Hartă Listă
Filtre active: Giurgiu Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Mihailesti, cu deschidere de 200 m. la DN 6, 57.500 mp. teren cu PUZ aprobat
7

Super ocazie ! MIHAILESTI aprox. vav de Piscina Dovinot Next Dovinot Ballroom, langa noul SUPERMARKET YUKSEL, propunem un teren in suprafata de 57.000 mp. situat in intravilanul localitatii Mihailesti cu deschidere de 200 ml. la DN6 in zona aflata in plina dezvoltare imobiliara. Terenul este liber ...

57,500 m2

Mihailesti, Giurgiu

Promovat
vand teren extravilan - 4500mp - comuna Isvoarele judetul Giurgiu
4
1

Teren extravilan cu suprafață de 4500 mp și deschidere de 19 ml la șosea. Situat foarte bine, fiind ultimul teren lângă case, cu acces facil direct din drum principal. Deschidere generoasă la șosea Zonă liniștită Potrivit pentru investiție, casă de vacanță sau utilizare agricolă Toate actele ...

4,500 m2

Izvoarele, Giurgiu

Promovat
Săbăreni, teren 1900 mp, stradal, hală depozitare, productie, comert
4

Terenul este amplasat la ieșirea din Săbăreni, către Bâcu-Joița, spre Autostrada A1. Cu destinatie mixtă, potrivit pentru hale, depozite si / sau diverse servicii de comert. Are 21 m front stradal iar reteaua de curent electric este in apropiere.

1,900 m2

Sabareni, Giurgiu

Promovat
Loc de casă 520 mp, în Săbăreni, lângă București
3

Loc de casă 520 mp, în Săbăreni, lângă București

La 12 Km de Șoseaua de Centură, în Comuna Săbăreni, la aproximativ 800 m de Pădurea Cereanca. Terenul este intravilan cu destinatie rezidentială, locuințe individuale, cu regim de înăltime parter sau P+1. Terenul are suprafata de 520 mp si frontul stradal de 18 m. Rețeaua de curent si cea de gaze sunt ...

520 m2

Sabareni, Giurgiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cazare muncitori Valea Dragului        Giurgiu
6

Cazare muncitori Valea Dragului Giurgiu

Cazare muncitori in locatia din Valea Dragului Giurgiu ,35 lei persoana ,contract firme termen lung-scurt pentru echipe de muncitori de minim 8 si maxim 10 persoane ,bucatarie-baie ,aer conditionat,electrocasnice noi ,tv,wifi, parcare ,curte ,toate utilitatile incluse .

50 m2

Valea Dragului, Giurgiu

Vand teren intravilan aproape de bucuresti la 10 -15 min
4
6

Vand teren intravilan aproape de bucuresti la 10 -15 min

Vand teren intravilan 1000mp2 in Calugareni judetul Giurgiu la 10-15 min de Bucuresti teren intabulat. Foarte bun pentru constructii la 5 min de mers pe jos de padurea Calugareni si riul Neajlov. Pamintul este forate foarte bun pentru a cultiva legume si fructe pentru uz familial. Aerul este curat ...

1,000 m2

Calugareni, Giurgiu

teren de vanzare
8
15

teren de vanzare

vând teren lângă lac pădure la 45 km lângă Bucuresti , complex Letca Noia

420 m2

Letca Noua, Giurgiu

teren 3500 mp si casa demolabila de vanzare
4
4

teren 3500 mp si casa demolabila de vanzare

Vand teren de 3500mp cu casa demolabila,fara fundatie.Punct de reper la locatie,Biserica Isvoarele.Toate actele la zi.Asigurare si cadastru toate in regula.

3,500 m2

Izvoarele (Hotarele), Giurgiu

Vand teren intravilan Bolintin Vale, Malu Spart
2
2

Vand teren intravilan Bolintin Vale, Malu Spart

Teren in suprafata de 9021 mp., cu deschidere la doua drumuri 23 22 ml. Curent, asfalt, apa, gaze. Pret 10 euro mp., negociabil

9,021 m2

Malu Spart, Giurgiu

Teren intravilan 3

Teren intravilan

Vând teren situat în intravilanul comunei Toporu, satul Tomulești în suprafață de 1600 mp. Acte pregătite pentru vânzare.

