Promovat
Constructie noua proiect modern finisata complet Sat Costi utilitati
10
3

Proiect modern constructie cu simt de raspundere situata in Sat Costi cu utilitati racordate AcasA imobiliare vine in intampinarea potentialilor cumparatori ce isi doresc o constructie noua, realizata cu simt de raspundere, cu o proprietate situata in imediata apropiere a orasului mai precis in Sat ...

1416 EUR/m2 | 120 m2

Costi, Galati

Promovat
Casă cu 4 camere și 417mp teren în fața gării de sud din Tecuci
12
7

Casa cu 4 camere si 417mp teren | O casă de fală stă bine celor care concurează cu lumea. Comorile însă sunt, fie în pamat, fie în sipet, fie dosite de ochii lumii. O casă care să fie o comoară pentru stăpânul ei trebuie să fie amplasată în zona centrală, să ofere siguranţă, linişte, veselie şi intimitate, ...

598 EUR/m2 | 117 m2

Sud-Vest, Tecuci, Galati

Promovat
Reședință Spațioasă de Vânzare   Complex AltStil -Aprox. 1000 mp Teren
19
6

Reședință Spațioasă de Vânzare Complex AltStil -Aprox. 1000 mp Teren

Pret Nou: 249 500 Euro Negociabil Reședință Spațioasă de Vânzare Complex AltStil -Aprox. 1000 mp Teren - 0745612402 Solicita Tur Virtual Prezentare Video De vanzare imobil compus din Teren (St: 970,75 mp - Su: 898 mp - Drum: 72,75 mp) + Constructie P+M+Garaj (Sd: 349 mp + 56,6 mp Terase - Su: 291,12 ...

857 EUR/m2 | 291 m2

Galati, Galati

Promovat
De vanzare – Apartament 3 camere -Complex Vega, Strada Tecuci
14
4

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Complexul Vega, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale din Galati. Proprietatea se afla la etajul 1 din 8 al unui imobil solid, construit in 2009, dotat cu lift si acces securizat. Apartamentul are o suprafata generoasa de ...

1390 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Vand teren
4
1

Vand teren

Vand teren intravilan comuna Schela 1024mp Toate utilitățile în fata portii

1,024 m2

Schela, Galati

2 camere decomandate Tiglina 2
8

2 camere decomandate Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vanzare 1 camera etaj 1, zona Port
5
7

Vanzare 1 camera etaj 1, zona Port

Descriere Imobiliare Dab Expert va ofera spre vanzare o camera, cu o suprafata totala de 20 mp, renovata total, instalatii electrice si sanitare noi, intrerupatoare si prize noi, lampi moderne de consum mic cu LED, coltar mobexpert nou, sifonier cu usi culisante, masa si scaune . Acesta ofera ambianta ...

1725 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

vand casa Sivita cu teren 1050 mp
3
3

vand casa Sivita cu teren 1050 mp

teren 1050 mp casa cu 2 nivele, amprenta 140 mp gaze la poarta, fantana, wc și interior și exterior, fosă , electricitate

1,050 m2

Sivita, Galati

Spatii de inchiriat 3

Spatii de inchiriat

Societate comerciala ofera spre inchiriere spatiu 1000 mp.

400 m2

Galati, Galati

concesiune loc veci 1

concesiune loc veci

Cedez concesiune loc veci,4.5mp,cimitirul Eternitatea,langa monumentul Eroilor, tel.

Galati, Galati

Teren de vanzare intravilan
1
2

Teren de vanzare intravilan

Teren de vânzare intravilan, la intrare in Smârdan, la 6 km de oraș, cu utilități in fata terenului. Terenul are suprafața de 3000m2, deschidere de 13m și se vinde tot lotul, nu se lotizeaza.

Smardan, Galati

Casa de vânzare cartier Filesti
10
4

Casa de vânzare cartier Filesti

Casa parte dintr-un duplex cu intrare si curte separata in Filesti. Formata din centura beton armat, structura lemn cu grinzi metalice intre etaje si izolatie cu poliester si vata minerala avand certificat energetic B.Parter: living, bucatarie openspace, dormitor, baie si magazie cu camera tehnică, centrală ...

676 EUR/m2 | 250 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Apartament 2 camere
8
7

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 4, in spate la tribunal, Tiglina 1

977 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina%2b1, Galati, Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea
2
3

Loc de veci cimitir Eternitatea

Loc de veci, 5 mp situat in cimitir Eternitatea. Prima alee pe dreapta cum se intra in cimitir, la aproximativ 100 m pe partea dreapta este un canal cu apa. De la canal uitandu-te spre strada Cosbuc se vede crucea mormantului. Numarand de la gardul cimitirului 10 randuri de morminte inspre canal ...

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
48

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 3 camere  etaj 2 simplu 63000  euro
10
29

Vand 3 camere etaj 2 simplu 63000 euro

va propun spre vanzare 3 camere semidecomandate in zona micro 19 Prețul este de 63000 euro Nicoleta Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

940 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat
10
201

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat

Alex si Nyky Imobiliare va propune pentru inchiriere un apartament situat in Galati,zona centrală Apartamentul are termopan,centrala si se va inchiria mobilat si utilat complet. Pozitionarea blocului va permite acces rapid la statii bus,scoala, piata,spital, supermarket, farmacii si alte puncte de interes. Pret ...

50 m2

Galati, Galati

Închiriez apartament   mobilat
10
118

Închiriez apartament mobilat

Va propun spre inchiriere o imonil mobilat si utilat in micro 17 Pret 2000 lei luna Este situat in zona linistita, stradal, in apropiere de piata, scoala, liceu si este dotat cu centrala termica, bransament individual de apa, izolatie termica. Rel la tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte ...

60 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Vilă P+M, zonă rezidentială, mobilată și utilată
10
5

Vilă P+M, zonă rezidentială, mobilată și utilată

Construcția P+M este amplasată într-o zonă rezidențială, situată între Grădina Publică și Parcul Rizer. Este dispusă pe direcția N-S, cu laturile mari situate la E și V. Casa este construită pe un teren proprietate în suprafață de 500 mp, cu o suprafață construită la sol de 104 mp plus încă 16 mp de ...

1591 EUR/m2 | 220 m2

Central, Galati, Galati

Vand teren intravilan de 5000 mp situat in cartierul Filești, Galați.
1
1

Teren intravilan cu deschidere la doua strazi de circa 23 m. Pretabil pentru constructii de orice fel sau parcelare loturi de case.

Galati, Galati

Închiriez apartament cu două camere
5

Închiriez apartament cu două camere

Închiriez un apartament cu două camere, suprafață 88 mp,într-un bloc construit în 2012,aflat pe strada Aleea Meteo, nr 4, din municipiul Galați, lângă Terra Clinic (Bariera Traian).Apartamentul este mobilat și utilat complet,balconul este închis,are aere condiționate și centrală termică pe gaz.In prețul ...

88 m2

Galati, Galati

Magazin profil termopan
1

Magazin profil termopan

Chioșc termopan profil plus geamuri,izolat cu panouri sandvich din spuma poliuretanică,sufratata totala 6mp preț senzațional doar 5500lei ușor negociabil asigur transport în caz de nevoie contra cost ,magazin nou asemenea suprafață ajunge 22000. Lei are și rafturi interioare plus copertină retractabilă ...