Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Oferta inchiriere spatii comerciale, zona Portului, vedere la Dunare
8
2

Agentia AXA ofera spre inchiriere , spatii moderne si luminoase, cu vedere la Dunare. Sunt disponibile urmatoarele suprafete :88 mp, 90mp ,112 mp sau 290 mp Spatiile sunt amenajate modern si se preteaza pentru : - birouri - clinici medicale - alte activitati care necesita o zona centrala, cu acces facil ...

290 m2

Port, Galati, Galati

Promovat
Vanzare - spatiu comercial – 85 mp – Strada Navelor/Carrefour
9
3

Agentia Mag Invest vă propune un spaţiu comercial ideal pentru investiţie sau afaceri proprii: Suprafaţă utilă: 85 mp Localizare: foarte aproape de Faleza Dunării – zonă centrală, intens circulată Condiţii: centrală termică proprie, compartimentare eficientă Vizibilitate: stradală, cu trafic pietonal ...

1300 EUR/m2 | 75 m2

Port, Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere dec, zona IREG,et 1
20
1

Apartament 3 camere dec, zona IREG,et 1

Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat, cu 3 camere, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc solid construit în 1983. ✨ Avantaje cheie: Suprafață utilă: 68 mp 2 băi (baie principală + baie de serviciu) 2 balcoane închise Acces din balcon către o terasă betonată de aproximativ 60 mp, perfectă ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă modernă, P+1,complet mobilată, în complex privat – zona Metro
17
7

Descoperă o casă modernă, ideală pentru o familie, situată într-un complex privat de doar 6 case, ce oferă liniște, intimitate și acces securizat. Proprietatea beneficiază de un teren generos de 400 mp și o compartimentare eficientă, gândită pentru confortul zilnic. Suprafață utilă: 130 mp Mobilată ...

1385 EUR/m2 | 130 m2

Nord, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11

38 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |
10

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat intre Trei Star si fostul complex Ancora Etaj 10 Centrala termica Aer conditionat Pentru mai multe detalii si vizionare, contactati-ne la: 0745 601 830

56 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 3 CAMERE BLOC FLAMINGO
8

APARTAMENT 3 CAMERE BLOC FLAMINGO

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 3 camere la parterul blocului Flamingo Situat pe strada Movilei nr 90, in apropriere de bd. George Cosbuc. Se inchiriaza nemobilat; precedentul chirias a fost o persoana juridica, si l-a folosit ca sediu de firma. In apropiere aveti: - Shoping city mall - ...

80 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39
13

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39

Va propunem spre vanzare , un apartament cu 4 camere situat in micro 39, pe strada Henri Coanda, bl.J5 , et. 4 din 4 Compartimentare se vede din schita atasata: - 3 dormitoare - living - bucatarie - 2 bai - hol - balcoane - debara Apartamentul se vinde partial mobilat ; are centrala proprie, apa trasa ...

1035 EUR/m2 | 86 m2

Micro 39, Galati, Galati

CASA P+M  - TEREN 1000 MP
17

CASA P+M - TEREN 1000 MP

Capital imobiliare va propune spre vanzare o casa cu o amprenta la sol de 117 mp, P+M , situata pe strada Viorica in satul Vasile Alecsandrii , jud. Galati Suprafata desfasurata 234 mp; suprafata teren ( proprietate ) 1004 mp Casa a fost inceputa in anul 2009 . Detalii constructive: - placa intre etaje - ...

380 EUR/m2 | 210 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Închiriez apartament 2 camere
3
1

Închiriez apartament 2 camere

Închiriez apartament cu două camere, decomandat, mobilier, centrală termică proprie, aragaz , frigider, utilități. Preț 1500 lei luna

50 m2

Tecuci, Galati

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR