Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă cu 6 camere, 672 mp de teren, deschidere 13,63 ml, in Tecuci
20
6

Casă cu 6 camere 672 mp de teren, deschidere 13,63 ml, in Tecuci VÂNZARE ÎN TRANŞE | Casă pe strada Vânători, Tecuci Două case într-una, 672 mp, deschidere 13,63 m, toate utilităţile, perfect locuibile, fiecare cu 3 camere, baie, bucătărie, cu o terasă şi un garaj, din chirpici acoperite cu tablă. Curtea ...

295 EUR/m2 | 220 m2

Central, Tecuci, Galati

Promovat
2 camere bloc nou CT Ac mobilat si utilat la cheie
10

2 camere bloc nou CT Ac mobilat si utilat la cheie

Apartament cu doua camere BLOC NOU mobilat si utilat CT Ac AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de inchiriere a unui apartament format din doua camere si dependinte situat, zona Centru. Blocul este nou, este situat la pe strada Nicolae Balcescu si beneficiaza de curte interioara modern amenajata. Apartamentul ...

50 m2

Galati, Galati

Promovat
Proprietate tip duplex, eficientă energetic, situată în Traian, Jud. Galati
16
2

Cod 11076: Agenția Imobiliară Dacomari vă oferă, în exclusivitate, spre vânzare o proprietate tip duplex, complet mobilată și utilată, situată în satul Traian, județul Galați. Locuința face parte dintr-un imobil tip duplex, a fost construită în anul 2010, finisată complet în 2018 și este locuită din ...

892 EUR/m2 | 140 m2

Traian, Galati

Promovat
Vila noua cu arhitectura contemporana pe strada Domneasca
20
2

Vila noua cu arhitectura contemporana pe strada Domneasca

Daca ai ajuns la aceasta pagina de prezentare, cu siguranta esti un cumparator interesat de achizitia unei vile in orasul Galati. Bucura-te, este foarte probabil ca aceasta casa sa fie exact ceea ce cauti. Una dintre cele mai frumoase proprietati, intr-o locatie foarte buna, este acum la vanzare iar ...

1576 EUR/m2 | 250 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

   49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19
7

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro19 in zona capat de traseu, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Apartamentul ...

1125 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18
10

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament spatios cu patru camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 18, la etajul 8 din 10 al unui bloc amplasat pe strada Brailei, construit in anul 1981, cu casa scarii ingrijita ...

1260 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele, construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vând casă în comuna Cudalbi
10
1

Vând casă în comuna Cudalbi

Casă de vânzare în comuna Cudalbi, situată într-o zonă liniștită pe strada Daliei numărul 5, ferită de inundații. Proprietatea dispune de un teren generos de 1200 mp, ideal pentru grădină, livadă sau alte amenajări. Acoperișul a fost schimbat recent, fiind realizat cu tablă Lindab. Casa este alcătuită ...

440 EUR/m2 | 100 m2

Cudalbi, Galati

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5
1

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Promovat
Regim hotelier Tiglina 1
5
8

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 8

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere 52 m

Apartament 2 camere 52 m

vând apartament cu doua camere la et. 2 cu 52 m. decomandat in zonă în spate la scoala 11. preț 55 mii euro..

52 m2

Tecuci, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

inchiriere casa trei camere .pt muncitori

inchiriere casa trei camere .pt muncitori

casa cu 3 camere..baie..si bucatarie ...de preferabil pt muncitori

45 m2

Bd. Cosbuc, Galati, Galati

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei
2

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei

Teren agricol extravilan 2 ha Slobozia Corni, jud. Galați Suprafață: 20.000 mp (2 ha) CF 104710 și 104711 Preț: 58000 lei Teren comasat - ușor de lucrat Situat în câmp, - zonă agricolă activă Dat în arendă Teren lucrat constant TOATE actele în regulă. Terenul este în procedură de preemțiune ...

20,000 m2

Slobozia Corni, Galati

Casă de vânzare 1

Casă de vânzare

Casă de vânzare în comuna Schela, județul Galați .Suprafața teren 1020 metri ,construcție 110 metri ,toate utilitățile preț 65000 euro.Mai multe detalii la numărul de telefon

591 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Vand casa
5
3

Vand casa

Vand casa cu teren de de 2800mp deschidere în 3 străzi

6 EUR/m2 | 2,800 m2

Oancea, Galati

văd garsonieră
5
2

văd garsonieră

vad garsonieră la g5

10000 EUR/m2 | 12 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Inchiriez apartament cu 2 camere - zona SidVest , etaj 1
5
1

Inchiriez apartament cu 2 camere - zona SidVest , etaj 1

Inchiriez apartament 2 camere Complet utilat si mobilat. Zona Siderurgistilor Vest. Cartier linistit. Acces rapid la mijloace de transport in comun. In zona sunt parcuri si scoli. Supermarket Penny la 2 minute. Masina de spalat, televizor, microunde, frigider, unitate AC 16000 btu, electrocasnice mici. Internet, ...

45 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea