Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat Tiglina 1 mobilat si utilat CT  la cheie LIBER
12

Apartament 2 camere de inchiriat Tiglina 1 mobilat si utilat CT la cheie LIBER

Descriere AcasA Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in Tiglina 1, la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje. Imobilul este aproape de Faleza Dunării ideal pentru cei care doresc să fie aproape de spații verzi, locuri de promenadă și zone de recreere. Apartamentul beneficiază ...

48 m2

Galati, Galati

Promovat
3 camere decomandate,Icf
11
1

3 camere decomandate,Icf

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Icf. Apartamentul este situat la etajul 4,avand o suprafata de 64 mp utili,balcon,2 grupuri sanitare,termopan,apa separat,centrala termica ,usa metalica,simplu,curat,necesita renovare.

1094 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Regim hotelier Tiglina 1
5
7

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi
4

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi

casă de vânzare cu dormitoare tot ce se vede an poze așa arată casa se găsește an județul Galați comuna Suhurlui

367 EUR/m2 | 150 m2

Suhurlui, Galati

Garsonieră Micro 19 cu centrala mobilată întrun  bloc linistit
5
2

Garsonieră Micro 19 cu centrala mobilată întrun bloc linistit

Se vinde garsonieră situată in Galați ,cartier Micro 19 cu suprafață de 20mp într-un bloc liniștit. Dotări si avantaje centrală termica vechime 2 ani ,mobilată gata de locuit,având electrocasnice noi din septembrie 2025,mașină de spălat, frigider aragaz cuptor cu microunde canapea nouă si ...

20 m2

Galati, Galati

inchiriere spatiu Galati 2

inchiriere spatiu Galati

Inchiriez spatiu Galati de la 120-200 mp in Micro 19 cu vad bun.Are toate utilitatile,spatiu va fi liber de la sfarsitul luni decembrie.Pretul se discuta la fata locului in functie de cati metri patrati se doreste.

200 m2

Galati, Galati

Vând teren Vasile Alexsandri 1

Vând teren Vasile Alexsandri

Teren Intravilan, 1200 mp, 20 m deschidere la strada, utilitatile la stradă, lipsit de obligații, neîngrădit

1,200 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Vând teren intravilan
2
2

Vând teren intravilan

Vand teren intravilan în comuna Mihail Kogălniceanu județul Galați 25 euro metru pătrat, negociabil, , toate utilitățile în fața terenului, pentru mai multe detalii discutam la nr de telefon

751 m2

Mihail Kogalniceanu, Galati

Casa 3 camere, bucatarie, baie, beci si teren 4600 mp, panouri solare, Mastacani
8
3

Casa din BCA si caramida cu suprarata construita de 90 mp cu teren curte de 4600 mp, renovata recent, 12 panouri solare cu invertor hibrid de 6kV, izolatie polistiren 20 cm, tamplarie PVC si rulouri aluminiu, acoperis tip Lindab, pod vizitabil izolat cu vata, instalatie electrica noua, cablul de curent ...

617 EUR/m2 | 90 m2

Mastacani, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
5

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
3

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11

38 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |
10

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat intre Trei Star si fostul complex Ancora Etaj 10 Centrala termica Aer conditionat Pentru mai multe detalii si vizionare, contactati-ne la: 0745 601 830

56 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 3 CAMERE BLOC FLAMINGO
8

APARTAMENT 3 CAMERE BLOC FLAMINGO

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 3 camere la parterul blocului Flamingo Situat pe strada Movilei nr 90, in apropriere de bd. George Cosbuc. Se inchiriaza nemobilat; precedentul chirias a fost o persoana juridica, si l-a folosit ca sediu de firma. In apropiere aveti: - Shoping city mall - ...

80 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea