Promovat
Exclusivitate! Proprietate in Sendreni, jud. Galati -  59.900 EUR
20
11

Exclusivitate! Proprietate in Sendreni, jud. Galati - 59.900 EUR

Va prezentam in exclusivitate o proprietate situata in intravilanul comunei Sendreni, intr-o zona extrem de linistita, ideal a pentru cei care isi doresc confort, intimitate si apropiere de natura. Este alegerea perfecta pentru retragerea la pensie sau pentru oricine cauta un stil de viata relaxat, departe ...

1102 EUR/m2 | 59 m2

Sendreni, Galati

Promovat
 Potential prin personalizare proprietate noua zona "Metro" st- 400 mp
6
4

Reședință modernă P+E în zona Metro Eleganță, Spațiu și Potențial AcasA Imobiliare vă invită să descoperiți o proprietate cu adevărat specială, situată într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale aflate în expansiune zona Metro, Galați. Pe un teren generos de 400 mp, cu deschidere ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Costi, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19
1
2

Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață de aproximativ 51 mp, situat la parterul unui imobil construit în anul 1970, în zona Micro 19, în apropierea Spitalului Județean. Apartamentul este modest, necesitând îmbunătățiri, însă dispune ...

1098 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa moderna, constructie 2019 – Sat Costi, la 5 minute de Galati
18
5

Va prezentam o locuinta moderna si eficienta energetic, ideala pentru o familie care apreciaza calitatea constructiei, compartimentarea functionala si confortul termic pe tot parcursul anului. Casa a fost construita in anul 2019 pe cadre de beton armat, cu zidarie din caramida de beton celular autoclavizat ...

1091 EUR/m2 | 219 m2

Costi, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere decomandate  Baia Comunala   etajul 1
10

3 camere decomandate Baia Comunala etajul 1

Agentia AXA ofera spre vanzare , apartament cu trei camere, decomandat, situat in zona Baii Comunale . Facilitati si imbunatatiri : -incalzire in pardoseala -instalatie electrica si sanitare refacute -doua bai Anul constructiei -1995 Pret : 135.000 euro Telefon - 0758322272

Galati, Galati

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare
10

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare

se vinde mobilat si utilat .

1377 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandat intretinut Tiglina 2 Bd.George Cosbuc
8
4

Vă prezint o oportunitate de a achiziționa un apartament cu 3 camere, situat în cartier Tiglina 2, în apropierea Casei de cultura si Tribunal, pe Bulevardul George Cosbuc . Această proprietate decomandată, cu o suprafață de 67 mp, face parte dintr-un bloc construit în 1970, renovată in 2021 cu finisaje ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina%252525252525252525252b2, Galati, Galati

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi
4

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi

casă de vânzare cu dormitoare tot ce se vede an poze așa arată casa se găsește an județul Galați comuna Suhurlui

367 EUR/m2 | 150 m2

Suhurlui, Galati

Vând teren Vasile Alexsandri 1

Vând teren Vasile Alexsandri

Teren Intravilan, 1200 mp, 20 m deschidere la strada, utilitatile la stradă, lipsit de obligații, neîngrădit

1,200 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Vând teren intravilan
2
2

Vând teren intravilan

Vand teren intravilan în comuna Mihail Kogălniceanu județul Galați 25 euro metru pătrat, negociabil, , toate utilitățile în fața terenului, pentru mai multe detalii discutam la nr de telefon

751 m2

Mihail Kogalniceanu, Galati

Casa 3 camere, bucatarie, baie, beci si teren 4600 mp, panouri solare, Mastacani
8
3

Casa din BCA si caramida cu suprarata construita de 90 mp cu teren curte de 4600 mp, renovata recent, 12 panouri solare cu invertor hibrid de 6kV, izolatie polistiren 20 cm, tamplarie PVC si rulouri aluminiu, acoperis tip Lindab, pod vizitabil izolat cu vata, instalatie electrica noua, cablul de curent ...

617 EUR/m2 | 90 m2

Mastacani, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11

38 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |
10

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat intre Trei Star si fostul complex Ancora Etaj 10 Centrala termica Aer conditionat Pentru mai multe detalii si vizionare, contactati-ne la: 0745 601 830

56 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea