Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 Camere Siderurgistilor etaj 3 imbunatatit
10
6

3 Camere Siderurgistilor etaj 3 imbunatatit

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Siderurgiștilor (la intersecția cu Doja), în zona SD-uri, la etajul 3 4 al unui bloc construit în anul 1983. Apartamentul beneficiază de vedere spre Bulevardul Siderurgiștilor, oferind o panoramă ...

1243 EUR/m2 | 74 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat   Micro 21
9
2

Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat Micro 21

Apartament 2 camere decomandat, suprafață generoasă Micro 21 Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Micro 21, la etajul 8 al unui bloc cu 8 niveluri, construit în anul 1988. Apartamentul are o suprafață totală de aproximativ 64 mp, o ...

1125 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Vila 2017 P+1ET mobilata complet  la cheie  zona Metro
20
13

Vila 2017 P+1ET mobilata complet la cheie zona Metro

Propunem spre vanzare o proprietate cu mult spatiu util, efectiv la cheie, mobilata si utilata complet cu toate cele necesare. O casa moderna care practic nu mai necesita nici-o inventitie ulterioara achizitiei. Avand la baza un proiect P+1Et, vila face parte dintr-un ansamblu duplex modern si bine ...

1422 EUR/m2 | 154 m2

Nord, Galati, Galati

Promovat
Casă cu 6 camere, 672 mp de teren, deschidere 13,63 ml, in Tecuci
20
6

Casă cu 6 camere 672 mp de teren, deschidere 13,63 ml, in Tecuci VÂNZARE ÎN TRANŞE | Casă pe strada Vânători, Tecuci Două case într-una, 672 mp, deschidere 13,63 m, toate utilităţile, perfect locuibile, fiecare cu 3 camere, baie, bucătărie, cu o terasă şi un garaj, din chirpici acoperite cu tablă. Curtea ...

295 EUR/m2 | 220 m2

Central, Tecuci, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

52500 Euro negociabil, trei camere renovat, mobilat si utilat, Micro 2
14

52500 Euro negociabil, trei camere renovat, mobilat si utilat, Micro 21-Turn TV Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament renovat,mobilat si utilat, luminos, cu 3 camere, semidecomandat, amplasat in municipiul Galati, cartierul Micro 21, la ultimul etaj intr-un ...

1193 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

De vânzare garsonieră – Țiglina 1, Bloc A6, etaj 1 |
7

De vânzare garsonieră – Țiglina 1, Bloc A6, etaj 1 |

Vă propunem spre vânzare o garsonieră complet renovată recent, situată în una dintre cele mai căutate zone ale orașului Galați – Țiglina 1, Bloc A6, la etajul 1 din 4, într-un imobil fără risc seismic (fără bulină roșie), amplasat stradal, cu acces facil și vizibilitate excelentă. Poziționare excelentă Imobilul ...

1580 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

Casa de vânzare in Tudor Vladimirescu,județul Galați
9
3

Casa de vânzare in Tudor Vladimirescu,județul Galați

Casa de vânzare in Tudor Vladimirescu, zona târgului județul Galați. Construita in anul 2000 din paiata si cimentuita. Este compusa din: Un salon mare,3 camere,hol,bucătărie, baie si balcon. Dotări:- sobe de teracotă, termopane,parchet,curent electric, apa curentă. Aceasta mai detine: O bucătărie de ...

38 EUR/m2 | 1,000 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

Vand spatiu comercial depozit in comuna Grivita judetul Galati
5
1

Depozit spatiu comercial cu suprafata cladire 150 mp si teren 600 mp.Cladirea dispune de curent 380 si apa curenta. Poate fi folosit sau transformat in ce isi doreste cumparatorul.

75 EUR/m2 | 600 m2

Grivita, Galati

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21
9

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro21, zona "RONDOU, CAPAT TRAMVAI", la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit in anii 80. Imobilul este ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare sat Rădești jud Galati
5
2

Casa de vanzare sat Rădești jud Galati

Casa+anexe sat Rădesti jud Galati este situată la strada principala asfaltată la aproximativ 70 km de orașul Galați și 17 km de orașul Bârlad preț 16200 negociabil teren aferent casei 3000 m cu plantație de viță de vie și livada detalii la Nr tel

165 EUR/m2 | 98 m2

Galati, Galati

Inchiriez apartament 1 camera zona shoping city
5

Inchiriez apartament 1 camera zona shoping city

Inchiriez apartament 1 camera, et. 2 4, 30 mp, un bloc MIXT situat pe Bd. Milcov, in spatele Shopping City vis- -vis de Liceul "Mircea Eliade". VEDERE LA BULEVARD, mobilat si utilat complet, centrala termica, aer conditionat, LCD, masina de spalat, frigider etc. Balcon si bucatarie separate. Igienizat ...

30 m2

Galati, Galati

Teren cu casa batrîneasca de vînzare Braniștea galati
5
6

Teren cu casa batrîneasca de vînzare Braniștea galati

1000 mp apa lumina 3 camere prețul negociabil

27 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare
6
8

Casă de vânzare

Casă de vânzare, în zona Spitalului CFR,suprafață teren 216mp, suprafață construita 63mp. Este construită din cărămidă, cu fundație,stâlpi din beton armat,placă de beton peste parter și racordată la toate utilitățile. Necesită renovare!!

952 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

inchiriez   apartament 1 camera
4
1

inchiriez apartament 1 camera

inchiriez apartament 1 camera, zona centru,mobilat ,utilat ,etaj 3

25 m2

Galati, Galati

Teren de vanzare
2

Teren de vanzare

Teren Sendreni ,extravilan ,in apropiere de intravilan ,drum acces,deschidere 42.5m,utilitati si constructii in apropiere,suprafata totala 1878,front stradal 42,5 .

1,878 m2

Sendreni, Galati

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.
10
2

Vand imobil parter + etaj in Tecuci zona Gării de Sud.

Suprafața proprietarii 276 m cu deschidere de 11 m din care construit 142 m si anexe 45 m . Utilitati cu racordate complete. (gaze, curent electric 220 + trifazic, apa si canalizare). Imobilul este construit după 1990 din BCA cu structura din beton armat. Poate fi recompartimentat. Se pot amenaja ...

364 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

Casa de vanzare zona Port
1
16

Casa de vanzare zona Port

Casa zona Port str. Daciei nr,43 , renovata complet, invelita cu tabla tip Lindab . Doua camere . Pod inalt (poate fi folosit ca mansarda) Suprafata totala 129 mp ,suprafata utila 55,39 mp. SE POATE VINDE SI IN RATE PRIN NOTARIAT CU UN AVANS !!!!!!!!!

727 EUR/m2 | 55 m2

Port, Galati, Galati

Vând casă în comuna Cudalbi
10
1

Vând casă în comuna Cudalbi

Casă de vânzare în comuna Cudalbi, situată într-o zonă liniștită pe strada Daliei numărul 5, ferită de inundații. Proprietatea dispune de un teren generos de 1200 mp, ideal pentru grădină, livadă sau alte amenajări. Acoperișul a fost schimbat recent, fiind realizat cu tablă Lindab. Casa este alcătuită ...

440 EUR/m2 | 100 m2

Cudalbi, Galati

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5
1

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Regim hotelier Tiglina 1
5
8

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Salvează căutarea