Hartă Listă
Filtre active: Galati Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat – Micro 38, etaj intermediar
4
1

Se închiriază apartament cu o cameră, cu suprafața de 21 mp, situat la etaj intermediar într-un imobil din cartierul Micro 38, într-o zonă liniștită și convenabilă, aproape de piață și magazine alimentare. Dotări și caracteristici: Centrală termică proprie pentru confort termic Gresie și faianță în ...

21 m2

Micro 38, Galati, Galati

Promovat
Casă renovată, zonă centrală, singur in curte. Doar 99000 euro!
18
13

0% comision pentru cumpărător Există un moment în viață în care nu mai cauți doar o locuință. Cauți acasă . Un loc al tău, unde diminețile încep în liniște, unde îți parchezi mașina în propria curte, unde nu împarți pereții cu nimeni și unde fiecare colț spune povestea familiei tale. ProActiv Imobiliare ...

1303 EUR/m2 | 76 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor   Confort și Calitate la Cheie!
15
5

Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor Confort și Calitate la Cheie!

AcasA Imobiliare Galati va propune spre cumparare o casa P+1 situată in zona Siderurgiștilor, într-o zonă accesibilă și bine conectată, aproape de: Supermarketuri, magazine și piețe Școli, grădinițe și licee Stații de transport în comun pentru deplasări rapide Parcuri și zone verzi ...

1400 EUR/m2 | 135 m2

Galati, Galati

Promovat
Teren extravilan 4500mp, deschidere 18 ml, între Tecuci și Matca
4

Teren extravilan 4500mp, deschidere 18 ml, între Tecuci și Matca Un teren extravilan ideal pentru investiții în construcții rezidențiale sau industriale trebuie să îndeplinească mai multe criterii esențiale pentru a asigura eficiența, rentabilitatea şi prestanţa achiziției. Iată câteva aspecte importante ...

Est, Tecuci, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar dau in arenda teren agricol Umbraresti, Galati 1

Proprietar dau in arenda teren agricol Umbraresti, Galati

Proprietar dau in arenda 6.5 ha teren agricol extravilan in Umbraresti, Galati. 1500 lei ha an, negociabil.

65,000 m2

Umbraresti, Galati

vand teren intravilan 20

vand teren intravilan

teren intravilan 1665m situat intre vile construite toate utilitățile unic proprietar sendreni strada unirii nr 16

Sendreni, Galati

Vand apartament 4 camere Tecuci
5
1

Vand apartament 4 camere Tecuci

Detalii apartament: apartament cu 4 camere situat central în municipiul Tecuci, strada Gheorghe Petrașcu nr 40.( intersecția strada Gheorghe Petrașcu cu strada Ecaterina Teodoroiu). Apartamentul este la etajul1 4. Blocul este construit în anul 1979. Suprafața utilă este de 82,9 mp+ 3 balcoane cu ...

805 EUR/m2 | 99 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan Drăgănești, jud. Galati
2

Teren intravilan Drăgănești, jud. Galati

Drăgănești judetul Galați. Suprafața 1700 mp cu 14.66 m deschidere la drum. *Impresmuit *Curent la strada *put forat *drum asfaltat

1,700 m2

Draganesti, Galati

vand casa

vand casa

vând casă în comuna Barcea .

68 EUR/m2 | 1,100 m2

Barcea, Galati

Vand teren Intravilan Tecuci Criviteni 4

Vand teren Intravilan Tecuci Criviteni

2600 mp negociabil, deschidere 22 mp, intravilan, intabulat Localizare: strada Vultureni nr.11

Tecuci, Galati

Vilă la cheie

Vilă la cheie

Vilă la cheie compusă din 4 dormitoare livinguri bucătărie 2 băi și cu o suprafață de teren de 350 m2

1429 EUR/m2 | 140 m2

Costi, Galati

Apartament decomandat
6
54

Apartament decomandat

Alex si Nyky Imobiliare va propune pentru cumparare 2 camere semidecomandate situate in Galati, Zona Micro 17 la etajul3 al unui imobil cu 4 niveluri. Apartamentul este curat,cu Centrala termica , termopan,usa metalica,parchet,gresie si faianta , bransament individula apa canal, izolatie exterioara, ...

1051 EUR/m2 | 39 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere decomandate
1
22

Vand apartament 2 camere decomandate

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare un apartament compus din 2 camere decomandate cu balcon; Imobilul este dotat cu gresie si faianta, parchet insa finusajele nu sunt actualizate. Pentru un confort este necesar o renovare a imobilului. Pretul este de 43000 euro

860 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Închiriez camera nemobilata pentru birou tiglina 1 etaj 1
5
60

Închiriez camera nemobilata pentru birou tiglina 1 etaj 1

Va propun spre inchiriere un imobil situat in zona Tiglina 1 situat la etajul 1 nemobilat doar pentru birou tel

24 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Casa sendreni mobilata
9
19

Casa sendreni mobilata

Alex si Nyky Imobiliare va propune pentru inchiriere un imbobil situat la sendreni cu 4 camere mobilat, 2 bai , o bucatarie , 2 terase, dotat cu centrala pe lemne , boiler pentru apa . Pozitionarea imobilului va permite acces rapid la soseaua principala, scoala, supermarket, farmacii si alte puncte ...

160 m2

Sendreni, Galati

vand 2 camere centru
1
28

vand 2 camere centru

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare 2camere decomandatesituate in centru aflat la etaj 4 dintru-bloc cu 4 etaje , dotat cu centrala termica , apa separata , termopan ,faianta baie . Imobilul se afla in apropiere de scoala, marketuri, gradinita, mijloace de transport in comun. Actele ...

957 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, complet mobilata si utilata in Sat Costi-zona Floricultura
20

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, 3 grupuri sanitare, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura Agentia imobiliara Familia va propune in exclusivitate spre cumparare o proprietate deosebita, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura, construita in 2022 si amenajata ...

1188 EUR/m2 | 240 m2

Vanatori, Galati

   85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9
1

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Micro 18, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

49. 000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor
11
4

49.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri ...

557 EUR/m2 | 88 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa demolabila in mun. Galati
7
1

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa batraneasca in mun. Galati Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren cu o casa batraneasca (demolabila), la pret de apartament, singur in curte, in zona Pietii Centrale. Terenul are o suprafață totală de 293 mp. Utilitățile disponibile sunt: apă, ...

293 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Salvează căutarea