan 1500mp
5

Teren intravilan 1500mp

De vânzare teren intravilan în satul Cișmele, județul Galați, la doar 10km de oraș. Suprafața este de 1500m , terenul este plat și are o deschidere generoasă care oferă posibilități multiple pentru amplasarea casei și a anexelor. Canalizarea este disponibilă pe stradă, ceea ce asigură racordarea facilă ...

1,500 m2

Cismele, Galati

Teren intravilan de vânzare 1

Teren intravilan de vânzare

Teren de vânzare situat în Comuna Drăgănești, cartierul Imaș .Terenul are toate utilitățile trase , drum asfaltat,este ridicată o fundație de 8 8,sau băgat 40 masini cu umplutură pământ vegetal!

1,000 m2

Draganesti, Galati

Ofertă închiriere garsonieră cu prețul căldurii inclus în chirie
3
3

Ofer spre inchiriere garsoniera situata la etajul 1 al unei vile, in micro 17, in Galati. Garsoniera are in dotare: masina de spalat, tv, frigider, aragaz, aer conditionat, conectare retea WI-FI. Pretul chiriei include caldura si accesul la internet. Intrarea in locuinta este separata. Garsoniera are ...

20 m2

Galati, Galati

vânzare teren intravilan

vânzare teren intravilan

vând 900mp teren intravilan, apă curentă, canalizare la poartă, str. Mihai Eminescu (strada principală),deschidere 10m

900 m2

Cismele, Galati

Hala Galați de închiriat, garaj auto, service depozitare
6
2

Hala Galați de închiriat, garaj auto, service depozitare

4 intrări de garaj, zona centura, pentru mecanica, service, depozitare, baie proprie, contor electric separat.300 euro bucata 550 2 bucăți, 1000e 4 bucati

180 m2

Galati, Galati

Vând casă în loc Vasile Alecsandri, com Branistea, jud Galati
5
3

Vând casă în loc Vasile Alecsandri, com Branistea, jud Galați,( 3 camere, baie și bucătărie, plus o anexă.) construita în 2025. Casa are 110mp, teren 800 mp (în concesiune)., este racordata la apă și electricitate și e situata într o zonă liniștită (în fața casei, peste drum este teren extravilan ...

591 EUR/m2 | 110 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Flamingo Luxury
6
1

Flamingo Luxury

Vând apartament 2 camere de lux Flamingo Luxury 2, finalizat Persoană fizică Ghilasi Antonio Cosmin ofer spre vânzare un apartament decomandat, 2 camere, situat în noul complex Flamingo Luxury 2 din Galati, bloc premium finalizat la sf.anului 2025. Detalii apartament: - Etaj: 4 - Suprafață totală: ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

dau spre inchiriere 2

dau spre inchiriere

apartament de închiriat stradal et 1

48 m2

Micro 17, Galati, Galati

Teren intravilan 2100mp + hala 100mp Satul Costi
5
1

Teren intravilan 2100mp + hala 100mp Satul Costi

Vând sau schimb cu apartament sau casa în Galați un teren intravilan de 2100mp situat în Satul Costi-com Vanatori zona Căsuța cu Bunici Strada Toamnei nr 17 Terenul este împrejmuit cu gard beton la fata și un lateral iar spate și celalalt lateral din stâlpi fier și plasa gard viu Deschidere generoasa ...

Vanatori, Galati

Casă de vânzare!
5
1

Casă de vânzare!

Casa de vânzare la roșu situată în Tecuci, carter Nicolae Bălcescu. Suprafața terenului este de 403mp , cu deschidere stradală de 15mp, suprafața construcției este de 220mp. Terenul deține fântâna proprie, apa și canal. Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon afișat!

332 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

teren de vanzare
1

teren de vanzare

teren de vânzare Județul Galați com. Tulucesti str Cireșului cu suprafața de 1077m2 având deschidea de 20,35 cu toate utilitățile la poartă. Preț 38 mp.Nr de telefon

1,077 m2

Tulucesti, Galati

Apartament 2 camere decomandat, Micro 21, etaj 6 8, balcon generos, 56 mp   70.000
9

Apartament 2 camere decomandat, Micro 21, etaj 6 8, balcon generos, 56 mp 70.000

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat, situat în Micro 21, la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit în anul 1979. Locuința are o suprafață totală de 56,31 mp, din care balconul generos de 7 mp este dispus la bucătărie și la camera de zi. Apartamentul este orientat pe sud, beneficiind ...

