Promovat
Spațiu premium pentru birou/cabinet de închiriat – Țiglina 1, 300 euro
12

Îți prezentăm o oportunitate excelentă pentru desfășurarea activității tale într-un spațiu modern și complet pregătit, situat în cartierul Țiglina 1, chiar lângă Palatul de Justiție – o zonă de prestigiu, cu trafic pietonal intens, ideală pentru vizibilitate și acces facil. Localizare excelentă – la ...

25 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Promovat
Casa +teren,singur in curte,Mazepa
1
1

Casa +teren,singur in curte,Mazepa

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare o casa in zona Mazepa. Detalii: -constructie caramida tip vagon -izolatie exterioara de 10 cm -termopan -centrala termica -3 camere -1 camera open-space -hol -grup sanitar -balcon inchis -beci -garaj -acoperis tabla -deschidere 10 mp -singur in curte -vecini ...

1763 EUR/m2 | 118 m2

Mazepa%2b2, Galati, Galati

Promovat
Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor   Confort și Calitate la Cheie!
15
8

Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor Confort și Calitate la Cheie!

AcasA Imobiliare Galati va propune spre cumparare o casa P+1 situată in zona Siderurgiștilor, într-o zonă accesibilă și bine conectată, aproape de: Supermarketuri, magazine și piețe Școli, grădinițe și licee Stații de transport în comun pentru deplasări rapide Parcuri și zone verzi ...

1400 EUR/m2 | 135 m2

Galati, Galati

Promovat
Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați
1

Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați

Închiriez vilă moderna semi mobilată P+1 Partier: Living, bucătărie, 1 baie și 1 camera. Etaj: 3 camere , 1 baie, terasă și mansardă. Curte amenajată 500 mp , pomi fructiferi și foișor cu grătar. Toate utilitățile. Sistem încălzire (centrala proprie)

200 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa parter+mansardă+pod
10
8

Casa parter+mansardă+pod

Casa parter+mansardă, Vînători-Odaia Manolache, jud. Galați, în zona nouă. Proiect deosebit. Terenul în suprafață totală de 500 mp, suprafața construita 143 mp, din BCA, acoperită cu tablă de tip Lindab și izolată termic la exterior. Utilități: apă curentă, canalizare, puț forat la 65 m, rețea electrică, ...

1049 EUR/m2 | 143 m2

Odaia Manolache, Galati

Casa "Foișor" de vânzare, în Slobozia Conachi - județul Galați
9

Vindem casa "Foișor", situată pe strada Breana, nr. 18, în comuna Slobozia Conachi, județul Galați, la 27 km de Galați, zonă neinundabilă, liniștită, în apropierea fostului Cămin Cultural, construită în anul 1992, lemn, paiantă, cimentuită exterior(praf de piatră) și interior. Terenul are 745mp. Informații ...

529 EUR/m2 | 102 m2

Slobozia Conachi, Galati

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Tiglina+3, Galati, Galati

  73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21
9

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro21, zona RONDOU, CAPAT TRAMVAI , la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit in anii 80. Imobilul ...

1470 EUR/m2 | 50 m2

Micro 21, Galati, Galati

   60.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16
9
1

60.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16

60.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 80 si are o suprafata desfasurata ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Micro 16, Galati, Galati

 57.900  , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3   Micro 16, zona FLORA
6

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Galați, în cartierul Micro 16, zona Flora , la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în ...

1316 EUR/m2 | 44 m2

Micro 16, Galati, Galati

   49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19
7

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro19 in zona capat de traseu, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Apartamentul ...

1125 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18
10

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament spatios cu patru camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 18, la etajul 8 din 10 al unui bloc amplasat pe strada Brailei, construit in anul 1981, cu casa scarii ingrijita ...

1260 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele, construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G.
11
1

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament luminos, decomandat, cu 2 camere, in municipiul Galati, amplasat în zona intersectiei de la I.R.E.G., la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, complet mobilata si utilata in Sat Costi-zona Floricultura
20

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, 3 grupuri sanitare, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura Agentia imobiliara Familia va propune in exclusivitate spre cumparare o proprietate deosebita, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura, construita in 2022 si amenajata ...

1188 EUR/m2 | 240 m2

Vanatori, Galati

   85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9
1

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Micro 18, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

45. 000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor
11
4

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri ...

511 EUR/m2 | 88 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa demolabila in mun. Galati
7
1

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa batraneasca in mun. Galati Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren cu o casa batraneasca (demolabila), la pret de apartament, singur in curte, in zona Pietii Centrale. Terenul are o suprafață totală de 293 mp. Utilitățile disponibile sunt: apă, ...

293 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

   48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian
6

48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in municipiul Galati, amplasat în Bariera Traian pe strada Aleea Jderului cu o deschidere stradala de 14.58. Terenul are suprafata desfasurata generoasa ...

1,100 m2

Galati, Galati

238.000   (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați
10
1

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați Există locuri care nu sunt doar spații de locuit, ci stări. Această proprietate este unul dintre ele. În vecinătatea Bulevardul George Coșbuc, acolo unde orașul își spune povestea prin clădiri ce traversează epoci și stiluri, descoperim ...

2644 EUR/m2 | 90 m2

Central, Galati, Galati

Salvează căutarea