Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Imobil Str. Prelungirea Brailei  Exclusivitate prin Dacomari!
6
1

Imobil Str. Prelungirea Brailei Exclusivitate prin Dacomari!

Imobil de vânzare-destinație comercială Zona Royal Pizza Exclusivitate prin Dacomari! Cod 1107N: Vă prezentăm spre vânzare, o proprietate situată în Galati, zona străzii Brasov colț cu Prelungirea Brăilei. Terenul este în suprafață de 349 mp, pe care sunt edificate trei construcții. Locuința are o suprafață ...

1880 EUR/m2 | 133 m2

Galati, Galati

Promovat
Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci
6

Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un spațiu comercial situat în zona IC FRIMU, lângă complexul Central Park, o locație excelentă pentru afacerea dumneavoastră! Detalii proprietate: Locație: IC FRIMU, lângă Complex Central Park Suprafață totală: 97 mp Compartimentare: 4 încăperi separate, 2 intrări, ...

1450 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa cu 6 camere si etaj, in Cartierul Tineretului din Tecuci
10
2

De vânzare reşedinţă amplă, cu spaţiu rafinat, în cel mai nou, bine amenajat, şi curat loc din oraşul Tecuci - Cartierul Tineretului. Este o casă de tip vila, construită în anul 2011, din bolţari, este acoperită cu tablă de tip LINDAB și are gard de jur împrejur alcătuit din zidărie şi porţi din fier ...

491 EUR/m2 | 234 m2

Est, Tecuci, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
2

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Mazepa 2, zona Parcului Viva, 3 decomandate, parter
10
2

Mazepa 2, zona Parcului Viva, 3 decomandate, parter

Cod 1057V: Dacomari va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, in Mazepa 2, Parc Viva, avand o suprafata utila 67 mp si o suprafata totala de 73 mp, intr-un bloc construit dupa anii '80. Imobilul se vinde mobilat si utilat, detine toate dotarile necesare unui confort ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

[EXCLUSIVITATE] Apartament 2 Camere | Mazepa 1 | Etaj 2 | Bloc Reabilitat Termic (Fonduri Europene)
6

Dacomari oferă spre vânzare, în exclusivitate, un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în Mazepa 1, la etajul 2 din 4, într-un imobil construit în anul 1966. Locuința are o suprafață utilă de 44 mp, la care se adaugă un balcon generos de 6 mp, fiind orientată pe Sud, ceea ce oferă lumină naturală ...

1280 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, în Mazepa 1, locație premium, stradal!
9
1

Apartament 2 camere, în Mazepa 1, locație premium, stradal!

Cod 10p9o: Agenția imobiliară Dacomari îți propune pentru vânzare, în exclusivitate, un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Mazepa 1, o zonă premium, foarte bine cotată și constant în topul preferințelor cumpărătorilor. Poziționat stradal, la etajul 5 din 10, într-un bloc solid construit ...

1507 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Ap. 3 Camere - Masnita Doua Babe - Etaj 1
9

Ap. 3 Camere - Masnita Doua Babe - Etaj 1

Pret nou: 96000 Euro De Vanzare - Ap. 3 Camere - Masnita Doua Babe - Etaj 1 - 100000 Euro Usor Negociabil - Zero Sapte Patru Cinci Sase unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafata de aprox. 70 mp, ce este situat la etajul 1 al unui imobil aflat in zona Masnita ...

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
1

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu 2 camere dec. bloc nou 2023, mobilat/utilat
5
1

Loc de parcare inclus in pret. Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat într-un ansamblu rezidențial nou, dat în folosință în anul 2023. Locuința este complet renovată, mobilată și utilată modern, fiind pregătită pentru mutare imediată, fără necesitatea ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Galati, Galati

Vanzare teren
1

Vanzare teren

Vând teren 600 metri patrati, Sat Costi, la aproximativ 300 m de Metro Galați, cu deschidere la strada 25 m și cu utilitățile la limita de proprietate: energie electrica, gaze, apa curenta, internet.

600 m2

Galati, Galati

Teren Intravilan
3
5

Teren Intravilan

Teren în suprafață de 2.500 mp

Tecuci, Galati

Teren Intravilan  5.411 mp

Teren Intravilan 5.411 mp

De vânzare teren intravilan 5.411 mp, Umbrărești Vale Ofer spre vânzare un teren intravilan generos, cu o suprafață de 5.411 mp, situat în comuna Umbrărești Vale, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Localizare: în spatele depozitului GML CRISCOM SRL Terenul este ideal pentru: construirea ...

5 m2

Umbraresti-Deal, Galati

Apartament 2 camere etaj 2
10

Apartament 2 camere etaj 2

Vând apartament doua camere semidecomandat etaj 2 strada Brăilei nr.185 Neacșu, suprafață totală 55metri pătrați ,centrala proprie , aer condiționat, ,bucatarie spațioasă ,camere luminoase apartament curat ;usa metalica ,termopane exterior, apartamentul are un hol la întrare,doua cămări foarte ...