Promovat
Casa de vanzare – zona Arcasilor, Galati - 280 mp utili - 275000 euro
15
3

Agentia MAG Invest va propune spre vanzare o casa spatioasa, eficienta energetic si excelent intretinuta, situata intr-o zona rezidentiala linistita si apreciata din Galati – zona Arcasilor. Proprietatea imbina constructia solida cu dotarile moderne, oferind un nivel inalt de confort si costuri reduse ...

982 EUR/m2 | 280 m2

Nord, Galati, Galati

Promovat
Oportunitate! Vila cu piscina, situata in Galati ''La cheie'' !
20

Proactiv Imobiliare va ofera in EXCLUSIVITATE posibilitatea de a achizitiona cu 0% comision o vila superba cu finisaje moderne, mobilata si utilata complet, amplasata intr-o zona foarte cautata si bine cotata a orasului Galati (in apropierea rondoului de la "General") Aceasta proprietate beneficiaza ...

1735 EUR/m2 | 219 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere Tecuci   57 mp, utilat complet, zonă liniștită și acces rapid către oraș
10

Apartament 2 camere Tecuci 57 mp, utilat complet, zonă liniștită și acces rapid către oraș

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în Zona Industrială din Tecuci, la etajul 4 al unui bloc construit în perioada 1980 1981, bine întreținut și foarte liniștit. Locuința are o suprafață utilă de 57 mp și beneficiază de o compartimentare practică, potrivită atât pentru locuit, cât ...

772 EUR/m2 | 57 m2

Sud, Tecuci, Galati

Promovat
Teren pentru gospodaria ta 873mp in Sat Costi spre Lacul Vanatori
12
4

Teren in suprafata de 873mp, localizat in Sat Costi la iesirea spre Lacul Vanatori. Suprafata propusa la vanzare este ideala pentru a-ti construi gospodaria mult visata, zona avand o perspectiva in plina dezvoltare. Lotul are un front stradal foarte amplu, de 32ml cu deschidere in alee de acces de ...

873 m2

Vanatori, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |
15

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |

Situat in apropiere de Facultatea de Litere Dispus pe 2 niveluri: parter + mezanin Parterul este format din 6 incaperi si toaleta 121 mp Mezaninul este format din 5 incaperi si toaleta 143 mp PRET: 1500euro luna Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la : 0745 601 830

264 m2

Galati, Galati

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |
15

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |

Situat in apropiere de Facultatea de Litere Dispus pe 2 niveluri: parter + mezanin Parterul este format din 6 incaperi si toaleta 121 mp Mezaninul este format din 5 incaperi si toaleta 143 mp PRET: 390.000E Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la : 0745 601 830

1477 EUR/m2 | 264 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |
20
2

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |

Situata pe Aleea Zimbrului Constructie 2012 Toate utilitatile centrala termica pe gaz canalizare apa curent Parterul este format din: living open space cu bucataria, un dormitor, baie garaj, poarta actionata electric Etajul este format din: 2 dormitoare baie, care trebuie amenajata, se afla la stadiul ...

808 EUR/m2 | 266 m2

Galati, Galati

| Vila Parter+Mansarda | SENDRENI, SERBESTII VECHI | teren: 500 mp |
20

Constructie 2015 din BCA acoperita cu tabla Lindab si izolatie exterioara de 10 cm. Suprafața teren 500 mp, cu deschidere de 25m la strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard din beton. Suprafața totală desfasurata 204mp (suprafata construita la sol 120mp). Parterul este format din: living, spatiu ...

858 EUR/m2 | 204 m2

Serbestii Vechi, Galati

Apartament 1 camera M20 Dana
8
3

Apartament 1 camera M20 Dana

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera in M20 la Dana (blocul din spatele magazinului) Etajul 1, pe rasarit, mobilat si utilat (TV nu are) Totul nou, curat , renovat. Doresc colaborare pe termen lung

35 m2

Micro+20, Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16
8

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 80. Apartamentul este dotat cu centrala ...

1063 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

HALA si spatii comerciale
2

HALA si spatii comerciale

ATENTIE! Spațiile și terenul se pot închiria integral sau parțial, în funcție de necesitățile dumneavoastră. Suprafață totala teren 30.000 mp -suprafata totala hale si spatii comerciale 20 mp -5000mp (utili) -Inaltime 5.40m Curent electric trifazat - Putere instalata +250 kw Locație ...

5,000 m2

Pechea, Galati

vand teren intravilan
5
1

vand teren intravilan

teren 7500 mp din care3500 mp balta populata cu pești. Toate utilitățile. Pentru detalii apelați .

7,500 m2

Schela, Galati

vand teren 9

vand teren

1565 mp cu utilitati pentru costructii case,parcari auto, tiruri, depozite cu deschidere de 50 metri. Se poate vinde si in doua loturi cu deschidere de 25 metri a cate 800 metri patrati.

Vanatori, Galati

Teren Sat Costi
3
3

Teren Sat Costi

Teren Sat Costi De vânzare Teren extravilan, cu o suprafață de 522 mp, situat în Sat Costi, comuna Vânători. îngrădit, branșament apă, drum pietruit case construite în jur Preț 11.000 euro

600 m2

Galati, Galati

Casa de vânzare p+1 vanatori,costi
2
4

Casa de vânzare p+1 vanatori,costi

Casa vânători, 120 mp finalizata 2024,amplasata la 90 m de dn Casa se vinde la stadiul de glet Utilități:apa,curent electric,gaze La prețul afișat se adaugă TVA in anumite condiții

1017 EUR/m2 | 120 m2

Vanatori, Galati

Loc de veci
2

Loc de veci

Cedez concesiune ,Loc de veci-Eternitatea

Galati, Galati

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor
11

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri sanitere, ...

1023 EUR/m2 | 44 m2

siderurgistilor, Galati, Galati

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti
11
1

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti Afacere şi casă într-un loc, este visul oricărei familii şi reuşita deplină în ceea ce înseamnă împletirea vieţii cu activitatea de zi cu zi. Despre ce este vorba? Un spaţiu extins, în comuna Drăgănești,  pe două nivele care însumează 202 ...

470 EUR/m2 | 202 m2

Draganesti, Galati

vand casa Sivita cu teren 1050 mp
3
3

vand casa Sivita cu teren 1050 mp

teren 1050 mp casa cu 2 nivele, amprenta 140 mp gaze la poarta, fantana, wc și interior și exterior, fosă , electricitate

1,050 m2

Sivita, Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea
2
3

Loc de veci cimitir Eternitatea

Loc de veci, 5 mp situat in cimitir Eternitatea. Prima alee pe dreapta cum se intra in cimitir, la aproximativ 100 m pe partea dreapta este un canal cu apa. De la canal uitandu-te spre strada Cosbuc se vede crucea mormantului. Numarand de la gardul cimitirului 10 randuri de morminte inspre canal ...

Galati, Galati

Închiriez apartament cu două camere
5

Închiriez apartament cu două camere

Închiriez un apartament cu două camere, suprafață 88 mp,într-un bloc construit în 2012,aflat pe strada Aleea Meteo, nr 4, din municipiul Galați, lângă Terra Clinic (Bariera Traian).Apartamentul este mobilat și utilat complet,balconul este închis,are aere condiționate și centrală termică pe gaz.In prețul ...