Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru   Faleză
6

Apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Centru Faleză

Se spune că, atunci când alegi un imobil, cele mai importante trei aspecte sunt: locația, locația, locația. Proactiv Imobiliare vă oferă oportunitatea de a achiziționa un apartament cu 2 camere, situat în centrul orașului Galați, la doar câțiva metri de Faleza Dunării, în blocurile de tip P . Locuința ...

1228 EUR/m2 | 46 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Casa moderna, constructie 2019 – Sat Costi, la 5 minute de Galati
18
5

Va prezentam o locuinta moderna si eficienta energetic, ideala pentru o familie care apreciaza calitatea constructiei, compartimentarea functionala si confortul termic pe tot parcursul anului. Casa a fost construita in anul 2019 pe cadre de beton armat, cu zidarie din caramida de beton celular autoclavizat ...

1091 EUR/m2 | 219 m2

Costi, Galati

Promovat
Apartament de lux cu panorama superba la Dunare
20
1

Apartament de lux cu panorama superba la Dunare

Vă prezentăm spre achiziție un apartament premium, situat pe Faleza Dunării, în prima linie, una dintre cele mai râvnite și spectaculoase zone rezidențiale din Galați. Poziționat la etajul 5 al unui imobil modern (finalizat în 2008), proprietatea oferă o vedere panoramică directă asupra Dunării – un ...

2286 EUR/m2 | 105 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare – Piața Centrală, etaj 3
10

Apartament 3 camere de vânzare – Piața Centrală, etaj 3

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil construit în anul 1970, cu doar 2 apartamente pe nivel. Locuința are o suprafață de 68 mp și beneficiază de vedere bilaterală. Compartimentarea este practică, iar apartamentul dispune de: * 2 balcoane * Centrală ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Eternitatea Galați !
1

Eternitatea Galați !

Eternitatea Galațti, doua locuri de veci 7,5 m . Poziție bună rândul 6 locul 1 la alee. Sunati ptr detalii și oferte .

Galati, Galati

| Casa si teren 446 mp | Str. Traian, Spitalul de Psihiatrie | Toate Utilitatile |
7
5

Casa din paianta,individuala, suprafata: 82 mp Teren 446 mp, deschidere: 7 m Acces cu masina in curte. Utilitati: Apa Gaz Curent Canalizare Pret: 76.000 Euro, negociabil Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

927 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

vand 1200 mp vie satul costi
3
1

vand 1200 mp vie satul costi

vand 1200 mp de vie situata in extravilanul satului costi

1,200 m2

Costi, Galati

spatiu 66mp
5
3

spatiu 66mp

inchiriez spatiu depozitare 66mp in zona industriala + curte betonata 400mp , curte pazita, acces tir,

66 m2

Galati, Galati

Cumpar teren agricol 6

Cumpar teren agricol

CUMPAR TEREN AGRICOL PE RAZA COMUNELOR-( PRIPONESTI,GHIDIGENI,GOHOR )JUDETUL GALATI SI A LOCALITATII TUTOVA JUDETUL VASLUI. TELEFON 0745368378

Priponesti, Galati

Promovat
1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei
5
4

1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei

1cam.mob.utilat cu ct .icfrimu 1200lei 0745914848

28 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
2

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
3

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
4

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare finisaje premium
10
1

Casa de vanzare finisaje premium

Va supunem atentiei un imobil tip Duplex, avand regim de inaltime P+1E,situat pe strada Arcasilor, ce are o suprafata construita desfasurata de 149 MP si un teren de 295 mp pentru fiecare unitate. Constructia imbina designul deosebit cu o functionalitate intelligent creata, destinata unui stil de viata ...

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT
10
11

Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT

Apartament cu o camera 32 mp parter cu centrala termica in zona Mazepa 2 AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament cu o camera situat in zona Mazepa 2, la parterul unui bloc mixt construit in anul 1982. Spatios, decomandat, varianta cu o suprafata utila de 32, 37 mp. La ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Mazepa%2525252525252b2, Galati, Galati

Casa in Smardan cu centrala termica si  utilitati la pret de apartament
6
3

Casa in Smardan cu centrala termica si utilitati la pret de apartament

Casa in Smardan st- 556 mp cu CT renovata AcasA Imobiliare aduce in atentia potentililor cumparatori oferta de vanzare a unui imobil situat in apropierea orasului, mai precis in Smardan. Proprietate formata din teren in suprafata totala de 556 mp- proprietate; constructie veche, din anii 90, realizata ...