Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă cu 6 camere, 672 mp de teren, deschidere 13,63 ml, in Tecuci
20
6

Casă cu 6 camere 672 mp de teren, deschidere 13,63 ml, in Tecuci VÂNZARE ÎN TRANŞE | Casă pe strada Vânători, Tecuci Două case într-una, 672 mp, deschidere 13,63 m, toate utilităţile, perfect locuibile, fiecare cu 3 camere, baie, bucătărie, cu o terasă şi un garaj, din chirpici acoperite cu tablă. Curtea ...

295 EUR/m2 | 220 m2

Central, Tecuci, Galati

Promovat
Casă cu personalitate și mansardă   Zona Simion Bărnuțiu, Tecuci
17
7

Casă cu personalitate și mansardă Zona Simion Bărnuțiu, Tecuci

Există locuințe care sunt simple construcții și există cămine care definesc un stil de viață. Proprietatea pe care v-o prezentăm, situată în selectul cartier CFR din Tecuci, pe strada Simion Bărnuțiu, face parte indiscutabil din a doua categorie. Amplasată într-o zonă recunoscută pentru liniște și organizare ...

820 EUR/m2 | 150 m2

Sud-Vest, Tecuci, Galati

Promovat
Apartament 2 camere vanzare- strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou)
12

Agentia AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou),intr-o cladire tip condominiu. Locuinta este amplasata la etajul 1 si are o suprafata de 75 mp. Apartamentul are centrala termica proprie, tamplarie din PVC cu geam termopan si usa metalica ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Promovat
De vazare apartament cu 3 camere, Baia Comunala, 135.000 Euro
3
2

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 3 camere situat in zona Baia Comunala, intr-un imobil construit in anul 1997. Locuinta are o suprafata generoasa de 83 m.p. si a fost renovata complet de la placa, cu finisaje moderne si atentie la detalii, oferind un confort ridicat. Un mare avantaj ...

1560 EUR/m2 | 83 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11

38 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

| Vila Parter+Mansarda | SENDRENI, SERBESTII VECHI | teren: 500 mp |
20

Constructie 2015 din BCA acoperita cu tabla Lindab si izolatie exterioara de 10 cm. Suprafața teren 500 mp, cu deschidere de 25m la strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard din beton. Suprafața totală desfasurata 204mp (suprafata construita la sol 120mp). Parterul este format din: living, spatiu ...

858 EUR/m2 | 204 m2

Serbestii Vechi, Galati

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |
20
2

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |

Situata pe Aleea Zimbrului Constructie 2012 Toate utilitatile centrala termica pe gaz canalizare apa curent Parterul este format din: living open space cu bucataria, un dormitor, baie garaj, poarta actionata electric Etajul este format din: 2 dormitoare baie, care trebuie amenajata, se afla la stadiul ...

808 EUR/m2 | 266 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Zona: General | Mobilat&Utilat | Bloc-2012 |
15

Suprafata: 70 mp centrala termica aer conditionat 2 bai Etajul 5 acoperis mansardat Lift Loc de parcare inclus PRET: 132.000

1886 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vand casa  ultracentral galati
10
7

Vand casa ultracentral galati

Locatie Premium: Str Logofat Tautu, vis'a'vis de Universitatea "Dunarea de Jos" . Pozitie centrala, ideala pentru casa sau spatiu comercial. Casa (106mp) cu 3 camere + 2 bai + bucatarie, tavan inalt, geamuri termopan, centrala pe gaze, dependinte (garaj - 15mp) Gradina in curte comunca(100mp).

1167 EUR/m2 | 120 m2

Central, Galati, Galati

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |
7

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |

Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati An constructie: 1990 Repartizat pe etajele 4 si 5 cu scara interioara. Etajul 4 este format din bucatarie, camera, baie, balcon, hol. Etajul 5 este format din 2 camere, baie si balcon. Suprafață utilă: 77,59 mp | Suprafață totală: 94,74 mp Utilat ...

1526 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
2

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |
10

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat intre Trei Star si fostul complex Ancora Etaj 10 Centrala termica Aer conditionat Pentru mai multe detalii si vizionare, contactati-ne la: 0745 601 830

56 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 6 camere |  172 mp |  Mobilat si Utilat complet | Faleza |
20

| Apartament cu 6 camere | 172 mp | Mobilat si Utilat complet | Faleza |

Împărțire eficientă, ideală pentru familie: 3 dormitoare living bucatarie 2 bai dressing spatios splatorie spații de depozitare sala fitness+sauna terasă intimă cu acces direct din living climatizare cu pompa de caldura, ventilatie in tavane pe toata suprafata apartamentului, 2 aere conditionate Finisaje ...

1326 EUR/m2 | 172 m2

Galati, Galati

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |
12

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |

Constructie din BCA, izolata termic Suprafața: 100mp Formata din: Living 2 Dormitoare Bucatarie Baie Tereasa Casa beneficiaza de un pod generos, care poate fi transformat intro mansarda locuibila Dotata cu: centrală temica si sistem de incalzire in pardoseala tamplarie exterioara cu geam tripan Aer conditionat Toate ...

1090 EUR/m2 | 100 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | RENOVAT |
7
1

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | RENOVAT |

Situat pe Str. Regiment 11 Siret, zona Liceului Emil Racovita Bucatarie mobilata & Utilata Centrala termica Termopan Etaj: 4 Pret: 350 Euro luna Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne.

52 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa |
8
2

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat pe Str. Brailei, în zona bancilor, restaurante, Faleza Dunării, aproape de mijloace de transport in comun Suprafata: 42 mp Imbunatatiri: centrală termică aer condiționat Mobilat și utilat: mașină de spălat nouă, frigider nou, plită pe gaz, cuptor electric, Tv Etaj: 7 7 Pret: 300 Euro luna Pentru ...

42 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea