Promovat
Teren de vanzare  - Piata Centrala,  300 mp, toate utilitatile
8
8

Teren de vanzare - Piata Centrala, 300 mp, toate utilitatile

O oportunitate excelentă pentru cei interesați de dezvoltare sau investiție! Teren de 300 metri pătrați situat in inima orasului, într-o zonă accesibilă și bine conectată. Suprafața generoasă permite construirea unei case noi, amenajarea unui spațiu verde sau alte proiecte imobiliare. Caracteristici ...

293 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Promovat
Apartament cu potențial pentru spațiu comercial sau birou
10

Apartament cu potențial pentru spațiu comercial sau birou

De închiriat Apartament cu potențial pentru spațiu comercial sau birou Ofer spre închiriere apartament situat într-o zonă accesibilă și bine conectată, ideal pentru desfășurarea unei activități comerciale sau de birou (cabinet, salon, sediu firmă, birou consultanță etc.). Caracteristici: Suprafață: ...

55 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Promovat
Oportunitate! Vila cu piscina, situata in Galati ''La cheie'' !
20

Proactiv Imobiliare va ofera in EXCLUSIVITATE posibilitatea de a achizitiona cu 0% comision o vila superba cu finisaje moderne, mobilata si utilata complet, amplasata intr-o zona foarte cautata si bine cotata a orasului Galati (in apropierea rondoului de la "General") Aceasta proprietate beneficiaza ...

1735 EUR/m2 | 219 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

238.000 €  Condominium elegant, nou, în inima orașului Gal
20
1

238.000 € Condominium elegant, nou, în inima orașului Gal

238.000 € (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați Există locuri care nu sunt doar spații de locuit, ci stări. Această proprietate este unul dintre ele. În vecinătatea Bulevardul George Coșbuc, acolo unde orașul își spune povestea prin clădiri ce traversează epoci și stiluri, descoperim ...

2644 EUR/m2 | 90 m2

central, Galati, Galati

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor
14
4

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita intr-o zona linistita, completconsolidata in 2024, zona Arcasilor- Bariera Traian. Această construcție cu regim de înălțime P , are o amprentă la sol de aproximativ ...

1140 EUR/m2 | 100 m2

nord, Galati, Galati

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19
5

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasata in apropierea Sectiei 3 Politie, garsoniera se afla la etajul 1 din 4 intr-un bloc construit in anii 70. Locuinta este dotata cu usa metalica la ...

1400 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R
11
1

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament luminos, decomandat, cu 2 camere, in municipiul Galati, amplasat în zona intersectiei de la I.R.E.G., la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

siderurgistilor, Galati, Galati

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor
6

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie 11 loturi de teren de cca.655mp (500mp curte +155mp drum) la 65ooo Euro NEGOCIABIL!!! , în Municipiului Galati, zona Arcasilor, ideal pentru construcția de locuințe sau pentru dezvoltare de proiecte imobiliare ...

650 m2

Galati, Galati

Casă tip duplex in Galati, Brateș Lake mobilată și utilată lux
14
2

Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, casă tip duplex, situată în zona Brateș Lake, într-un cadru liniștit și în plină dezvoltare. Imobilul dispune de curte proprie, separată, fiind amplasat pe un teren de 200 mp, cu o suprafață construită de 80 mp și o suprafață ...

1917 EUR/m2 | 120 m2

nord, Galati, Galati

De vanzare casa in Galati, Zona Metro, sup. utila 155mp, 5 camere
7

Agentia Imobiliara FAMILIA va propune oferta de vanzare a unei case situate in Galati, zona Metro, cu acces direct din soseaua principala DN26, la o distanta de 15-20 minute fata de centrul orasului. Drumul pana la proprietate este asfaltat, pentru cei care nu cunosc zona, chiar langa Metro este un cartier ...

1413 EUR/m2 | 155 m2

nord, Galati, Galati

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2
5
1

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2

97.000 euro, 3 camere, PARTER, STRADAL, Tiglina 2 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina 2, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială bine cotată. Apartamentul insumeaza o suprafata totala desfasurata de ...

1276 EUR/m2 | 76 m2

Galati, Galati

30.500 Euro, Garsoniera, parter, Micro19
8
1

30.500 Euro, Garsoniera, parter, Micro19

30.500 Euro, Garsoniera, parter, Micro19 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasata in apropierea Sectiei 3 Politie, garsoniera se afla la parterul unui bloc construit in anii 70. Locuinta este dotata cu usa metalica la intrare, ...

1525 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Apartament de vanzare  3 camere ,etajul 3 ,renovat recent
5
1

Apartament de vanzare 3 camere ,etajul 3 ,renovat recent

Apartament de vânzare , Etajul trei, cu trei camere, etajul 3 Zona OMV Strada, Transilvaniei , apt . cu vedere la stradă Renovat recent cu materiale de calitate Tavane pereti , cu gled de calitate superioară , plasă de fibră Uși noi Parchet 3 Gresie faianță Ușă la intrare metalică nouă Scară ...

970 EUR/m2 | 50 m2

Tecuci, Galati

vand apartament o camera
5
4

vand apartament o camera

vând apartament 1 cameră în zona ireg.proprietar,apă trasă separat,instalație nouă,izolație etajul 1 .pret.44.000 euro...tel.

1571 EUR/m2 | 28 m2

Micro 14, Galati, Galati

DE ÎNCHIRIAT apartament 2 camere Micro21 Galati
3

DE ÎNCHIRIAT apartament 2 camere Micro21 Galati

Apartament 2 camere decomandat, Micro 21 , mobilat complet Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat în zona Micro 21 , aproape de magazine, stație de autobuz , școală , grădiniță . Apartamentul este decomandat, situat la parterul blocului și are o suprafață de aproximativ 55 mp. Este ...

55 m2

Galati, Galati

Hale, cladiri, teren intravilan, ferma de pasari si abator, aproape de autostradă
9
3

Vând teren de 5100mp intravilan plus hale clădiri in localitatea Mihalceni, jud. Vrancea, cu deschidere de 90ml la DN23A Focșani - Brăila. Se afla la 20km de autostrada A7 Buzau - Focșani, 25km de Râmnicu Sărat, 60km de Brăila, 60km de Buzău, 80km de Galați și 40km de Focșani. Pe teren se regăsesc ...