Promovat
Casa moderna, constructie 2019 – Sat Costi, la 5 minute de Galati
18
5

Va prezentam o locuinta moderna si eficienta energetic, ideala pentru o familie care apreciaza calitatea constructiei, compartimentarea functionala si confortul termic pe tot parcursul anului. Casa a fost construita in anul 2019 pe cadre de beton armat, cu zidarie din caramida de beton celular autoclavizat ...

1091 EUR/m2 | 219 m2

Costi, Galati

Promovat
Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor   Confort și Calitate la Cheie!
15
6

Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor Confort și Calitate la Cheie!

AcasA Imobiliare Galati va propune spre cumparare o casa P+1 situată in zona Siderurgiștilor, într-o zonă accesibilă și bine conectată, aproape de: Supermarketuri, magazine și piețe Școli, grădinițe și licee Stații de transport în comun pentru deplasări rapide Parcuri și zone verzi ...

1400 EUR/m2 | 135 m2

Galati, Galati

Promovat
O poveste care asteapta sa fie rescrisa -cladire cu potential in centrul orasului Galati
7

Oportunitate Premium de Investiție | Potențial Clinică Apartamente Exclusive AcasA Imobiliare va propune spre cumparare o cladire in inima orașului Galați, acolo unde trecutul și prezentul se întâlnesc natural, se află o proprietate rară o clădire construită în anul 1880, pe un teren generos 978 ...

1638 EUR/m2 | 293 m2

Galati, Galati

Promovat
Hala  de vanzare 1440 mp 5000  teren     VÂNĂTORI  GALAȚI
8

Hala de vanzare 1440 mp 5000 teren VÂNĂTORI GALAȚI

Se vinde hală industrială, situată în Sat Vânători , ideală pentru depozitare, producție, logistică sau activități comerciale. Localizare: Sat Vânători Oraș Galați Acces rapid către municipiul Galați și principalele drumuri Zonă pretabila activităților industriale și comerciale. Detalii tehnice: Suprafață ...

358 EUR/m2 | 1,440 m2

Vanatori, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor
11

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri sanitere, ...

1023 EUR/m2 | 44 m2

siderurgistilor, Galati, Galati

Teren intravilan de vânzare!
1

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 30 ari in sat Blânzi, comuna Corod, județul. Galați, terenul este situat la strada principala care duce spre sat Carapcesti in apropiere de iaz si are ieșire la parau. Este potrivit pentru construcție casa, fiind situat într-un cartier de tineret.

3,000 m2

Corod, Galati

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti
11
1

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti Afacere şi casă într-un loc, este visul oricărei familii şi reuşita deplină în ceea ce înseamnă împletirea vieţii cu activitatea de zi cu zi. Despre ce este vorba? Un spaţiu extins, în comuna Drăgănești,  pe două nivele care însumează 202 ...

470 EUR/m2 | 202 m2

Draganesti, Galati

Camera de cămin  de vanzare
4
9

Camera de cămin de vanzare

Camera de cămin de vanzare in judetul Galati la G5 mai multe detalii la nr

667 EUR/m2 | 12 m2

Galati, Galati

2 camere decomandate Tiglina 2
8

2 camere decomandate Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

vand casa Sivita cu teren 1050 mp
3
3

vand casa Sivita cu teren 1050 mp

teren 1050 mp casa cu 2 nivele, amprenta 140 mp gaze la poarta, fantana, wc și interior și exterior, fosă , electricitate

1,050 m2

Sivita, Galati

Spatii de inchiriat 3

Spatii de inchiriat

Societate comerciala ofera spre inchiriere spatiu 1000 mp.

400 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere
8
7

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 4, in spate la tribunal, Tiglina 1

977 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina%2b1, Galati, Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea
2
3

Loc de veci cimitir Eternitatea

Loc de veci, 5 mp situat in cimitir Eternitatea. Prima alee pe dreapta cum se intra in cimitir, la aproximativ 100 m pe partea dreapta este un canal cu apa. De la canal uitandu-te spre strada Cosbuc se vede crucea mormantului. Numarand de la gardul cimitirului 10 randuri de morminte inspre canal ...

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
48

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 3 camere  etaj 2 simplu 63000  euro
10
29

Vand 3 camere etaj 2 simplu 63000 euro

va propun spre vanzare 3 camere semidecomandate in zona micro 19 Prețul este de 63000 euro Nicoleta Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

940 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat
10
201

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat

Alex si Nyky Imobiliare va propune pentru inchiriere un apartament situat in Galati,zona centrală Apartamentul are termopan,centrala si se va inchiria mobilat si utilat complet. Pozitionarea blocului va permite acces rapid la statii bus,scoala, piata,spital, supermarket, farmacii si alte puncte de interes. Pret ...

50 m2

Galati, Galati

Închiriez apartament   mobilat
10
118

Închiriez apartament mobilat

Va propun spre inchiriere o imonil mobilat si utilat in micro 17 Pret 2000 lei luna Este situat in zona linistita, stradal, in apropiere de piata, scoala, liceu si este dotat cu centrala termica, bransament individual de apa, izolatie termica. Rel la tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte ...

60 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Vilă P+M, zonă rezidentială, mobilată și utilată
10
5

Vilă P+M, zonă rezidentială, mobilată și utilată

Construcția P+M este amplasată într-o zonă rezidențială, situată între Grădina Publică și Parcul Rizer. Este dispusă pe direcția N-S, cu laturile mari situate la E și V. Casa este construită pe un teren proprietate în suprafață de 500 mp, cu o suprafață construită la sol de 104 mp plus încă 16 mp de ...

1591 EUR/m2 | 220 m2

Central, Galati, Galati

Închiriez apartament cu două camere
5

Închiriez apartament cu două camere

Închiriez un apartament cu două camere, suprafață 88 mp,într-un bloc construit în 2012,aflat pe strada Aleea Meteo, nr 4, din municipiul Galați, lângă Terra Clinic (Bariera Traian).Apartamentul este mobilat și utilat complet,balconul este închis,are aere condiționate și centrală termică pe gaz.In prețul ...

88 m2

Galati, Galati

Vand Casa Odaia Manolache
1
3

Vand Casa Odaia Manolache

Vând casă P+M, an construcție 2013, materiale folosite -BCA, izolata termic exterior. Este compusa din 7 camere, 1bucatarie, 2 bai, 1 garaj, 1 uscător. Suprafața utilă 271mp. Utilități: curent electric, fântână in curte,canalizare. Posibilități gaze, cablu tv, internet, rețea apă curentă.

517 EUR/m2 | 271 m2

Odaia Manolache, Galati

Vând 2000 m. p. teren intravilan com. Oancea, jud. Galați
1
2

Vând 2000 m. p. teren intravilan com. Oancea, jud. Galați

Accesul pe teren din str. asfaltată, apa potabila curenta pe proprietate, posibilitate racordare la rețea electrică.