Promovat
Spațiu Comercial 300 mp   Demisol   Str. Coșbuc 116-118
10

Spațiu Comercial 300 mp Demisol Str. Coșbuc 116-118

Disponibil spre închiriere spațiu comercial 300 mp Str. Coșbuc 116-118, Galați COMISION 0% Oportunitate excelentă pentru dezvoltarea afacerii tale într-o zonă accesibilă și bine conectată din Galați. Spațiul are o suprafață generoasă de 300 mp și este situat la demisol, oferind multiple posibilități ...

300 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Vila spatioasa, pretabil pentru locuit/clinica, zona Micro 17 – Galati
20
1

Resedinta propusa spre vanzare este amplasata intr-o zona linistita si apreciata a orasului Galati, oferind confort, spatiu generos si finisaje de calitate superioara. Proprietatea se adreseaza atat celor care cauta o locuinta eleganta si durabila, cat si celor care doresc o cladire reprezentativa pentru ...

559 EUR/m2 | 752 m2

Micro 17, Galati, Galati

Promovat
Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi
20
1

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi Agenţia EXTREM Tecuci se distinge prin seriozitate, calitatea şi completitudinea serviciilor imobiliare şi prin încadrarea în portofoliului sau a unor proprietăţi care se demonstrează excepţii în ceea ce priveşte construcţia, arhitectură sau designul ...

1867 EUR/m2 | 83 m2

Matca, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă tip duplex in Galati, Brateș Lake mobilată și utilată lux
14
2

Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, casă tip duplex, situată în zona Brateș Lake, într-un cadru liniștit și în plină dezvoltare. Imobilul dispune de curte proprie, separată, fiind amplasat pe un teren de 200 mp, cu o suprafață construită de 80 mp și o suprafață ...

1917 EUR/m2 | 120 m2

nord, Galati, Galati

De vanzare casa in Galati, Zona Metro, sup. utila 155mp, 5 camere
7
1

Agentia Imobiliara FAMILIA va propune oferta de vanzare a unei case situate in Galati, zona Metro, cu acces direct din soseaua principala DN26, la o distanta de 15-20 minute fata de centrul orasului. Drumul pana la proprietate este asfaltat, pentru cei care nu cunosc zona, chiar langa Metro este un cartier ...

1413 EUR/m2 | 155 m2

nord, Galati, Galati

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2
5
1

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina 2, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială bine cotată. Apartamentul insumeaza o suprafata totala desfasurata de ...

1276 EUR/m2 | 76 m2

Galati, Galati

30.500 Euro, Garsoniera, parter, Micro19
8
1

30.500 Euro, Garsoniera, parter, Micro19

30.500 Euro, Garsoniera, parter, Micro19 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasata in apropierea Sectiei 3 Politie, garsoniera se afla la parterul unui bloc construit in anii 70. Locuinta este dotata cu usa metalica la intrare, ...

1525 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Apartament de vanzare  3 camere ,etajul 3 ,renovat recent
5
1

Apartament de vanzare 3 camere ,etajul 3 ,renovat recent

Apartament de vânzare , Etajul trei, cu trei camere, etajul 3 Zona OMV Strada, Transilvaniei , apt . cu vedere la stradă Renovat recent cu materiale de calitate Tavane pereti , cu gled de calitate superioară , plasă de fibră Uși noi Parchet 3 Gresie faianță Ușă la intrare metalică nouă Scară ...

970 EUR/m2 | 50 m2

Tecuci, Galati

vand apartament o camera
5
4

vand apartament o camera

vând apartament 1 cameră în zona ireg.proprietar,apă trasă separat,instalație nouă,izolație etajul 1 .pret.44.000 euro...tel.

1571 EUR/m2 | 28 m2

Micro 14, Galati, Galati

DE ÎNCHIRIAT apartament 2 camere Micro21 Galati
3

DE ÎNCHIRIAT apartament 2 camere Micro21 Galati

Apartament 2 camere decomandat, Micro 21 , mobilat complet Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat în zona Micro 21 , aproape de magazine, stație de autobuz , școală , grădiniță . Apartamentul este decomandat, situat la parterul blocului și are o suprafață de aproximativ 55 mp. Este ...

55 m2

Galati, Galati

Hale, cladiri, teren intravilan, ferma de pasari si abator, aproape de autostradă
9
3

Vând teren de 5100mp intravilan plus hale clădiri in localitatea Mihalceni, jud. Vrancea, cu deschidere de 90ml la DN23A Focșani - Brăila. Se afla la 20km de autostrada A7 Buzau - Focșani, 25km de Râmnicu Sărat, 60km de Brăila, 60km de Buzău, 80km de Galați și 40km de Focșani. Pe teren se regăsesc ...