apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...
577 EUR/m2 | 156 m2
Bretea Romana, Hunedoara
11 mai
APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...
1738 EUR/m2 | 80 m2
Zavoi, Deva, Hunedoara
11 mai
Aceasta casa de vanzare compusă din 2 imobile, are 5 camere si o suprafata utila de 150 mp. Locuinta este mobilata si utilata, oferind un spatiu generos pentru familie. Are 2 băi, bucătărie complet utilată, beci, șură, magazie de lemne și curte generoasă. Este relativ recent renovată și bine întreținută. Livadă ...
613 EUR/m2 | 150 m2
Pesteana, Hunedoara
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Garsoniera de vanzare Garsoniera are centrala nouă electrica cu consum foarte bun . Boiler electric A++ Locatie Bulevardul Ion Corvin .Se afla la etajul 1 din 3 . Locație liniștită . Parcare sub geam . Garsoniera a fost folosita pentru sistem hotelier fiind intr o locație centrala ,randament foarte bun ...
1273 EUR/m2 | 22 m2
Buituri, Hunedoara, Hunedoara
azi 14:54
Teren 3500 mp , toate utilitățile( mai are și fosa septica+separator) trei ieșiri dintre care una la DN7, front stradal DN 7 aproximativ 25ml Hala 880 mp , in interior este o construcție care conține 3 birouri , Bucătărie, WC , atelier
3,500 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:45
Apartament de vânzare! Brad, Str. Republicii, etajul 2 ( în centrul orașului, peste drum de primărie) - decomandat - izolat, geamuri de termopan - suprafață 52 m2 - balcon închis - zona liniștită - se poate locui - acte la zii Detalii suplimentare în privat!
1058 EUR/m2 | 52 m2
Brad, Hunedoara
azi 14:21
APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...
1357 EUR/m2 | 42 m2
Bejan, Deva, Hunedoara
azi 14:20
Vand casa de vacanță cu geamuri termopan, 44 mp, din panouri Sandwich, salon gresie faianță,dormitor parchet, baie amenajata gresie faianță. Făntănă , fosă vidanjabila,. Apă de la făntănă. Magazie unelte. Totul construit cu proiect de constructie. Casa este la 20 km de Hunedoara si 15 km de Hateg. ...
568 EUR/m2 | 44 m2
Ocolisu Mare, Hunedoara
azi 14:15
Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...
Deva, Hunedoara
azi 14:09
Nu vand doar un teren. Ofer sansa la un stil de viata mai bun. O șansă la relaxare, la sănătate, la momente care se transformă în amintiri. Descoperă locul unde liniștea se împletește cu vindecarea naturii. Vând un teren aflat în inima unei stațiuni renumite pentru apele ei termale un colț de ...
5,000 m2
Geoagiu-Bai, Hunedoara
azi 14:05
Proprietate spațioasă situată în Sat Fărcădin, într-o zonă liniștită cu acces facil, la doar 6 km de Hațeg și aproape de principalele atracții turistice: Retezat, Prislop și Biserica Densuș. Casă generoasă cu suprafață construită de 435 mp și teren total 1022 mp, ideală pentru locuință mare de familie, ...
205 EUR/m2 | 435 m2
Farcadin, Hunedoara
azi 14:00
Vând apartament 2 camere, 52 m , etaj 4 4, situat în Petroșani,Str.Independentei lângă Televiziunea 365 ,Hunedoara Apartamentul este original, nerenovat, cu centrală proprie pe gaz,izolat termic și acoperișul făcute cu 3 ani in urmă, conductă de apă trasă individual,parcare in fata blocului.Ideal pentru ...
577 EUR/m2 | 52 m2
Petrosani, Hunedoara
azi 13:52
Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...
1100 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
azi 13:50
Proprietar Vand parcela de 2286 mp intravilan In Costesti Hunedoara Zona turistica de exceptie , cu o incarcatura deosebita. Cetatile Dacice : Sase fortărețe (Sarmizegetusa Regia, Luncani - Piatra Roșie, Costești - Blidaru, Costești - Cetățuie, Căpâlna și Bănița) care au format sistemul defensiv al lui ...
2,286 m2
Costesti, Hunedoara
azi 13:36
Loc ideal pentru loc de CABANĂ IN aer liber.Terenul se află in localitatea ROȘCANI,COMUNA DOBRA JUDEȚUL HUNEDOARA , aproape de RIUL DOBRA APĂ POTABILĂ existenta pe pacelă, . Parcela de 3.300 mp este INTABULATĂ ! SE POAtE SI DEZMEMBRA PREȚ 6 euro PREȚUL TERENULUI IN ZONA ESTE DE 10 EURO . SAU SCHIMB ...
3,300 m2
Dobra, Hunedoara
azi 13:21
De vanzare apartament 3 camere, decomandat, conf. 1 doua balcoane , bloc din caramida, anul constructiei 1986, etaj 4 din 4, incalzire pe gaz, cu centrala termica Pret: 49.900 Euro (negociabil)
745 EUR/m2 | 67 m2
Orastie, Hunedoara
azi 13:13
Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:59
Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.
100 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:59
Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.
1097 EUR/m2 | 62 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:59
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.
1360 EUR/m2 | 50 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:59
Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...
939 EUR/m2 | 293 m2
Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara
azi 12:59
Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel
4,200 m2
Boholt, Hunedoara
azi 12:58
Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR
1278 EUR/m2 | 90 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:58