Promovat
Imobil Str. Prelungirea Brailei  Exclusivitate prin Dacomari!
6
1

Imobil Str. Prelungirea Brailei Exclusivitate prin Dacomari!

Imobil de vânzare-destinație comercială Zona Royal Pizza Exclusivitate prin Dacomari! Cod 1107N: Vă prezentăm spre vânzare, o proprietate situată în Galati, zona străzii Brasov colț cu Prelungirea Brăilei. Terenul este în suprafață de 349 mp, pe care sunt edificate trei construcții. Locuința are o suprafață ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

Galati, Galati

Promovat
Teren extravilan 4500mp, deschidere 18 ml, între Tecuci și Matca
4

Teren extravilan 4500mp, deschidere 18 ml, între Tecuci și Matca Un teren extravilan ideal pentru investiții în construcții rezidențiale sau industriale trebuie să îndeplinească mai multe criterii esențiale pentru a asigura eficiența, rentabilitatea şi prestanţa achiziției. Iată câteva aspecte importante ...

Est, Tecuci, Galati

Promovat
Casa situata in zona centrala cu arhitectura Art Deco
21
3

Casa situata in zona centrala cu arhitectura Art Deco

Propunem spre vanzare o proprietate avand la baza un proiect deosebit din 1934 al arhitectului Leo Bruno Blum, o casa individuala cu arhitectura Art Deco localizata in centrul orasului, pe strada Eroilor, in imediata vecinatate a Pietii Centrale, Facultatii de Medicina si Farmacie si a Colegiului National ...

1560 EUR/m2 | 166 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Oportunitate! Vila cu piscina, situata in Galati ''La cheie'' !
20

Proactiv Imobiliare va ofera in EXCLUSIVITATE posibilitatea de a achizitiona cu 0% comision o vila superba cu finisaje moderne, mobilata si utilata complet, amplasata intr-o zona foarte cautata si bine cotata a orasului Galati (in apropierea rondoului de la "General") Aceasta proprietate beneficiaza ...

1735 EUR/m2 | 219 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare 2 locuri de veci in Cimitirul Sf. Lazăr Galați
2

De vânzare 2 locuri de veci in Cimitirul Sf. Lazăr Galați

Vând două locuri de veci în Cimitirul Sf. Lazăr din Galați, poziție bună, acces facil. Locurile sunt libere, fără nicio persoană înhumată. Preț: 20.000 lei loc. Se pot vinde împreună sau separat. Pentru detalii, contactați telefonic la

Galati, Galati

Casa 3 camere, bucatarie, baie, beci si teren 4600 mp, panouri solare, Mastacani
8
3

Casa din BCA si caramida cu suprarata construita de 90 mp cu teren curte de 4600 mp, renovata recent, 12 panouri solare cu invertor hibrid de 6kV, izolatie polistiren 20 cm, tamplarie PVC si rulouri aluminiu, acoperis tip Lindab, pod vizitabil izolat cu vata, instalatie electrica noua, cablul de curent ...

617 EUR/m2 | 90 m2

Mastacani, Galati

garsoniera de inchiriat pentru spatiu birou
5

garsoniera de inchiriat pentru spatiu birou

garsoniera zona centrala, etaj 1, baie, hol, camera depozitare, Bucătărie, centrala proprie.

28 m2

Galati, Galati

Casa in Tecuci, zona centrala
10
10

Casa in Tecuci, zona centrala

Dețin certificat de urbanism. Casă de vânzare în zona centrală situată pe str. Ștefan cel Mare nr. 41, formată din 2 corpuri și anexe, în suprafață totală de 550 mp. Proprietatea dispune de ieșire la 2 străzi și are o deschidere de 9 ml.

857 EUR/m2 | 70 m2

Tecuci, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
5

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
3

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
1

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11

38 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |
10

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat intre Trei Star si fostul complex Ancora Etaj 10 Centrala termica Aer conditionat Pentru mai multe detalii si vizionare, contactati-ne la: 0745 601 830

56 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
1

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Mazepa 1
7

Apartament 2 camere Mazepa 1

Apartament 2 camere semidecomandate în Galați,Mazepa 1,zona liniștită,bloc recent renovat,etaj 2 4,balcon,centrala,aer condiționat,geam termopan,are potențial excelent pentru renovare. Suprafața 48.93m (42.85 apartamentul +6.08 balconul) Apartamentul este vacant

1797 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
De vânzare apartament 2 camere decomandat   zona centrală, str. Domnească
8

De vânzare apartament 2 camere decomandat zona centrală, str. Domnească

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în centrul orașului, pe strada Domnească, la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, reabilitat termic. Apartamentul are o suprafață totală de 63 mp, beneficiază de vedere bilaterală, iar suplimentar dispune ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 3 CAMERE BLOC FLAMINGO
8

APARTAMENT 3 CAMERE BLOC FLAMINGO

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 3 camere la parterul blocului Flamingo Situat pe strada Movilei nr 90, in apropriere de bd. George Cosbuc. Se inchiriaza nemobilat; precedentul chirias a fost o persoana juridica, si l-a folosit ca sediu de firma. In apropiere aveti: - Shoping city mall - ...

80 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea