Hartă Listă
Filtre active: Gorj Motru Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Parcele teren intravilan, Municipiul Motru
7

Parcele teren intravilan, Municipiul Motru

Vă oferim spre vânzare parcele de teren, situate în Municipiul Motru, cartier rezidențial, cu o suprafață de 448 mp fiecare parcelǎ, cu o adâncime de 20 m și o deschidere de 22.5 ml. Topografie: teren plat, ușor de amenajat. Utilitățile disponibile în capătul parcelǎrii sunt apă, curent electric, gaz ...

448 m2

vest, Motru, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de inchiriat
4

Garsoniera de inchiriat

Garsoniera este situata in blocul N4 etajul 2 dispune de boiler apa calda Nu are centrala Gaze pret 800 lei + o luna avans garantie

28 m2

Motru, Gorj

Apartament 2 camere de vânzare direct proprietar
7

Apartament 2 camere de vânzare direct proprietar

Vând apartament 2 camere Suprafața 56 m2 Zonă liniștită aproape de magazinele mari Apartamentul nu dispune de centrală pe gaz(țeava de gaz este adusă până la ușă) Prețul este ușor negociabil P.S- nu știu exact anul construcției am pus ca era obligatoriu

464 EUR/m2 | 56 m2

Motru, Gorj

Hala spatiu comercial / industrial / servicii - Motru
5

Hala spatiu comercial / industrial / servicii - Motru

Sala evenimente / hala / depozit de vanzare - capacitate 400 persoane - Motru Pretabil spatiu productie, depozitare, etc! Foxfort va ofera spre vanzare o sala de evenimente moderna, situata intr-o locatie premium in Motru, ideala pentru organizarea de evenimente corporate, conferinte, petreceri private, ...

682 EUR/m2 | 1,100 m2

Motru, Gorj

Promovat
Parcele teren intravilan, Municipiul Motru
7

Parcele teren intravilan, Municipiul Motru

448 m2

vest, Motru, Gorj

Se vinde, Apartament cu 2 camere!
5
4

Se vinde, Apartament cu 2 camere!

SE VINDE Apartament cu 2 camere, Bloc M12, scara III, ap. 18, etajul IV. Jud. Gorj, oraș Motru! Bloc acoperit, relații la nr. de telefon sau în privat! Apartamentul este cu vedere spre primărie și catedrală. Preț de 34.000 euro mobilat și 30.000 gol.

593 EUR/m2 | 54 m2

Motru, Gorj

Vand Garsoniera Bloc N1 ,Motru
4
2

Vand Garsoniera Bloc N1 ,Motru

Vand Garsoniera in Municipiul Motru, Bloc N1, Sc 4, Parter

630 EUR/m2 | 27 m2

Motru, Gorj

Apartament I2
3
3

Apartament I2

Se vinde apartament I2 etaj 3 ultracentral! Termpone sticla dubla,gaz in casa.nu are centrala.chiar langa Market Ghiocela. Apartamentul necesită renovări. 26000 Sau schimb cu unul la parter sau etajul 1 plus diferența.

542 EUR/m2 | 48 m2

Motru, Gorj

Garsoniera Motru 32 m2 ,etajul 1 ,confort 1 in bloc de caramida
8
2

Pret fix..! Se vinde garsoniera confort 1 situata la etajul 1 in blocu D1 cu vedere spre Parcul Central, mobilata si utilata. Ca dotari dispune de : -usa metalica -geamuri termopan tripan cu 7 camere -parchet trafic intens -instalatie sanitara baie si bucatarie noua -instalatie electrica cupru in totalitate -faianta ...

781 EUR/m2 | 32 m2

Motru, Gorj

Spațiu comercial vânzare  inchiriere
6

Spațiu comercial vânzare inchiriere

Vânzare închiriere spațiu comercial Suprafață teren 4000 mp Spațiu producție 1600mp clădire industrială Pentru (producție ,serviciii, birouri,depozit,supermarket,clinică ) Gaz,curent 2 linii de branșare , canalizare ,parcare, acces DN 67,acces aprovizionare tir,

150 EUR/m2 | 4,000 m2

Motru, Gorj

Vand apartament 3 camere semidecomandat
7

Vand apartament 3 camere semidecomandat

-etaj 3, izolat pe exterior si tencuiala decorativa,balcon inchis in termopan -centrala proprie pe gaz Bosch cu termostat wireless Salus it 500 -geamuri termopan , usi schimbate, - doua aparate de aer conditionat de 12000 BTU, inverter, wireless -apartamentul se vinde mobilat si utilat(masina de spalat ...

906 EUR/m2 | 64 m2

Motru, Gorj

Apartament 2 camere de vânzare   Motru, Aleea Liliacului
22

Apartament 2 camere de vânzare Motru, Aleea Liliacului

Se vinde apartament cu 2 camere, situat în Motru, Aleea Liliacului, bloc A1, scara 3, etaj 3. Apartamentul are o suprafață totală de 48.61 mp și este compartimentat tip vagon. Este un apartament spațios, îngrijit și bine întreținut, potrivit atât pentru locuit imediat, cât și pentru modernizare ulterioară ...

760 EUR/m2 | 48 m2

Motru, Gorj

Garsonieră Motru (Zona Centrală) Bl.G2
5

Garsonieră Motru (Zona Centrală) Bl.G2

Garsoniera de vanzare!!! Decomandata Toate actele necesare vanzarii si fara datorii! Vedere spre parc! Magazine si institutii in imediata apropiere! NEGOCIABIL!!! Zona Centrala! Bloc G2,Et.2! Necesita renovare!

1111 EUR/m2 | 27 m2

Central, Motru, Gorj

Apartament 2 camere decomandat de vânzare în Motru
7
2

Apartament 2 camere decomandat de vânzare în Motru

Vând apartament în zonă centrală M12 ( lângă primarie)complet utilat și mobilat. Apartamentul se afla la etajul 4, blocul are acoperiș din țiglă și este anvelopat termic(polistiren). Apartamentul dispune de centrala pe gaz și calorifere recent schimbate. Suprafata utila 48,8mp 1 dormitor cu balcon 1 ...

840 EUR/m2 | 49 m2

Motru, Gorj

Cladire Comerciala(180MP)+Teren (963MP) pentru inchiriere, suprafata totala 1083MP
10
6

PROPRIETATE DE INCHIRIAT:Cladire Comerciala 180M.P si Teren 903 M.P. PROPRIETATEA ESTE COMPUSA dintr-o CLADIRE si UN TEREN, astfel : -CLADIREA (S=180mp,L=14,4m,l=12,5m,H=2,8m), este compusa din 3 incaperi mari ce pot avea functiuni independente, si un hol comun, aflat la intrarea in proprietate. ...

180 m2

Complex+Mijloc, Motru, Gorj

Spatiu de inchiriat (cladire la curte) in Motru- disponibil pe termen lung!
8
3

Spatiul este unul de tip depozit, situat in Motru, Aleea Teilor nr. 7, langa Cafeneaua Jovial. Suprafata spatiului construit de inchiriat este de 98 m.p., inaltimea in interior fiind de 4 m. Spatiul este racordat la electricitate( are contoar electric propriu), inclusiv curent de forta, apa rece ...

98 m2

Motru, Gorj

Vând teren in Motru Gorj

Vând teren in Motru Gorj

Vând 4969 mp teren intravilan si extravilan in zona str. Motrului, având deschidere la strada de 22 m.l. Mai multe detalii la telefon

Motru, Gorj

Garsoniera Motru
5
6

Garsoniera Motru

Garsonieră in Motru, bloc H10, etaj 4, peste stradă de Jysk. Renovată, acoperis refacut, instalație electrică cupru, instalație sanitară și termică schimbată,usi interior-exterior schimbate.Gaz la usa.

588 EUR/m2 | 40 m2

Motru, Gorj

Apartament 2 camere de vanzare Motru
6
1

Apartament 2 camere de vanzare Motru

Vand apartament cu 2 camere, bloc J2, etaj 2, scara 1, semidecomandat, 44.5 mp plus balcon 4 mp, bloc de caramida, izolatie exterioara, centrala pe gaz Ariston, mobilat si utilat, pozitionat central, la 3 min de Scoala Generala nr. 1, parc, piata noua, policlinica si spital. Pret: 42.000 euro negociabil Telefon: ...

875 EUR/m2 | 48 m2

Motru, Gorj

Vand apartament 3 cam. str. Stejarului , bloc L2, sc.D,et.3
6
13

Vand apartament 3 cam. str. Stejarului , bloc L2, sc.D,et.3

Apartament 3 camere, decomandat, 2 băi, parchet natur, 1 balcon, 77 m2, et.3.

77 m2

Central, Motru, Gorj

spariu de inchiriat
1

spariu de inchiriat

închiriez spațiu comercial compus din 4 încăperi și platformă.apa curentă canalizare curent.situata în Motru calea Severinului

50 m2