Imobiliare Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand casa
8
3

Vand casa

Vând casă la sat lângă șosea,apă la rețea și fântână în curte baie cu canalizare cămară bucătărie de vară garaj curte mare cu boltă de vie grădină mare 4 camere și posibilitate de mansardare la un și camere fiind turnată placa de beton podele și sobe de teracotă în camere anexe pentru animale

183 EUR/m2 | 180 m2

Panc-Saliste, Hunedoara

Promovat
Vand casa individuala cu curte si gradina in Petrila
10
1

Vand casa individuala cu curte si gradina in Petrila

Vând casă individuală, curte și grădină în suprafață totală de 522 de metri pătrați. Casa este compusă din hol intrare (cerdac), bucătărie, baie, o altă cameră mai mică și două camere mari. Casa este situata la intrare in Petrila pe strada Republicii, inainte de strada Minei. Este racordata la reteaua ...

707 EUR/m2 | 75 m2

Cimitir, strada Minei, Petrila, Hunedoara

Promovat
Vand casa de locuit permnent sau de vacanta
10

Vand casa de locuit permnent sau de vacanta

Vând casa spațioasă și îngrijită, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște, curte și grădină proprie, situată în municipiul Brad, județul Hunedoara. Locație: Brad, Str. Frunza Verde nr. 28 Suprafață teren: 1.345 mp Suprafață utilă: 123 mp ( casa) 41 mp ( anexa fundație,bolțari ...

1111 EUR/m2 | 123 m2

Brad, Hunedoara

Promovat
Complex autorizat ISU 18 camere pretabil camin de batrani pensiune cazare- Batiz, Hunedoara
5

Complex autorizat ISU 18 camere ideal cămin de bătrâni pensiune cazare Batiz, Hunedoara Se vinde proprietate compusă din două clădiri autorizate ISU, complet mobilate și utilate, ideale pentru: cămin de bătrâni pensiune cazare muncitori clinică centru de recuperare investiție ...

374 EUR/m2 | 794 m2

Batiz, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren mare de 3 hectare, in interiorul zonei comerciale Deva iesire larga 270m
3
2

Oferiți spre vânzare o proprietate situată unic, perfectă pentru dezvoltare, în centrul celei mai mari zone de afaceri și retail din Deva. 1. Descrierea proprietății Proprietatea se află în imediata apropiere a următorilor comercianți: Lidl Dedeman Romstal Kaufland Depoul Brico Shopping City ...

Deva, Hunedoara

TEREN CU TOATE UTILITĂȚILE-Vând loc de casă parcelabil în comuna Băcia, Jud.HD - 3306 MP!
2
3

TEREN - Loc de casă PARCELABIL în vatra satului Băcia, jud.HD cu acces la toate utilitățile în fața terenului : - GAZ, CURENT ELECTRIC, APĂ DE LA REȚEA, CANALIZARE, CABLU TV. Străzi asfaltate. PREȚ: 17,50 EURO MP Informații la:

Bacia, Hunedoara

Teren intravilan intabulat, parcelabil în COM. BĂCIA JUD.HD 3400 MP ! Pentru locuri de CASĂ!
2
3

TEREN INTRAVILAN INTABULAT, PARCELABIL PENTRU P.U.Z. (CU POSIBILITATE DE EXTINDERE LA 1 HA) ÎN COMUNA BĂCIA JUD.HD (ÎN VATRA COMUNEI). Zonă în dezvoltare! - străzi asfaltate, utilititățile sunt în fața terenului. PREȚ: 16 EURO MP Informații la:

3,400 m2

Bacia, Hunedoara

Închiriez ap.2 camere ultracentral Casa de cultura,proprietar
6

Închiriez apartament 2 camere ultracentral Centrala termica proprie,internet+tv, cheltuieli cu întreținerea minime Valoarea de chirie este de 300 euro lună plus garanția 1 luna. Accesul cu animale de companie este permis doar cu acordul proprietarului și plată garanție suplimentara 300 euro. Nu se închiriază ...

56 m2

Imparatul Traian, Deva, Hunedoara

Proprietar, vand sau schimb casa in Simeria, judetul Hunedoara
2
2

Vând casă în Simeria, județul Hunedoara zonă rezidențială, cartier privat, strada Primăverii. Preț: 305.000 euro, negociabil. Se acceptă schimb cu apartament sau casă în Timișoara + diferență. Proprietate spațioasă, complet amenajată, situată într-o zonă liniștită, foarte frumoasă, în apropiere de ...

1848 EUR/m2 | 165 m2

Simeria, Hunedoara

Proprietar-Garsoniera Deva-zona Piata centrala,220E luna
10
3

Proprietar-Garsoniera Deva-zona Piata centrala,220E luna

Garsoniera, et 3 din 10, Centrala Gaz, Deva- strada Ion Creanga-Bdul Decebal. Mobilata si utilata, Clima, masina de spalat rufe, balcon inchis, libera. Nu se accepta animale de companie; Chirie 220E luna, Garantie 300E.

28 m2

Deva, Hunedoara

Se vinde teren intravilam si extravilan in judejul Hundoara,comuna Certeju de Sus,sat Nojag
9
3

Proprietar,vand teren intravilan si extravilan tip padure in Comuna Certeju de Sus,sat Nojag jud.Hunedoara.Acces simplu,comod si rapid in orice directie,drumuri nationale, Autostrada A1.Suprafata totala este de 8800mp. Terenul are o deschidere de 110m cu acces direct din drum asfaltat.Ca si utilitati ...

8,800 m2

Nojag, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Vând casă, 24 km până la Deva 2

Vând casă, 24 km până la Deva

Casă compusă din 4 camere, baie, bucătărie, încălzire - centrală pe lemne. Apă de la rețea și fântână în curte. Canalizare, fosă septică. Anexe 41+51mp. Curte+ grădină 2586 mp. Internet și televiziune prin fibră optică Orange. Preț 62000 euro. Mai multe detalii în privat la telefon

585 EUR/m2 | 106 m2

Deva, Hunedoara

Hărțăgani, Hunedoara, teren intravilan, 8500 m2, acte, pozitie superba, liniste, eco
10
21

Vând teren 8500 mp, intravilan, intabulat, , Harțăgani, zona Grelești, proprietate personale, acte in regula. Poziție foarte bună, priveliște superbă, zona pitorească, foarte liniștită. Se află la jumătate de ora de mers cu mașina de orașele Deva sau Brad. Drum asfaltat până la teren, curent electric. ...

8,500 m2

Hartagani, Hunedoara

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1
2
3

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1

Proprietar, vand apartament cu doua camere in localitatea Calan, judetul Hunedoara, in centru, pe strada Florilor, partea cu scoala. Apartamentul este intr-un bloc izolat, pe partea unde bate soarele, avand un confort termic ridicat. Stare buna, 2 camere + balcon. -Etaj 1, gaz, balcon inchis, mobilat ...

800 EUR/m2 | 45 m2

Calan, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
30

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (376) Hunedoara (214) Petrosani (110) Vulcan (61) Brad (59) Simeria (57) Petrila (52) Lupeni (49) Hateg (42) Orastie (40) Calan (15) Soimus (14) Bacia (12) Uricani (12) Criscior (11) Ilia (10) Balata (9) Barsau (9) Bejan (9) Geoagiu-Bai (9) Geoagiu (8) Rau de Mori (8) Bretea Muresana (7) Dobra (7) Vata de Jos (7) Zam (7) Simeria Veche (6) Almasu Mic (5) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Pestisu Mare (5) Pestisu Mic (5) Vetel (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Boholt (4) Cainelu de Sus (4) Clopotiva (4) Gothatea (4) Josani (4) Mintia (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Teliucu Inferior (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Beriu (3) Blajeni (3) Certeju de Sus (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) Gurasada (3) Lesnic (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Toplita (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Archia (2) Bacaia (2) Bacea (2) Baia de Cris (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Bulzestii de Sus (2) Campu lui Neag (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Cozia (2) Cristur (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) General Berthelot (2) Govajdia (2) Harau (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Luncoiu de Sus (2) Nojag (2) Oprisesti (2) Orastioara de Sus (2) Paulis (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rapoltu Mare (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Sacaramb (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tebea (2) Teliucu Superior (2) Tisa (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bucuresci (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dealu Mare (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Gros (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Mihaileni (1) Muncelu Mic (1) Nalatvad (1) Ocolisu Mare (1) Ohaba (1) Ostrov (1) Ostrovu Mic (1) Panc-Saliste (1) Paucinesti (1) Pesteana (1) Pestera (Petrosani) (1) Petreni (1) Petros (1)