Promovat
Bulevardul Cosbuc 116-118 - MaxFit - Birouri Premium
10

Bulevardul Cosbuc 116-118 - MaxFit - Birouri Premium

Bulevardul Cosbuc, Zona MaxFit, spatii de birouri intr-o cladire moderna, situata pe Bulevardul Cosbuc. Imobilul are regim de inaltime de P+3 etaje. Cladire din sticla construita in anul 2003. Dispune de urmatoarele dotari si finisaje: structura pe cadre si plansee din beton armat, pereti de separare ...

350 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
1

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament de lux cu panorama superba la Dunare
20
1

Apartament de lux cu panorama superba la Dunare

Vă prezentăm spre achiziție un apartament premium, situat pe Faleza Dunării, în prima linie, una dintre cele mai râvnite și spectaculoase zone rezidențiale din Galați. Poziționat la etajul 5 al unui imobil modern (finalizat în 2008), proprietatea oferă o vedere panoramică directă asupra Dunării – un ...

2086 EUR/m2 | 105 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere pe Faleza de inchiriat cu loc de parcare
15

3 camere pe Faleza de inchiriat cu loc de parcare

Trei camere doua dormitoare pe Faleza Dunarii, complet utilat si mobilat. Apartamentul dispune de toate conditiile, se prezinta in cea mai buna stare. Proprietatea este disponibila de astazi. Aceptam animale de companie, dar numai in anumite conditii si situatii. Va multumim pentru interes, pentru ...

70 m2

Galati, Galati

Închiriez pe termen lung
9
2

Închiriez pe termen lung

Închiriez pe termen lung apartament situat in cartier micro 19 la capătul troleului,in apropiere fiind școală, grădinița, piața, supermarket, mijloace de transport în comun. Centrala termica,aer condiționat,apa separat

50 m2

Micro 19, Galati, Galati

 Teren intravilan   Barboși, jud. Galați
4
2

Teren intravilan Barboși, jud. Galați

miCasa Imobiliare vă propune în exclusivitate un teren intravilan situat la doar 5 minute de oraș, o oportunitate excelentă pentru construcția unei locuințe. Detalii generale: Suprafață totală: 952 mp Tip teren: Intravilan construcții Deschidere: 40 m front stradal Împrejmuit cu gard pe fundație ...

952 m2

Galati, Galati

Vilă modernă cu etaj și pod   Zona Nord, Galați (la 1 minut de METRO)
8
3

Vilă modernă cu etaj și pod Zona Nord, Galați (la 1 minut de METRO)

Descoperă o vilă spațioasă, solid construită și complet utilată, ideală pentru o familie care caută confort, siguranță și intimitate. Amplasată în Zona Nord, cu acces facil pe drum asfaltat și la doar 1 minut de METRO, proprietatea oferă toate facilitățile necesare unei locuințe moderne. Detalii proprietate: Suprafață ...

1247 EUR/m2 | 190 m2

Galati, Galati

Inchiriere studio
9

Inchiriere studio

Garsonieră tip studio, modernă, cu o suprafață de 35 mp, ideală pentru un stil de viață confortabil și practic. Locuința se remarcă printr-un design contemporan, spațiu eficient compartimentat și finisaje de calitate superioară. Zona de living este luminoasă și aerisită, amenajată cu bun gust, integrând ...

30 m2

Galati, Galati

Inchiriez apartament 2 camere!!! Toglina 2
5

Inchiriez apartament 2 camere!!! Toglina 2

Închiriez apartament cu doua camere, ac si ct, mobilat si utilat in cartierul Tiglina 2, parter, blocul beneficiaza de imprejurari cu multa verdeata si multe locuri de parcare la liber! Pretul inchirierii este 2000 ron lunar. Se percepe garantie la inchiriere, 2000 ron! Se inchiriaza pe minim un an, ...

