Promovat
 Potential prin personalizare proprietate noua zona "Metro" st- 400 mp
6
4

Reședință modernă P+E în zona Metro Eleganță, Spațiu și Potențial AcasA Imobiliare vă invită să descoperiți o proprietate cu adevărat specială, situată într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale aflate în expansiune zona Metro, Galați. Pe un teren generos de 400 mp, cu deschidere ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Costi, Galati

Promovat
Casa de vanzare – zona Arcasilor, Galati - 280 mp utili - 275000 euro
15
3

Agentia MAG Invest va propune spre vanzare o casa spatioasa, eficienta energetic si excelent intretinuta, situata intr-o zona rezidentiala linistita si apreciata din Galati – zona Arcasilor. Proprietatea imbina constructia solida cu dotarile moderne, oferind un nivel inalt de confort si costuri reduse ...

982 EUR/m2 | 280 m2

Nord, Galati, Galati

Promovat
Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica
6
9

Ap. 2camere Tiglina 2, 50mp, centrala termica

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, 50mp, situat in Tiglina 2, in zona scolii nr. 13, la etajul 4 4, hidroizolatia fiind in garantie. Zona in care se afla imobilul este ușor accesibila pentru mijloace de transport in comun, supermarketuri, ...

920 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Promovat
Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci
6

Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un spațiu comercial situat în zona IC FRIMU, lângă complexul Central Park, o locație excelentă pentru afacerea dumneavoastră! Detalii proprietate: Locație: IC FRIMU, lângă Complex Central Park Suprafață totală: 97 mp Compartimentare: 4 încăperi separate, 2 intrări, ...

1450 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vând garsoniera galati
1
9

vând garsoniera galati

Vând garsoniera 20 m si loc de parcare, zona Port bl Sng 1 et 2. Baie in camera proprietar. Preț 24.000 euro. Vis a vis de Ceronav

1153 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

vanzare loc de veci Eternitatea
1

vanzare loc de veci Eternitatea

De vanzare Loc de veci - cimitirul Eternitatea din Galati

Galati, Galati

Teren intravilan 3000 mp DN 25
5

Teren intravilan 3000 mp DN 25

Vand teren intravilan DN 25 Sendreni Galati,suprafata 3000 mp deschidere 40 m. Conform P.U.G. terenul se afla in UTR4 zona pentru locuinte individuale cu regim de inaltime P-P+2 Pret vanzare 55 euro mp,discutabil

Sendreni, Galati

Vând apartament
10
13

Vând apartament

Vând apartament 2 camere, mobilat partial, centrala termica, 2 aparate aer condiționat, ușa metalica, balcon închis cu termopan, semidecomandat, etj 4 din 4 confort 1, 47,33m suprafață, gresii, faianta, parchet laminat.

1162 EUR/m2 | 47 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Vand Spatiu comercial Piata Centrala
10
4

Vand Spatiu comercial Piata Centrala

In spatiul comercial s-au amenajat 2 apartamente a cate 3 camere fiecare, Cele 2 apartamente au cate 3 camere si 2 bai fiecare, sunt mobilate si utilate complet nou. Se vand neaparat impreuna. Total suprafata utila: 165 mp. In zona se afla scoli, licee, magazine, piata, statie pentru transport urban. ...

848 EUR/m2 | 165 m2

Galati, Galati

Vând teren arabil Vânători - Tulcesti
1

Vând teren arabil Vânători - Tulcesti

Vânzare teren în Vânători-Tulcești, lângă DN26 și Hala Euxim! Suprafață: 5700 mp Deschidere: 24 m Amplasament: la 10 metri de DN26, în continuarea Halei Euxim, zona Vânători-Tulcești Preț: 10 mp Pentru mai multe informații, contactați-ne!

5,700 m2

Vanatori, Galati

Proiect de casa  122 m2
3
3

Proiect de casa 122 m2

Vând proiect de casa tip mediteranean. Suprafața casei 122 m2 și cu terasa 140 m2. 2500

Galati, Galati

Casa de vanzare cu teren de 900 mp
8
4

Casa de vanzare cu teren de 900 mp

Casă de vânzare, teren 900 mp, suprafata construita 350 mp, 4 camere, baie, bucatarie, bucatarie de vara. Casa este din boltari si se afla in comuna Draganesti( vis-a-vis de Politie), Jud. Galati. Pentru detalii sunati la nr de tel. . Accept si schimb cu apartament in Tecuci plus diferenta.Pretul este ...

171 EUR/m2 | 350 m2

Draganesti, Galati

vanzare  casa  loc. Ivesti Galati
7
8

vanzare casa loc. Ivesti Galati

Vand casa in loc. Ivesti Jud. Galati, renovata, toate utilitatile , in suprafata totala de aprox. 1000 m2. ( inclusiv vie si pomi fructiferi) Casa este situata in pozitie centrala in proximitate magazine si farmacii. , Se accepta si credit

60 EUR/m2 | 1,000 m2

Ivesti, Galati

vanzare  inchiriere apartament 3 camere 21

vanzare inchiriere apartament 3 camere

Vand inchiriez apartament 3 camere- etaj 4, Piata centrala, mobilat si utilat complet, centrala termica, AC, bine intretinut .

6 EUR/m2 | 63 m2

Piata+Centrala, Galati, Galati

vanzare  schimb casa 1

vanzare schimb casa

vand casa in loc. Ivesti, situata in centru, suprafata totala 1.000 m2, vie, livada, toate utilitatile, sau schimb cu apartament 2 camere centru Galati, sau alta zona rezidentiala

60 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

Etaj 2 | 2 camere decomandate | balcon închis generos | Micro 13
10
2

Un etaj bun poate face diferența dintre o simplă locuință și un apartament în care te simți cu adevărat confortabil. Amplasat la etajul 2 al unui bloc curat și liniștit cu 4 niveluri din Micro 13, acest apartament decomandat cu 2 camere oferă echilibrul ideal între accesibilitate, lumină și confort. Apartamentul ...

980 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Proprietar închiriez apartament 3 camere.
5
3

Proprietar închiriez apartament 3 camere.

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere în zona Micro 16, la etajul 2 lângă clădirea SOCIAL TRADE. Apartamentul este complet mobilat și utilat, cu multiple îmbunătățiri. Centrală termică, termopane fumurii, mașină de spălat, aer condiționat, combină frigorifică, televizoare, iluminare full LED, etc. Apartament ...

57 m2

Micro 16, Galati, Galati

Vind casa la tara.
10
11

Vind casa la tara.

Vind casa in com.Tudor Vladimirescu ,jud.Galati.Parter inalt 164 m2 + mansarda nefinisata.Construita in 2006 din bolțari, fier beton,se poate etaja.2 dormitoare, 1 sufragerie , 1 camera de zi,1 bucătărie,baie cu cada ,hol .In unul din dormitoare este o sobă de teracotă .Casa se încălzește cu șemineu ...

543 EUR/m2 | 164 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

Ap .2 camere , decomandat , General , etaj 3 , 1300lei  luna !
5
4

Ap .2 camere , decomandat , General , etaj 3 , 1300lei luna !

Închiriez apartament cu două camere , situat în zona Genaral , etaj 3 din 4 , 62 mp . - 2 balcoane - geam baie - centrala termica - mobilat și utilat complet Preț 1300 lei lună . Comision agenție discutabil Pentru mai multe detalii

55 m2

Galati, Galati

vând teren in Tecuci
3
3

vând teren in Tecuci

suprafața este de 500 m în Str Vidin cartier Satu Nou cu deschidere 25 m la stradă

500 m2

Tecuci, Galati

Promovat
VIZIONEAZA si NEGOCIAZA-Ap. 2 Camere Decomandat-Micro 21-bloc '84-'85
16
1

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 900 Euro NEGOCIABIL (Poti propune o oferta in urma vizionarii) Apartament 2 Camere Decomandat - Micro 21 - bloc '84 - '85 - Nr. Contact: Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata de aprox. 47 m.p., ...

1062 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Ap. 2 Camere -Centru- aprox. 49 mp - Rasarit
8

VIZIONAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 800 Euro NEGOCIABIL - Vizioneaza si Propune Oferta Apartament 2 Camere - Centru - aprox. 49 mp - Rasarit - 53 000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere semidecomandat, cu o suprafata de aprox. 49 mp, ce ...

1016 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Ap. 3 Camere - Masnita Doua Babe - Etaj 1
9

Ap. 3 Camere - Masnita Doua Babe - Etaj 1

Pret nou: 96000 Euro De Vanzare - Ap. 3 Camere - Masnita Doua Babe - Etaj 1 - 100000 Euro Usor Negociabil - Zero Sapte Patru Cinci Sase unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafata de aprox. 70 mp, ce este situat la etajul 1 al unui imobil aflat in zona Masnita ...

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
1

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea