Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand casa
8
3

Vand casa

Vând casă la sat lângă șosea,apă la rețea și fântână în curte baie cu canalizare cămară bucătărie de vară garaj curte mare cu boltă de vie grădină mare 4 camere și posibilitate de mansardare la un și camere fiind turnată placa de beton podele și sobe de teracotă în camere anexe pentru animale

183 EUR/m2 | 180 m2

Panc-Saliste, Hunedoara

Promovat
Teren  Intravilan
3
3

Teren Intravilan

Proprietar Vand parcela de 2286 mp intravilan In Costesti Hunedoara Zona turistica de exceptie , cu o incarcatura deosebita. Cetatile Dacice : Sase fortărețe (Sarmizegetusa Regia, Luncani - Piatra Roșie, Costești - Blidaru, Costești - Cetățuie, Căpâlna și Bănița) care au format sistemul defensiv al lui ...

2,286 m2

Costesti, Hunedoara

Promovat
Vand teren extravilan, langa satul clopotiva sau schimb cu apartament hunedoara
3

Vând teren extravilan lângă Clopotiva, terenul este situat lângă locul de decolare a parapantistilor Suprafata teren 5000 m2 pretul de vanzare al terenului este de 8 euro m2 .

5,000 m2

Clopotiva, Hunedoara

Promovat
casa de vanzare in Hunedoara
10
3

casa de vanzare in Hunedoara

Casă complet renovată în 2026,acoperiș,termosistem,instalație de termoficare,apă caldă și rece,geamuri termopan,bai,îngrădiri,toate noi în garanție. Suprafață construită 172 mp pe două niveluri,teren 275 mp,zona frumoasa și liniștită pe str.Primaverii in Hunedoara. Compartimentare moderna și funcțională. Parter ...

1041 EUR/m2 | 172 m2

Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa
7

vand casa

Vând casă cu grădină în localitatea Balata pe str Independenței Jud Hunedoara Casa este din cărămidă compusă din 2 camere hol cămară si beci și anexe bucătărie cameră baie și alte anexe magazie cocină porci etc.Ca suprafață construită 135mp curtea casei este de 711 mp și mai dispune de 1645 mp teren ...

79 EUR/m2 | 1,645 m2

Balata, Hunedoara

vand teren agricol extravilan
4
1

vand teren agricol extravilan

o parcela are 5790 mp, front stradal 19 m la dn 69 Deva, 3km - Mintia 300m, teren incadrat in planul cadastral pe valea Devei- primaria Vetel, pret 5 euro mp, celelalte doua parcele se afla in spate la termocentrala Mintia 2715 mp faneata si 2216 mp agricol pret 2 euro mp. Proprietar persoana fizica ...

5,790 m2

Deva, Hunedoara

apartament cu 4 camere
5
1

apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...

759 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Livada de pruni 6000 mp -Hateg, HD
3
9

Livada de pruni 6000 mp -Hateg, HD

Livada tânără cu pruni de țuică pe rod, pomii sunt foarte bine dezvoltați, producție anula foarte buna

6,000 m2

Carnesti, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Teren intravilan Băcia/Tâmpa, jud. Hunedoara 3

Teren intravilan Băcia/Tâmpa, jud. Hunedoara

Proprietar vind teren intravilan doua parcele cu suprafața totala de 10889 metri pătrați ambele parcele, la intrare în comuna Băcia lângă Simeria, jud. Hunedoara. Terenul are PUZ aprobat, avand acces la drumul național DN66 Simeria - Petroșani, cu front stradal de 90,73 metri. Terenul este liber de sarcini ...

Bacia, Hunedoara

vând casă cu 5 camere si 700 mp de teren
1
14

vând casă cu 5 camere si 700 mp de teren

vând casă în cartierul vile noi din Deva jud Hunedoara casa are 5 camere 2 bai bucătărie pivniță garaj și 110 mp pe etaj terenul este de 700 mp prețul este 140 000 euro negociabil

1273 EUR/m2 | 110 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren 24

Vând teren

Terenul se află în poienița este intravilan cu posibilitatea de racordare la rețeaua electrică și gaze, toate actele sunt la zi, terenul are suprafața de 1860m pătrați, bineînțeles poate fi și parcelat. Prețul este de10euro metrul pătrat .

