Promovat
Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane   Micro 17, parter.
9
2

Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane Micro 17, parter.

Cod anunț 106EB: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate, situat în Micro 17, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, construit în anul 1985. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă două balcoane generoase, în suprafață totală de 24 mp, rezultând ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Promovat
2 decomandate,zona General
1
6

2 decomandate,zona General

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona General. Detalii: -etaj 3 -2 balcoane inchise cu termopan -geam baie -suprafata utila de aproximativ 51mp -suprafat totala de 57 mp -usa metalica -simplu -necesita renovare toatala -ideal pentru locuit ...

1235 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă renovată, zonă centrală, singur in curte. Doar 99000 euro!
18
13

0% comision pentru cumpărător Există un moment în viață în care nu mai cauți doar o locuință. Cauți acasă . Un loc al tău, unde diminețile încep în liniște, unde îți parchezi mașina în propria curte, unde nu împarți pereții cu nimeni și unde fiecare colț spune povestea familiei tale. ProActiv Imobiliare ...

1303 EUR/m2 | 76 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati
1

Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati

Vand casa in comuna Cudalbi, zona linistita, neinundabila. Teren 1200 mp, curte mare cu spatiu in spatele casei, potrivit pentru gradina sau cresterea animalelor. Casa are 3 camere + dependinte. Utilitati: apa din reteaua localitatii (canal in curte) curent electric Canalizare pe strada. Strada in ...

583 EUR/m2 | 60 m2

Cudalbi, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Loc de veci
2

Loc de veci

Cedez concesiune ,Loc de veci-Eternitatea

Galati, Galati

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor
11

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri sanitere, ...

1023 EUR/m2 | 44 m2

siderurgistilor, Galati, Galati

Vând apartament
10
12

Vând apartament

Vând apartament 2 camere, mobilat partial, centrala termica, 2 aparate aer condiționat, ușa metalica, balcon închis cu termopan, semidecomandat, etj 4 din 4 confort 1, 47,33m suprafață, gresii, faianta, parchet laminat.

1162 EUR/m2 | 47 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Teren intravilan de vânzare!
1

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 30 ari in sat Blânzi, comuna Corod, județul. Galați, terenul este situat la strada principala care duce spre sat Carapcesti in apropiere de iaz si are ieșire la parau. Este potrivit pentru construcție casa, fiind situat într-un cartier de tineret.

3,000 m2

Corod, Galati

Vând două apartamente legate în Tecuci cu spațiu comercial
10

Vând două apartamente legate în Tecuci cu spațiu comercial

Zona: lângă Gara de Nord și Kaufland. Se poate cumpăra și un singur apartament cu spațiul comercial aferent (90000 euro) sau închiria cu 500 euro spațiul comercial sau 400 euro un apartament. Mai multe detalii la telefon.

150 m2

Tecuci, Galati

Promovat
Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti
11
1

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti Afacere şi casă într-un loc, este visul oricărei familii şi reuşita deplină în ceea ce înseamnă împletirea vieţii cu activitatea de zi cu zi. Despre ce este vorba? Un spaţiu extins, în comuna Drăgănești,  pe două nivele care însumează 202 ...

470 EUR/m2 | 202 m2

Draganesti, Galati

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3  4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro
8
6

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro

1134 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Camera de cămin  de vanzare
4
9

Camera de cămin de vanzare

Camera de cămin de vanzare in judetul Galati la G5 mai multe detalii la nr

667 EUR/m2 | 12 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti
16
1

Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti, comuna Corod Vânzare în două etape, credit, sau în cash, pentru: Casă şi spaţiu multifuncţional în sat Brătuleşti, comuna Corod Stresul este în mod general determinat de lipsă sau imposibilitatea de a găsi soluţii. Cel mai frecvent ...

497 EUR/m2 | 160 m2

Bratulesti, Galati

Apartament 2 camere , Micro19, etaj1, 52000 euro neg
1
2

Apartament 2 camere , Micro19, etaj1, 52000 euro neg

Apartament 2 camere , Micro19, etaj1, balcon centrala termica,aer conditioat, termopan, parchet, gresie,faianta, usi interioare, usa metalica. Pret 52000 euro neg

1300 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

De inchiriat,Garsoniera,Tiglina1,etaj3,1000 lei luna
1
1

De inchiriat,Garsoniera,Tiglina1,etaj3,1000 lei luna

Se inchiriaza! Garsoniera,Tiglina1,etaj3, A-uri,mobilata,utilata 1000 lei luna+1000lei garantie

25 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Vand teren
4
1

Vand teren

Vand teren intravilan comuna Schela 1024mp Toate utilitățile în fata portii

1,024 m2

Schela, Galati

2 camere decomandate Tiglina 2
8

2 camere decomandate Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vanzare 1 camera etaj 1, zona Port
5
7

Vanzare 1 camera etaj 1, zona Port

Descriere Imobiliare Dab Expert va ofera spre vanzare o camera, cu o suprafata totala de 20 mp, renovata total, instalatii electrice si sanitare noi, intrerupatoare si prize noi, lampi moderne de consum mic cu LED, coltar mobexpert nou, sifonier cu usi culisante, masa si scaune . Acesta ofera ambianta ...

1725 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

vand casa Sivita cu teren 1050 mp
3
3

vand casa Sivita cu teren 1050 mp

teren 1050 mp casa cu 2 nivele, amprenta 140 mp gaze la poarta, fantana, wc și interior și exterior, fosă , electricitate

1,050 m2

Sivita, Galati

Spatii de inchiriat 3

Spatii de inchiriat

Societate comerciala ofera spre inchiriere spatiu 1000 mp.

400 m2

Galati, Galati

Apartamente noi de vanzare Galati
10
6

Apartamente noi de vanzare Galati

Apartamente noi de vanzare zona Micro 17 Galati. Apartamente cu 1 , 2 si 3 camere. Apartamentele vin cu incalzire in pardoseala fara nici un cost suplimentar ,geamuri triplex,izolatie cu vata bazaltica , constructie pe cadre cu zidarie din caramida.Fiecare apartament are un loc de parcare inclus si un ...

1300 EUR/m2 | 90 m2

Micro%252525252525252b17, Galati, Galati

Inchiriez spatiu comercial
5

Inchiriez spatiu comercial

Inchiriez spatiu comercial,salon sau birouri.Suprafata 64mp , pret 10 euro mp.

64 m2

Galati, Galati

concesiune loc veci 1

concesiune loc veci

Cedez concesiune loc veci,4.5mp,cimitirul Eternitatea,langa monumentul Eroilor, tel.