Promovat
Hala  de vanzare 1440 mp 5000  teren     VÂNĂTORI  GALAȚI
8

Hala de vanzare 1440 mp 5000 teren VÂNĂTORI GALAȚI

Se vinde hală industrială, situată în Sat Vânători , ideală pentru depozitare, producție, logistică sau activități comerciale. Localizare: Sat Vânători Oraș Galați Acces rapid către municipiul Galați și principalele drumuri Zonă pretabila activităților industriale și comerciale. Detalii tehnice: Suprafață ...

358 EUR/m2 | 1,440 m2

Vanatori, Galati

Promovat
EXCLUSIVITATE | COMISION 0% | Casă 479 mp – ideală clinică medicală / activități
20

️ REȘEDINȚĂ, CLINICĂ SAU SEDIU DE BUSINESS – OPORTUNITATE UNICĂ ÎN ZONA MATERNITAȚII - Vă prezentăm, în exclusivitate și cu comision 0% pentru cumpărător, o proprietate impunătoare situată pe strada Nicolae Alexandrescu. Cu o arhitectură solidă și un regim de înălțime D+P+1+M, această vilă reprezintă ...

835 EUR/m2 | 479 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet    Bld.Traian Vuia, Galați
9
1

Apartament 2 camere, mobilat și utilat complet Bld.Traian Vuia, Galați

Agentia Imobiliara Media Plus vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Galați, pe Bulevardul Traian Vuia, la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, având o suprafață totală de aproximativ 43 mp. Locuința este curată, igienizată și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru ...

1163 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă modernă, construită în 2022, de vânzare în Galați – zona Arcasilor
8
14

Suprafață utilă: 92 m² | Teren: 545 m² | Garaj: 48 m² | Finalizată în 2022 Vă oferim spre vânzare o proprietate deosebită situată în Galați, în zona liniștită și bine cotată a Arcasilor. Casa, construită în anul 2022, are suprafata construita de 113 mp, suparafata utila 92mp Compartimentare: doua dormitoare, ...

1957 EUR/m2 | 92 m2

Nord, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

238.000   (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați
10
1

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați Există locuri care nu sunt doar spații de locuit, ci stări. Această proprietate este unul dintre ele. În vecinătatea Bulevardul George Coșbuc, acolo unde orașul își spune povestea prin clădiri ce traversează epoci și stiluri, descoperim ...

2644 EUR/m2 | 90 m2

Central, Galati, Galati

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro
10

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie o cabana din lemn cu fundatie din beton, acoperita cu tabla in sat Costi, zona Metro, Galați, ideal pentru o casa de vacanta sau pentru constructia de noi locuinte, terenul fiind ...

1167 EUR/m2 | 90 m2

Costi, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40
5
2

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40

20.000 euro, NEGOCIABIL, GARSONIERA , Micro 40 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o garsoniera in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 40, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Imobilul este pozitionat pe SUD si beneficiază de lumină naturală ...

1333 EUR/m2 | 15 m2

Micro 40, Galati, Galati

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor
14
2

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita intr-o zona linistita, complet consolidata in 2024, zona Arcasilor- Bariera Traian. Această construcție cu regim de înălțime P , are o amprentă la sol de ...

1140 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

 70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor
5

70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor

70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie 10 loturi de teren de cca.655mp (500mp curte +155mp drum) la 70ooo Euro NEGOCIABIL!!! , în Municipiului Galati, zona Arcasilor, ideal pentru construcția de locuințe sau pentru dezvoltare ...

Galati, Galati

98.900 Euro casa+garaj+teren 2.405mp in com Branistea, sat V. Alecsandri
11

98.900 Euro casa+garaj+teren 2.405mp in com Branistea, sat V. Alecsandri Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate o proprietate deosebita in com Branistea, sat V. Alecsandri, construita in anul 2014. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol ...

999 EUR/m2 | 99 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Cofraje din polistiren EPS100 cu element de legatura reglabila pentru constructii Case Pasive.
10
24

Producem la comandă cofraje din polistiren cu distanțieri reglabile pentru construcții monolit, prețul începând de la 22 euro m2. Site: Cu acordul de asociere cu UE, producătorii autohtoni din R. Moldova pot vinde marfa în țările UE rapid și simplu. Ca persoană juridică, puteți procurați marfă până ...

Galati, Galati

Donare cedare concesiune mormant
1
2

Donare cedare concesiune mormant

Donez cedez concesiune loc de veci cimitirul Eternitatea Galati, central, langa Capela, 10 m2, doua gropi, semiamenajat.

Galati, Galati

Container Sanitar
3
2

Container Sanitar

Firma Palmex ofera spre vanzare Containere sanitare, la preturi incepand cu 4200 euro Pentru detalii si oferte personalizate va rugam sa ne contactati telefonic. Oferim transport pentru containerele achizitionate

4 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

Container maritim, containere maritime
2
20

Container maritim, containere maritime

Firma Palmex ofera spre vanzare Containere maritime Noi & SH Pentru detalii si oferte personalizate va rugam sa ne sunati la numarul din anunt Oferim transport

Galati, Galati

Teren 1000 m2 intravilan Odaia Manolache
6
4

Teren 1000 m2 intravilan Odaia Manolache

Teren 1000 m2 situat pe Strada Zambilelor, Odaia Manolache. Racordat la apa curenta, gazul si electricitatea la limita proprietatii. Terenul este imprejmuit.