Giurgiu, Giurgiu

Un loc unde îți poți construi liniștea   550 mp lângă pădure, Cosoba (aproape de București)

Un loc unde îți poți construi liniștea 550 mp lângă pădure, Cosoba (aproape de București)

Există locuri în care simți din prima că ar putea deveni acasă . Acest teren intravilan de 550 mp, situat în comuna Cosoba, îți oferă exact acel echilibru rar între liniște, natură și accesibilitate. La doar aproximativ 200 m de pădure, într-o zonă de case în continuă dezvoltare, este locul ideal pentru ...

728 m2

Cosoba, Giurgiu

Terenuri de vanzare in Com.Bolintin Deal Sat Mihai Voda
4

Terenuri de vanzare in Com.Bolintin Deal Sat Mihai Voda

Vand teren intravilan in Com.Bolintin Deal sat Mihai Voda,2500 m ,parcelat in 3 ,una de 700, una 1100, una 618 , pret 26 m ,pt.mai multe detalii la nr de tel .

2,500 m2

Mihai Voda, Giurgiu

 OFERTĂ Teren de vînzare
5
6

OFERTĂ Teren de vînzare

Vînzare Teren Extravilan în suprafață de 2000 mp situat în Orașul Mihăllești Tarla 51 Parcele 20 . Accesul se face pe Str.Industriilor iar terenul se află în apropierea noi centuri avînd drum de acces pe ambele capete Lățimea terenului la ambele capete este 17,85 m Lungime 112 metri Posibilitate dezmembrare ...

Mihailesti, Giurgiu

Casa de vânzare Băneasa
10
12

Casa de vânzare Băneasa

Se vinde casă plus teren 2500 m pătrați cu 20 m deschidere la strada principală plus ieșire la un drum secundar cu deschidere de 40 metri cadastru intabulare carte funciară fara datorii la impozit casa cu toate utilitățile bae, bucătărie, dormitor pret 50000 euro negociabil mai multe detalii la telefon ...

500 EUR/m2 | 100 m2

Baneasa, Giurgiu

Vand teren arabil 33

Vand teren arabil

Direct de la proprietar , teren de vanzare in orasul Mihailesti Giurgiu 10000pm langa Avicola Mihailesti pret negociabil, suprafata totala: 10000(L=444,44, l=22,5), terenul acum este arabil,

10,000 m2

Mihailesti, Giurgiu

Urgent ! vand casa + teren in bolintin -vale
9
48

Urgent ! vand casa + teren in bolintin -vale

Vand casa in Giurgiu ors Bolintin Vale ,zona centrala .casa este alcatuita din dormitor, living,baie,hol intrare,hol trecere,bucatarie,s-a facut documentatia tehnica si pentru p+ unde reiese doua dormitoare,baie si un living de 5 4 mp, casa este construita din caramida,teren 202 mp ,utilitati :Enel,gaze,apa,canal,centrala ...

248 EUR/m2 | 202 m2

Bolintin-Vale, Giurgiu

Vand teren +construcție hala+casa bătrânească demolabila
8
55

Vand teren +construcție hala+casa bătrânească demolabila

Vând imobil 2600 m pătrați ,anexe ,hala din tabla cu BCA 280 m pătrați , curent electric ,sursa de apa cu hidrofor și cămin cu bazin , fosa septica ,împrejmuit cu gard din tabla de 2,20 înălțime și în fața gard de beton cu fier forjat.

162 EUR/m2 | 260 m2

Baneasa, Giurgiu

Vând teren intravilan langa parc comana
1
7

Vând teren intravilan langa parc comana

Vând teren intravilan in sat Grădiștea in apropiere de parc comana , 2100mp, se poate construi pe teren., este trasa apa , canalizare, In zona este construit un ansamblu de case.

Comana, Giurgiu

Teren intravilan construibil Bolintin Deal 5000 mp - dublă deschidere
6
6

Teren intravilan construibil cu dublă deschidere 18 metri situat la 2,4 km de nodul rutier A1 Bolintin Deal și de cel mai mare hub logistic din Europa de Est. Amplasat în vestul Bucureştiului, la km 23 pe Autostrada A1, CTPark Bucharest West are o suprafaţă închiriabilă de peste 900.000 mp şi găzduieşte ...

5,000 m2

Bolintin-Deal, Giurgiu

Teren ideal pentru infiintat ferma, livada sau alte culturi controlate
3
4

Terenul este localizat la marginea satului Plopsoru, comuna Daia, judetul Giurgiu, la o distanta de 45 km de Bucuresti si 15 km de Giurgiu. Are o suprafata de 22500 mp, cadastru si intabulare si are acces pe 3 laturi. O suprafata de 1800 mp, din acest teren, este ingradit si are numar postal. De asemenea, ...