Imobiliare Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren Deva str Zavoi
8

Teren Deva str Zavoi

Vând teren Deva str Zavoi 1000m2 se poate construi,utilități la strada . Mai multe detalii pe watsapp la tel:

1,000 m2

Archia, Hunedoara

Promovat
Vand teren in Retezat, 1260 mp, zona Raul Mare, intre pensiuni si case de vacanta
6
3

Persoana fizica, vand teren in zona Retezat, ideal pentru pensiune sau case de vacanta. Terenul se afla intr-o zona exclusiv turistica, in intravilanul comunei Râu de Mori, sat Clopotiva, zona Râu Mare, exact langa Pensiunea Dumbravita. In zona sunt doar case de vacanta si pensiuni. Frontul stradal e ...

1,264 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Proprietate de vânzare în Barbura (Băița), Hunedoara
10
4

Proprietate de vânzare în Barbura (Băița), Hunedoara

Proprietate de vânzare în sat Barbura, comuna Băița, județul Hunedoara 37.500 mp teren compact, cu intravilan, pășune fâneață și pădure Se oferă spre vânzare o proprietate situată în satul Barbura, comuna Băița, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, retrasă și cu multă intimitate, potrivită pentru ...

Barbura, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa de locuit, sat Braznic, com. Ilia, jud. Hunedoara
9
23

Vand casa de locuit, sat Braznic, com. Ilia, jud. Hunedoara

Vand casa de locuit in sat Braznic, com. Ilia, jud. Hunedoara, renovata in anul 2010. Un corp este format din doua camere de locuit si o pivnita. Al doilea corp este format dintr-o bucatarie si o baie si mai multe dependinte (sura, sopru). Suprafata locuibila este de 63 mp, iar anexele au 71 mp. Utilitati ...

414 EUR/m2 | 70 m2

Braznic, Hunedoara

Promovat
    Vand teren extravilan, langa satul clopotiva
3

Vand teren extravilan, langa satul clopotiva

Vând teren extravilan lângă Clopotiva, terenul este situat lângă locul de decolare a parapantistilor Suprafata teren 5000 m2 pretul de vanzare al terenului este de 8 euro m2 .

5,000 m2

Clopotiva, Hunedoara

  Vand teren intravilan
5

Vand teren intravilan

Vând teren cum urci pe Râul Mare la 3 km de Clopotiva , teren intravilan, preț 15 mp Apă și curent în apropiere Mai multe detalii la telefon

2,064 m2

Brazi, Hunedoara

Casă de locuit si teren
5
51

Casă de locuit si teren

Casa de vânzare compusa din balcon, hol, 2 camere si o cămară. De asemenea, casa dispune de 2 magazii de tip beci, branșament la curent. Casa se vinde cu o suprafață de 5000 mp, din care 1500 teren arabil. Accesul pana la proprietate se face pe drum pietruit, cu orice tip de autovehicul.

358 EUR/m2 | 80 m2

Banita, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700
6
11

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

De vinzare
10
6

De vinzare

Apartament 46 metri patrati plus balcon,situat in Gojdu.2camere,bucătărie mare ,baie mare, renovat si modificat(mărit) tot,cu poze in fiecare faza a lucrarilor,totul de calitate cu cele mai bune materiale.Aleea Muncii, Bloc AB 18 ,ETAJ 4 situat pe mijloc,bloc acoperit,scara foarte curata si intretinuta.Pret ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

De inchiriat
10
1

De inchiriat

Apartamentul nou renovat disponibil pentru inchiriat. Situat in Gojdu Aleea Muncii etaj 4. Exact cum se vede in poze.Nemobilat sa il poti amenaja dupa propria dorința.Se închiriază pe termen lung la prețul de 250 Euro pe luna.

48 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
7
4

Apartament de vânzare

Apartamentul se află pe strada 1 Iunie, bl.C22, ap7, la etajul 1,pe lângă școala M.Santimbreanu.Este compus din 2 camere, bucătărie,baie,2cămari,2balcoane închise. Este izolat termic pe exterior și are instalație nouă de încălzire racordata la sistemul de încălzire centralizat.

800 EUR/m2 | 50 m2

Brad, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna
5
32

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna

Teren pentru casă ST 6000 mp FS 25 m dublu acces auto, pădure în spate, priveliște frumoasă, apă trasă pe teren. A fost și casa dar sa demolat. Merita văzut. Preț 6 EUR mp.

6,000 m2

Bobalna, Hunedoara

inchiriez spatiu comercial 5

inchiriez spatiu comercial

Inchiriez spatiu comercial situat in Hateg, jud.Hunedoara, zona ultra-centrala, compus din constructie inchisa cu doua suprafete vitrate in suprafata de 35 mp racordata la toate utilitatiile plus terasa aferenta in suprafata de 30 mp, foarte pretabil pentru activitati de cofetarie cafenea, necesita amenajare ...

65 m2

Central, Hateg, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (375) Hunedoara (211) Petrosani (107) Vulcan (59) Brad (58) Simeria (57) Petrila (53) Lupeni (51) Hateg (41) Orastie (40) Calan (16) Bacia (13) Soimus (13) Ilia (11) Uricani (11) Criscior (10) Balata (9) Barsau (9) Bejan (9) Geoagiu-Bai (9) Geoagiu (8) Rau de Mori (8) Bretea Muresana (7) Dobra (7) Zam (7) Simeria Veche (6) Almasu Mic (5) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Pestisu Mare (5) Pestisu Mic (5) Vata de Jos (5) Vetel (5) Barbura (4) Boholt (4) Cainelu de Sus (4) Clopotiva (4) Gothatea (4) Josani (4) Mintia (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Teliucu Inferior (4) Almas-Saliste (3) Aninoasa (3) Banita (3) Baru (3) Beriu (3) Blajeni (3) Certeju de Sus (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) Gurasada (3) Lesnic (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Archia (2) Bacaia (2) Bacea (2) Baia de Cris (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Bulzestii de Sus (2) Campu lui Neag (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Cozia (2) Cristur (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) General Berthelot (2) Govajdia (2) Harau (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Luncoiu de Sus (2) Nojag (2) Oprisesti (2) Orastioara de Sus (2) Paulis (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltu Mare (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Sacaramb (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tebea (2) Teliucu Superior (2) Tisa (2) Tomesti (2) Toplita (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bucuresci (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Danulesti (1) Dealu Babii (1) Dealu Mare (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Gros (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Mihaileni (1) Muncelu Mic (1) Nalatvad (1) Ocolisu Mare (1) Ohaba (1) Ostrov (1) Ostrovu Mic (1) Panc-Saliste (1) Paucinesti (1) Pesteana (1) Pestera (Petrosani) (1) Petreni (1) Petros (1)