1250 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Vand cladire conerciala
7
2

Vand cladire conerciala

Se vinde cladire comerciala situata in Galati, str, Garii nr. 1, in imediata apropriere a garii de calatori Galati, avand suprafata construita 1120 mp, teren proprietate, cu toate utilitatile si multiple locuri de parcare.

580 EUR/m2 | 1,120 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament 2 camere decomandat   Micro 13
6
1

De vânzare apartament 2 camere decomandat Micro 13

De vânzare apartament 2 camere decomandat Micro 13 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Micro 13, la etajul 2 al unui bloc cu 4 nivele. Imobilul are o suprafață de aproximativ 40 mp și este orientat pe vest, beneficiind de lumină naturală pe parcursul după-amiezii. Locuința ...

1438 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

Apartament de închiriat
5
1

Apartament de închiriat

Închiriez apartament pe termen lung, 2 camere etajul 2, total renovat și mobilat totul nou, la prima închiriere. Fără animale de companie, preț lunar 300 euro + o garanție de 500 euro.

37 m2

Tecuci, Galati

De vanzare garsonieră zona Viaduct
6
2

De vanzare garsonieră zona Viaduct

Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Viaduct, la etajul 3 al unui imobil cu 4 nivele. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată sau pentru investiție. Aceasta dispune de finisaje precum gresie, faianță, parchet, tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1250 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

ofer spre inchiriere garaj ,zona Biserica Sf Vasile,stadionul Otelul

Garaj de inchiriat zona biserica Sf Vasile,stadion Otelul Galati,se inchiriaza pe termen lung

Galati, Galati

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan
8
6

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan, Strada Serbestii Noi. Se vinde si partial, minim 750 m2( merge rupt in 3 loturi egale toate cu iesire la strada principala) Multumesc.

2,263 m2

Branistea, Galati

vanzare apartament 2 camere ultracentral

vanzare apartament 2 camere ultracentral

situat ultracentral vizavi secția financiara centr,renovat

1356 EUR/m2 | 59 m2

Central, Galati, Galati

Loc de veci Eternitatea
5
5

Loc de veci Eternitatea

Loc de veci cimitirul Eternitatea..aproape de biserica din centrul cimitirului..acces rapid și ușor până la locul respectiv.pret ușor negociabil.

Galati, Galati

Cedez loc de veci Cimitir Eternitatea Galati
6

Cedez loc de veci Cimitir Eternitatea Galati

Cedez loc de veci 3,75 mp cu bordura din mozaic venetian și cruce din marmura.

Galati, Galati

Vând mansarda zona general
8

Vând mansarda zona general

Suprafața 56mp,2 camere situate pe 2 nivele,aer condiționat,centrala termica,se poate vinde și mobilat complet,mansarda este luată prin credit cine dorește sa o achiziționeze cu credit ii poate prelua creditul si plătește 1600 de lei timp de 9 ani

804 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Apartament 1 camera Mazepa    Faleza Dunarii
6
10

Apartament 1 camera Mazepa Faleza Dunarii

Apartament 1 cameră Mazepa | 40 mp | Faleza Dunării | mobilat utilat | termen mediu | termen lung Oferim spre închiriere apartament cu 1 cameră, decomandat, 40 mp, situat la parter, în zona Mazepa Faleza Dunării, lângă Parc Viva, una dintre cele mai căutate zone din Galați. Locație premium, aproape ...

40 m2

Galati, Galati

Închiriez apartament cu două camere 5

Închiriez apartament cu două camere

Ofer spre închiriere un apartament cu două camere, etajul 2 , nemobilat

29 m2

Micro 19, Galati, Galati

238.000 €  Condominium elegant, nou, în inima orașului Gal
20

238.000 € Condominium elegant, nou, în inima orașului Gal

238.000 € (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați Există locuri care nu sunt doar spații de locuit, ci stări. Această proprietate este unul dintre ele. În vecinătatea Bulevardul George Coșbuc, acolo unde orașul își spune povestea prin clădiri ce traversează epoci și stiluri, descoperim ...

2644 EUR/m2 | 90 m2

central, Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19
7

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1329 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea