Promovat
Apartament 2 camere, 56mp, et. 4, în zona cina, Tecuci
7
1

Apartament 2 camere, 56mp, et. 4, în zona cina, Tecuci

Apartament 2 camere 56mp, et. 4, în zona cina, Tecuci Apartament cu preţ redus, 750 Euro mp. Din multele observaţii de o viaţă, pot zice că oamenii care ştiu să-şi facă repede calcule, adică să ia serios în considerare ofertele vieţii, ies bine. Vă incit la primele reflecţii pe lângă descrierea primară ...

768 EUR/m2 | 56 m2

Central, Tecuci, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, bloc nou - Micro 17, bloc Roka
11

Apartament 2 camere, bloc nou - Micro 17, bloc Roka

Te invităm să descoperi acest apartament modern, situat în cadrul noului ansamblu rezidențial Roka Concept, un proiect dedicat confortului și calității vieții. Chirie: 550 euro/lună Garanție: 550 euro Loc de parcare optional - se inchiriaza la pretul de 50 euro lunar Se inchiriaza si pentru termen scurt ...

68 m2

Micro 17, Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20
8
13

Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, in zona 2 Cocosi – Micro 20, o zona linistita si accesibila multor facilitati urbane - scoli, gradinite, centre comerciale , Spitalul de urgenta, etc. Suprafata utila 55 mp la care se adauga un balcon cu iesire ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Micro 20, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere vanzare- strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou)
12

Agentia AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou),intr-o cladire tip condominiu. Locuinta este amplasata la etajul 1 si are o suprafata de 75 mp. Apartamentul are centrala termica proprie, tamplarie din PVC cu geam termopan si usa metalica ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament 1 camera zona shoping city
5

Inchiriez apartament 1 camera zona shoping city

Inchiriez apartament 1 camera, et. 2 4, 30 mp, un bloc MIXT situat pe Bd. Milcov, in spatele Shopping City vis- -vis de Liceul "Mircea Eliade". VEDERE LA BULEVARD, mobilat si utilat complet, centrala termica, aer conditionat, LCD, masina de spalat, frigider etc. Balcon si bucatarie separate. Igienizat ...

30 m2

Galati, Galati

Teren cu casa batrîneasca de vînzare Braniștea galati
5
6

Teren cu casa batrîneasca de vînzare Braniștea galati

1000 mp apa lumina 3 camere prețul negociabil

27 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare
6
8

Casă de vânzare

Casă de vânzare, în zona Spitalului CFR,suprafață teren 216mp, suprafață construita 63mp. Este construită din cărămidă, cu fundație,stâlpi din beton armat,placă de beton peste parter și racordată la toate utilitățile. Necesită renovare!!

952 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

inchiriez   apartament 1 camera
4
1

inchiriez apartament 1 camera

inchiriez apartament 1 camera, zona centru,mobilat ,utilat ,etaj 3

25 m2

Galati, Galati

Teren de vanzare
2

Teren de vanzare

Teren Sendreni ,extravilan ,in apropiere de intravilan ,drum acces,deschidere 42.5m,utilitati si constructii in apropiere,suprafata totala 1878,front stradal 42,5 .

1,878 m2

Sendreni, Galati

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.
10
2

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.

Suprafața proprietarii 276 m cu deschidere de 11 m din care construit 142 m si anexe 45 m . Utilitati cu racordate complete. (gaze, curent electric 220 + trifazic, apa si canalizare). Imobilul este construit după 1990 din BCA cu structura din beton armat. Poate fi recompartimentat. Se pot amenaja ...

364 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

Casa de vanzare zona Port
1
15

Casa de vanzare zona Port

Casa zona Port str. Daciei nr,43 , renovata complet, invelita cu tabla tip Lindab . Doua camere . Pod inalt (poate fi folosit ca mansarda) Suprafata totala 129 mp ,suprafata utila 55,39 mp. SE POATE VINDE SI IN RATE PRIN NOTARIAT CU UN AVANS !!!!!!!!!

727 EUR/m2 | 55 m2

Port, Galati, Galati

Vând casă în comuna Cudalbi
10
1

Vând casă în comuna Cudalbi

Casă de vânzare în comuna Cudalbi, situată într-o zonă liniștită pe strada Daliei numărul 5, ferită de inundații. Proprietatea dispune de un teren generos de 1200 mp, ideal pentru grădină, livadă sau alte amenajări. Acoperișul a fost schimbat recent, fiind realizat cu tablă Lindab. Casa este alcătuită ...

440 EUR/m2 | 100 m2

Cudalbi, Galati

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5
1

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Promovat
Regim hotelier Tiglina 1
5
8

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 9

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere 52 m

Apartament 2 camere 52 m

vând apartament cu doua camere la et. 2 cu 52 m. decomandat in zonă în spate la scoala 11. preț 55 mii euro..

52 m2

Tecuci, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

inchiriere casa trei camere .pt muncitori

inchiriere casa trei camere .pt muncitori

casa cu 3 camere..baie..si bucatarie ...de preferabil pt muncitori

45 m2

Bd. Cosbuc, Galati, Galati

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei
2

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei

Teren agricol extravilan 2 ha Slobozia Corni, jud. Galați Suprafață: 20.000 mp (2 ha) CF 104710 și 104711 Preț: 58000 lei Teren comasat - ușor de lucrat Situat în câmp, - zonă agricolă activă Dat în arendă Teren lucrat constant TOATE actele în regulă. Terenul este în procedură de preemțiune ...

20,000 m2

Slobozia Corni, Galati

Salvează căutarea