Promovat
Casă renovată integral – ideală pentru birou/cabinet, sediu de firma
17
1

Se oferă spre închiriere o proprietate cu personalitate, situată pe strada Traian din Galați, într-o zonă cu acces facil din artera principală. Casa are o suprafață construită de 85 mp și o suprafață utilă de 70 mp, amplasată pe un teren de 200 mp. Construită din cărămidă și recent renovată integral, ...

Nord, Galati, Galati

Promovat
Vânzare apartament 4 camere, Micro 39   Centrală termică, hidroizolație, 53.000  Euro
7
4

Vânzare apartament 4 camere, Micro 39 Centrală termică, hidroizolație, 53.000 Euro

Se oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, construit în anul 1976, în cartierul Micro 39. Apartamentul are o suprafață totală de aproximativ 60 mp și dispune de centrală termică proprie, tâmplărie PVC cu geam termopan și branșament ...

783 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați
1

Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați

Închiriez vilă moderna semi mobilată P+1 Partier: Living, bucătărie, 1 baie și 1 camera. Etaj: 3 camere , 1 baie, terasă și mansardă. Curte amenajată 500 mp , pomi fructiferi și foișor cu grătar. Toate utilitățile. Sistem încălzire (centrala proprie)

200 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare în Micro 20
1
6

Apartament 2 camere de vânzare în Micro 20

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere și dependințe, decomandat, situat în cartierul Micro 20, la etajul 2 al unui bloc construit în anul 1978. Locuința are o suprafață utilă de 51 mp și o suprafață totală de 55 mp. Apartamentul este simplu, dar curat, fiind potrivit pentru locuit sau investiție. ...

1176 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vânzare
5

casa de vânzare

casă nouă de vânzare ,com ,Braniștea jud Galați,teren,550mp,proprietate,în centru comunei,casă se vinde la cheie,centreală pe peleți, curent electric,apă curentă,fosă septică,canalizare,izolată cu polistiren de 10cm ,esp de 80,decorativă la exterior,glet cu pladă armare,var de bună calitate,parchet,gresie,faianță,se ...

990 EUR/m2 | 100 m2

Branistea, Galati

Casa de vanzare zona Port
1
14

Casa de vanzare zona Port

Casa zona Port str. Daciei nr,43 , renovata complet, invelita cu tabla tip Lindab . Doua camere . Pod inalt (poate fi folosit ca mansarda) Suprafata totala 129 mp ,suprafata utila 55,39 mp. SE POATE VINDE SI IN RATE PRIN NOTARIAT CU UN AVANS !!!!!!!!!

727 EUR/m2 | 55 m2

Port, Galati, Galati

   68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16
9
1

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 80 si are o suprafata desfasurata ...

1236 EUR/m2 | 55 m2

Micro+16, Galati, Galati

 57.900  , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3   Micro 16, zona FLORA
6

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Galați, în cartierul Micro 16, zona Flora , la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în ...

1316 EUR/m2 | 44 m2

Micro 16, Galati, Galati

   49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19
7

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro19 in zona capat de traseu, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Apartamentul ...

1125 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18
10

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament spatios cu patru camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 18, la etajul 8 din 10 al unui bloc amplasat pe strada Brailei, construit in anul 1981, cu casa scarii ingrijita ...

1260 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele, construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vând casă în comuna Cudalbi
10
1

Vând casă în comuna Cudalbi

Casă de vânzare în comuna Cudalbi, situată într-o zonă liniștită pe strada Daliei numărul 5, ferită de inundații. Proprietatea dispune de un teren generos de 1200 mp, ideal pentru grădină, livadă sau alte amenajări. Acoperișul a fost schimbat recent, fiind realizat cu tablă Lindab. Casa este alcătuită ...

440 EUR/m2 | 100 m2

Cudalbi, Galati

De vanzare doua garaje 6

De vanzare doua garaje

VÂND 2 GARAJE ÎN ZONA INDUSTRIALA La opt metri de bloc exista garajul compus din subsol si garajul propriu zis plus podul inalt de 1.60m .pret neg.20 EURO, BUCATA RELATII la telefon . GARAJELE SUNT AMPLASATE IN SPATELE BLOCURILOR H1 SI H2

Tecuci, Galati

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Promovat
Regim hotelier Tiglina 1
5
7

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 8

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere 52 m

Apartament 2 camere 52 m

vând apartament cu doua camere la et. 2 cu 52 m. decomandat in zonă în spate la scoala 11. preț 55 mii euro..

52 m2

Tecuci, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

Vand Gars.21mp, 20 mii euro
3
3

Vand Gars.21mp, 20 mii euro

Persoana fizica , vand garsoniera(camera camin) Galati, micro 40,et 4, langa Kaufland(nu in spate) , aproape de mall, scoala, gradinita, piata, depozit si toate statiile de transport.,are apa trasa separat, boiler Camera are 21 mp si este pregatita de renovare. Pret 20 mii euro FIX. Informatii la nr ...

952 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare Sivita
5
1

Casă de vânzare Sivita

Casa este compusă din 2 dormitoare , living , bucătărie , baie , dressing , amprentă de 100 mp , se vinde ori la roșu ori la gata cum vrea clientul +toate utilitățile , gaz , curent electric , apă etc la 20 km de Galați

600 EUR/m2 | 100 m2

Sivita, Galati

Salvează căutarea