Promovat
Casă pe structură de lemn   Construcție modernă, eficientă și durabilă la Schela
10
2

Casă pe structură de lemn Construcție modernă, eficientă și durabilă la Schela

AcasA Imobiliare propune spre cumparare casă pe structură de lemn,amplasata pe un teren de 1200mp si o amprenta de 70mp. Casă pe structură de lemn, construită din materiale de calitate, cu izolație superioară (vata bazaltica) și rezistență ridicată la cutremure. Tâmplărie termopan, acoperiș nou și exterior ...

893 EUR/m2 | 70 m2

Schela, Galati

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare – Piața Centrală, etaj 3
10
1

Apartament 3 camere de vânzare – Piața Centrală, etaj 3

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil construit în anul 1970, cu doar 2 apartamente pe nivel. Locuința are o suprafață de 68 mp și beneficiază de vedere bilaterală. Compartimentarea este practică, iar apartamentul dispune de: * 2 balcoane * Centrală ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II
7

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Mazepa II, la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 59 mp și beneficiază de o compartimentare practică, având în plus două balcoane. Apartamentul ...

1271 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă tip vilă cu teren 2426 mp în Matca   construcție nouă, zonă excelentă
9

Casă tip vilă cu teren 2426 mp în Matca construcție nouă, zonă excelentă

Se oferă spre vânzare casă tip vilă situată în comuna Matca, zona Vale, una dintre cele mai dezvoltate și apreciate localități din județul Galați. Proprietatea impresionează prin suprafața mare a terenului, construcția solidă și potențialul ridicat de personalizare. Casa este construită integral ...

676 EUR/m2 | 170 m2

central, Matca, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5
1

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Promovat
Regim hotelier Tiglina 1
5
8

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 8

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere 52 m

Apartament 2 camere 52 m

vând apartament cu doua camere la et. 2 cu 52 m. decomandat in zonă în spate la scoala 11. preț 55 mii euro..

52 m2

Tecuci, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

inchiriere casa trei camere .pt muncitori

inchiriere casa trei camere .pt muncitori

casa cu 3 camere..baie..si bucatarie ...de preferabil pt muncitori

45 m2

Bd. Cosbuc, Galati, Galati

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei
2

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei

Teren agricol extravilan 2 ha Slobozia Corni, jud. Galați Suprafață: 20.000 mp (2 ha) CF 104710 și 104711 Preț: 58000 lei Teren comasat - ușor de lucrat Situat în câmp, - zonă agricolă activă Dat în arendă Teren lucrat constant TOATE actele în regulă. Terenul este în procedură de preemțiune ...

20,000 m2

Slobozia Corni, Galati

Casă de vânzare 1

Casă de vânzare

Casă de vânzare în comuna Schela, județul Galați .Suprafața teren 1020 metri ,construcție 110 metri ,toate utilitățile preț 65000 euro.Mai multe detalii la numărul de telefon

591 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Vand casa
5
3

Vand casa

Vand casa cu teren de de 2800mp deschidere în 3 străzi

6 EUR/m2 | 2,800 m2

Oancea, Galati

văd garsonieră
5
2

văd garsonieră

vad garsonieră la g5

10000 EUR/m2 | 12 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Vand apartament 2 camere decomandat, utilat si mobilat gata de mutare Zona Industriala (Scoala 11)
5

Vand apartament 2 camere decomandat, utilat si mobilat gata de mutare, aproape de Scoala 11 . Apartamentul are centrala proprie functionala, izolatie termica exterioara, balcon inchis cu termopan si cu intrare din bucatarile, boxa, usa intrare metalica, tamplarie termopan.

1019 EUR/m2 | 54 m2

Tecuci, Galati

Vând teren pădure

Vând teren pădure

Vand suprafata de padure in comuna Balintesti , jud. Galati , suprafata de 7200 mp , pret 5000 e negociabil .

7,200 m2

Balintesti, Galati

Loturi de vanzare DN 26 km 12
3
6

Loturi de vanzare DN 26 km 12

Teren in suprafata totala de 12.000 mp parcelat in 16 loturi de 560 si 2 loturi de 1030 mp cu 2 drumuri de acces 6 m latime fiecare ce deservesc fiecare proprietate Terenul este intravilan stradal la DN 26 cu acces direct din sosea, situat la iesirea din Vanatori spre Tulucesti km 12 pe partea ...

Tulucesti, Galati

Apartament chirie Țiglina 1
5

Apartament chirie Țiglina 1

Se oferă în chirie apartament doua camere semidecomandat Țiglina 1 etaj 4 4 apartament curat, AC ,rolete exterioare faleza la 5 minute acces la magazine, scoala, statie autobus , piata ,farmacie acces rapid la toate utilitățile disponibil imediat 350 mai multe detalii

45 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Vand casa locuibila cu inbunatatiri
5

Vand casa locuibila cu inbunatatiri

Vand casa locuibila Ciurestii Noi .Judetu Galati..Suprafata totala 2400 m2.

13 EUR/m2 | 2,400 m2

Galati, Galati

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj  Micro 40
8

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj Micro 40

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj Micro 40 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 2 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 40 in zona Liceului Mircea Eliade, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, construit ...

1247 EUR/m2 | 36 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea