Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Exclusivitate - Vila P+2E - 15 camere, garaj - Mazepa 2, str. Al. Cernat
19

Vă prezentăm o proprietate de excepție situată pe strada Alexandru Cernat, într-o locație excelentă, în apropiere de prestigioasa clinică Hiperdia. Această vilă spațioasă și elegantă oferă confort și versatilitate pentru locuință sau activități comerciale. Detalii proprietate: Suprafață desfășurată: ...

1,000 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Promovat
3 Camere Siderurgistilor etaj 3 imbunatatit
10
6

3 Camere Siderurgistilor etaj 3 imbunatatit

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Siderurgiștilor (la intersecția cu Doja), în zona SD-uri, la etajul 3 4 al unui bloc construit în anul 1983. Apartamentul beneficiază de vedere spre Bulevardul Siderurgiștilor, oferind o panoramă ...

1243 EUR/m2 | 74 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11
1

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Reședință Spațioasă de Vânzare   Complex AltStil -Aprox. 1000 mp Teren
19
6

Reședință Spațioasă de Vânzare Complex AltStil -Aprox. 1000 mp Teren

Pret Nou: 249 500 Euro Negociabil Reședință Spațioasă de Vânzare Complex AltStil -Aprox. 1000 mp Teren - 0745612402 Solicita Tur Virtual Prezentare Video De vanzare imobil compus din Teren (St: 970,75 mp - Su: 898 mp - Drum: 72,75 mp) + Constructie P+M+Garaj (Sd: 349 mp + 56,6 mp Terase - Su: 291,12 ...

857 EUR/m2 | 291 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10
1

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

45. 000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor
11
5

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri ...

511 EUR/m2 | 88 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa demolabila in mun. Galati
7
1

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa batraneasca in mun. Galati Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren cu o casa batraneasca (demolabila), la pret de apartament, singur in curte, in zona Pietii Centrale. Terenul are o suprafață totală de 293 mp. Utilitățile disponibile sunt: apă, ...

293 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

   48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian
6

48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in municipiul Galati, amplasat în Bariera Traian pe strada Aleea Jderului cu o deschidere stradala de 14.58. Terenul are suprafata desfasurata generoasa ...

1,100 m2

Galati, Galati

238.000   (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați
10
1

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați Există locuri care nu sunt doar spații de locuit, ci stări. Această proprietate este unul dintre ele. În vecinătatea Bulevardul George Coșbuc, acolo unde orașul își spune povestea prin clădiri ce traversează epoci și stiluri, descoperim ...

2644 EUR/m2 | 90 m2

Central, Galati, Galati

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro
10

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie o cabana din lemn cu fundatie din beton, acoperita cu tabla in sat Costi, zona Metro, Galați, ideal pentru o casa de vacanta sau pentru constructia de noi locuinte, terenul fiind ...

1167 EUR/m2 | 90 m2

Costi, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40
5
2

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40

20.000 euro, NEGOCIABIL, GARSONIERA , Micro 40 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o garsoniera in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 40, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Imobilul este pozitionat pe SUD si beneficiază de lumină naturală ...

1333 EUR/m2 | 15 m2

Micro 40, Galati, Galati

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor
14
2

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita intr-o zona linistita, complet consolidata in 2024, zona Arcasilor- Bariera Traian. Această construcție cu regim de înălțime P , are o amprentă la sol de ...

1140 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

 70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor
5

70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor

70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie 10 loturi de teren de cca.655mp (500mp curte +155mp drum) la 70ooo Euro NEGOCIABIL!!! , în Municipiului Galati, zona Arcasilor, ideal pentru construcția de locuințe sau pentru dezvoltare ...

Galati, Galati

98.900 Euro casa+garaj+teren 2.405mp in com Branistea, sat V. Alecsandri
11

98.900 Euro casa+garaj+teren 2.405mp in com Branistea, sat V. Alecsandri Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate o proprietate deosebita in com Branistea, sat V. Alecsandri, construita in anul 2014. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol ...

999 EUR/m2 | 99 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Cofraje din polistiren EPS100 cu element de legatura reglabila pentru constructii Case Pasive.
10
24

Producem la comandă cofraje din polistiren cu distanțieri reglabile pentru construcții monolit, prețul începând de la 22 euro m2. Site: Cu acordul de asociere cu UE, producătorii autohtoni din R. Moldova pot vinde marfa în țările UE rapid și simplu. Ca persoană juridică, puteți procurați marfă până ...

Galati, Galati

Donare cedare concesiune mormant
1
2

Donare cedare concesiune mormant

Donez cedez concesiune loc de veci cimitirul Eternitatea Galati, central, langa Capela, 10 m2, doua gropi, semiamenajat.

Galati, Galati

Container Sanitar
3
2

Container Sanitar

Firma Palmex ofera spre vanzare Containere sanitare, la preturi incepand cu 4200 euro Pentru detalii si oferte personalizate va rugam sa ne contactati telefonic. Oferim transport pentru containerele achizitionate

4 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

Container maritim, containere maritime
2
20

Container maritim, containere maritime

Firma Palmex ofera spre vanzare Containere maritime Noi & SH Pentru detalii si oferte personalizate va rugam sa ne sunati la numarul din anunt Oferim transport

Galati, Galati

Teren 1000 m2 intravilan Odaia Manolache
6
4

Teren 1000 m2 intravilan Odaia Manolache

Teren 1000 m2 situat pe Strada Zambilelor, Odaia Manolache. Racordat la apa curenta, gazul si electricitatea la limita proprietatii. Terenul este imprejmuit.