Brad, Hunedoara

Închiriez ap.2 camere ultracentral,proprietar
6

Închiriez ap.2 camere ultracentral,proprietar

Închiriez apartament 2 camere ultracentral Centrala termica proprie,internet+tv, cheltuieli cu întreținerea minime Valoarea de chirie este de 250 euro lună plus garanția 1 luna. Accesul cu animale de companie este permis doar cu acordul proprietarului și plată garanție suplimentara 250 euro. Nu se închiriază ...

56 m2

Imparatul Traian, Deva, Hunedoara

Vand teren extravilan 13

Vand teren extravilan

Vandi 9.838 mp ,teren extravilan,, în HUNEDOARA,, Valea Seacă,, strada Strandului,, front stradal 31,5 m,, pret 20 ron pe mp si 1 HA de pădure in Buituri,, Valea Seacă,, Hunedoara la pretul de 15.000 ron negociabil..

9,838 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând teren
5
4

Vând teren

Vând teren intravilan în loc Ormindea ideal pentru casă de vacanță, cabane, pensiuni. Priveliște frumoasă, acces la teren din drum secundar, stâlp de electricitate la aproximativ 150m.pret 4,5euro m negociabil.Terenul se poate parcela.

2,800 m2

Ormindea, Hunedoara

Vând sau Schimb Casa Simeria 3 cam teren 588 mp
1
6

Vând sau Schimb Casa Simeria 3 cam teren 588 mp

Proprietar. Vând Casa Simeria 3 camere, bucătărie, baie, anexa. Toate utilitățile. Zona buna, in spatele garii catre Soseauna Nationala (nu dupa sosea). Curte mare, acces auto, grădină 588 mp. Sau Schimb cu apartament în Simeria 2, 3 sau 4 camere, exclus parter sau etajul 4, in zona buna, preferabil ...

833 EUR/m2 | 72 m2

Simeria, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
19

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
21

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
31

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (379) Hunedoara (217) Petrosani (108) Vulcan (61) Simeria (56) Brad (55) Petrila (51) Lupeni (47) Orastie (42) Hateg (41) Soimus (15) Calan (14) Uricani (14) Bacia (12) Criscior (11) Ilia (11) Barsau (10) Balata (9) Bejan (9) Geoagiu-Bai (9) Rau de Mori (9) Dobra (8) Geoagiu (8) Bretea Muresana (7) Pestisu Mare (7) Vata de Jos (7) Zam (7) Simeria Veche (6) Almasu Mic (5) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Pestisu Mic (5) Romosel (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Beriu (4) Boholt (4) Cainelu de Sus (4) Cristur (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Runcu Mare (4) Teliucu Inferior (4) Vetel (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Cerbal (3) Certeju de Sus (3) Chimindia (3) Gurasada (3) Hartagani (3) Lesnic (3) Livadia (3) Martinesti (3) Mintia (3) Nadastia de Jos (3) Nucsoara (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tisa (3) Toplita (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baia de Cris (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Bulzestii de Sus (2) Campu lui Neag (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Cozia (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Govajdia (2) Harau (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Luncoiu de Sus (2) Nojag (2) Oprisesti (2) Orastioara de Sus (2) Paulis (2) Poieni (Densus) (2) Popesti (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rapoltu Mare (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santandrei (2) Serel (2) Silvasu de Sus (2) Taratel (2) Tebea (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batalar (1) Batrana (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bucuresci (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dealu Mare (1) Dobrot (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Gros (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Mihaileni (1) Muncelu Mic (1) Ocolisu Mare (1) Ohaba (1) Ostrov (1) Ostrovu Mic (1) Panc-Saliste (1) Paucinesti (1) Pesteana (1) Pestera (Petrosani) (1) Petreni (1) Petros (1) Pischinti (1) Pricaz (1)