Imobiliare Giurgiu

Hartă Listă
Filtre active: Giurgiu Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă și teren intravilan
8
1

Casă și teren intravilan

Casă de vânzare și teren intravilan in suprafață de 1370 mp, în comuna Slobozia, Giurgiu, la o distanță de numai 3 minute cu mașina de la ieșirea din Giurgiu, în apropierea portului giurgiuvean, casa poate avea și destinatie de vacanță. Langă casă se află și stația de autobuz. Casa are 4 camere, ...

585 EUR/m2 | 82 m2

Slobozia, Giurgiu

Promovat
Teren intravilan de vanzare

Teren intravilan de vanzare

Teren intravilan,varianta de ocolire Mihailesti Giurgiu,deschidere 41.4 m la DN6 E 70 Bucuresti Alexandria,suprafata 5619 m,acte la zi.Zona in dezvoltare.Vis a vis de depozitul Rewe Penny.Pret m patrat 15 Euro negociabil.

Mihailesti, Giurgiu

Promovat
Teren logistic A1 km 25   17.000 mp   lângă Volvo - Bolintin Deal
5

Teren logistic A1 km 25 17.000 mp lângă Volvo - Bolintin Deal

De vânzare teren intravilan în suprafață de 17.000 mp, situat strategic în Bolintin Deal, la km 25 de Autostrada A1, în imediata apropiere Volvo si la doar 6 km de nodul rutier cu A0. - Suprafață: 17.000 mp - Deschidere: 55 ml - Gaz și curent la stradă - Acces facil către A1 - Zonă în dezvoltare logistică ...

17,000 m2

Bolintin-Deal, Giurgiu

Promovat
Oportunitate! Particular, 150 ha Giurgiu

Oportunitate! Particular, 150 ha Giurgiu

Particular, vând teren agricol 150ha comasat, 1.5 euro mp ,in jud Giurgiu.

1,500,000 m2

Clejani, Giurgiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren extravilan agricol 6000 m
1

Vând teren extravilan agricol 6000 m

Vând teren extravilan agricol, 6000 m , tarla 88 13, parcela 1379 13, cadastru efectuat, Hotarele, jud Giurgiu

6,000 m2

Hotarele, Giurgiu

Vând teren de casă Hotarele
1

Vând teren de casă Hotarele

Vând teren casă 2400 m, situat pe DN5A, deschidere 10 m. Cadastru și intabulare terminate.

2,400 m2

Hotarele, Giurgiu

Teren intravilan Adunatii Copaceni 2800 mp
1
2

Teren intravilan Adunatii Copaceni 2800 mp

Direct proprietar,fara intermediari. Deschidere 23,5m 130m acte la zi ,cadastru,intabulare apa,gaze,curent etc,este fix la 1km de primarie,case construite in apropiere.Se vinde tot terenul,nu se parceleaza .Info. mesaj,multumesc.

Adunatii-Copaceni, Giurgiu

Vând teren intravilan Colibasi, jud Giurgiu
5

Vând teren intravilan Colibasi, jud Giurgiu

Vand teren intravilan (1480 mp) in Colibasi, jud. Giurgiu, strada Principala, nr. 184A (DJ 412). Terenul se poate racorda la apa si electricitate care se afla la marginea terenului. Deschidere la strada 27,50 m. Pret 65 Euro mp.

Colibasi, Giurgiu

Particular vand casa Adunatii Copaceni
10
1

Particular vand casa Adunatii Copaceni

Particular,vand casa zona linistita Adunatii Copaceni Jud Giurgiu,parter ;pod +spatiu tehnic,utilata ( gaze ,energie electrica,internet,alimentare cu apa de la comuna si individuala cu put individual) inacalzire in pardoseala. Suplimentar panouri electrice 6kv contract spuma poliuretanica ,camere de ...

1000 EUR/m2 | 150 m2

Adunatii-Copaceni, Giurgiu

Casă de  vânzare
7
69

Casă de vânzare

Vând casă în Giurgiu compusă din 3 camere decomandate, baie, bucătărie, 2 holuri, magazie si alte anexe, centrală pe gaze. Preț 40000 euro Tel.

129 EUR/m2 | 350 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa cu 16 incaperi+pivnita +crama,curte,gradina, livada si vita de vie, in suprafata de 5800 m.p.
10
4

Vand casa de locuit in suprafata de 400m.p.locuibili.Casa se compune din 5 dormitoare,2 livinguri,3 camere de zi,3 holuri,2 bucatarii,2 bai.Casa are ca pardoseala,in camerele de locuit parchet clasic masiv din stejar,livingurile,holurile,bucatariile si baia,sunt prevazute cu gresie si faianta.CASA e ...

265 EUR/m2 | 680 m2

Pietrele, Giurgiu

Casa de vânzare Băneasa
10
15

Casa de vânzare Băneasa

Se vinde casă plus teren 2500 m pătrați cu 20 m deschidere la strada principală plus ieșire la un drum secundar cu deschidere de 40 metri cadastru intabulare carte funciară fara datorii la impozit casa cu toate utilitățile bae, bucătărie, dormitor pret 50000 euro negociabil mai multe detalii la telefon ...

500 EUR/m2 | 100 m2

Baneasa, Giurgiu

Promovat
Vand teren intravilan sat Varasti- Giurgiu
2
1

Vand teren intravilan sat Varasti- Giurgiu

Proprietar vand 2 terenuri alaturate in sat Varasti com Dobreni- Giurgiu, str Mecet nr 25,suprafata totala 727mp. Ambele loturi au deschiderea 36,34 catre drumul asfaltat, zona in plina dezvoltare, cadastrul efectuat, curent electric in aprobare, utilitati in desfasurare!

Varasti, Giurgiu

Teren de vanzare Calugareni - Giurgiu
3
14

Teren de vanzare Calugareni - Giurgiu

Vand teren extravilan in comuna Calugareni jud. Giurgiu la 25km de Bucuresti. Terenul este situat de la soseaua de viteza DN5 LA 1.5 km spre comuna Singureni intre sosea si padure. Pret 5 euro mp.

7,500 m2

Calugareni, Giurgiu

Teren 1000 mp zona Joita
2
1

Teren 1000 mp zona Joita

Oferim teren intravilan de 1000 mp, cu deschidere de 15 mp, în comuna JOITA, jud. Giurgiu. Zona dezvoltată, aproape de București, cu potențial mare. Utilitățile sunt la drumul principal. str.Primăverii (DE 257), jud Giurgiu, tarla 43, parcela 26 - Joita COMISION 0

Joita, Giurgiu

Teren de vanzare