50 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere semi. In Galati, Mazepa 1, etaj 1, renovat recent
11

Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandate, situat în cartierul Mazepa 1, la etajul 1 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1971. Locuința are o suprafață utilă de 58 mp și o suprafață totală de 64 mp, fiind ideală pentru o familie sau pentru ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

3500 mp intravilan
7
1

3500 mp intravilan

Terenul se află pe DJ251 la intrarea dinspre Galați, în zonă neinundabilă. Este format din 2 parcele lipite de 2500, respectiv 1000mp, având împreună o deschidere la stradă de aproximativ 30m.

3,500 m2

Slobozia Conachi, Galati

De vanzare apartament cu 4 cam dec. in Galati, piata Centrala, etaj5/7
18

Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare un apartament deosebit cu 4 camere decomandate, situat în zona Piața Centrală, la etajul 5 din 7 al unui imobil construit în anul 1990, prevăzut cu lift. Cu o suprafață utilă de 97,45 mp și o suprafață totală de 109 mp (inclusiv balcon), apartamentul ...

1526 EUR/m2 | 97 m2

central, Galati, Galati

Teren de vânzare
3
2

Teren de vânzare

teren intravilan suprafața 1000 m împrejmuit cu fântână în curte cu diametrul de 1000 cm mai multe detalii la telefon , situat în comuna Schela sat Negrea

1,000 m2

Schela, Galati

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor
14
3

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita intr-o zona linistita, completconsolidata in 2024, zona Arcasilor- Bariera Traian. Această construcție cu regim de înălțime P , are o amprentă la sol de aproximativ ...

1140 EUR/m2 | 100 m2

nord, Galati, Galati

70.000 Euro 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
1

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

central, Galati, Galati

60.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

60.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

60.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1364 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19
5
1

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasata in apropierea Sectiei 3 Politie, garsoniera se afla la etajul 1 din 4 intr-un bloc construit in anii 70. Locuinta este dotata cu usa metalica la ...

1400 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor
6
1

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie 11 loturi de teren de cca.655mp (500mp curte +155mp drum) la 65ooo Euro NEGOCIABIL!!! , în Municipiului Galati, zona Arcasilor, ideal pentru construcția de locuințe sau pentru dezvoltare de proiecte imobiliare ...

650 m2

Galati, Galati

Casă tip duplex in Galati, Brateș Lake mobilată și utilată lux
14
2

Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, casă tip duplex, situată în zona Brateș Lake, într-un cadru liniștit și în plină dezvoltare. Imobilul dispune de curte proprie, separată, fiind amplasat pe un teren de 200 mp, cu o suprafață construită de 80 mp și o suprafață ...

1917 EUR/m2 | 120 m2

nord, Galati, Galati

De vanzare casa in Galati, Zona Metro, sup. utila 155mp, 5 camere
7
1

Agentia Imobiliara FAMILIA va propune oferta de vanzare a unei case situate in Galati, zona Metro, cu acces direct din soseaua principala DN26, la o distanta de 15-20 minute fata de centrul orasului. Drumul pana la proprietate este asfaltat, pentru cei care nu cunosc zona, chiar langa Metro este un cartier ...

1413 EUR/m2 | 155 m2

nord, Galati, Galati

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2
5
1

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina 2, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială bine cotată. Apartamentul insumeaza o suprafata totala desfasurata de ...

1276 EUR/m2 | 76 m2

Galati, Galati

30.500 Euro, Garsoniera, parter, Micro19
8
1

30.500 Euro, Garsoniera, parter, Micro19

30.500 Euro, Garsoniera, parter, Micro19 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasata in apropierea Sectiei 3 Politie, garsoniera se afla la parterul unui bloc construit in anii 70. Locuinta este dotata cu usa metalica la intrare, ...

1525 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Apartament de vanzare  3 camere ,etajul 3 ,renovat recent
5
1

Apartament de vanzare 3 camere ,etajul 3 ,renovat recent

Apartament de vânzare , Etajul trei, cu trei camere, etajul 3 Zona OMV Strada, Transilvaniei , apt . cu vedere la stradă Renovat recent cu materiale de calitate Tavane pereti , cu gled de calitate superioară , plasă de fibră Uși noi Parchet 3 Gresie faianță Ușă la intrare metalică nouă Scară ...

970 EUR/m2 | 50 m2

Tecuci, Galati

Salvează căutarea