Imobiliare Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vânzare teren intravilan   Bârsău, jud. Hunedoara
34
2

De vânzare teren intravilan Bârsău, jud. Hunedoara

Comision 0% Cumparator Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în localitatea Bârsău, județul Hunedoara, cu o suprafață totală de 6.704 mp. Deschidere la drum: 25 ml Teren drept, proaspăt curățat Ideal pentru construcție locuință sau investiție Peisaj deosebit, zonă liniștită Utilități: curent ...

6,704 m2

Barsau, Hunedoara

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Casa individuala, 4 camere, 2600mp teren, Barcea Mare in Hunedoara
20
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o casa individuala cu 4 camere, aflata in judetul Hunedoara, localitatea Barcea Mare, din judetul Hunedoara. Suprafata utila de 120mp utili, este compartimentata astfel: - 3 camere - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol de acces Confortul ...

846 EUR/m2 | 130 m2

Barcea Mare, Hunedoara

Promovat
Casa batraneasca la munte, in Hunedoara, Tinutul Padurenilor, Cerbal
13
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca in zona muntoasa, aflata in Tinutul Padurenilor din judetul Hunedoara, comuna Cerbal, sat Feregi. Proprietatea este potrivita celor care doresc sa se retraga din zgomotul oraselor sau pentru o casa de vacanta, pentru un trai ...

302 EUR/m2 | 110 m2

Feregi, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez garsoniera decomandata in Deva, zona Zamfirescu, suprafata utila 27 mp, mobilata
10

Inchiriez garsoniera decomandata in Deva, zona Zamfirescu, suprafata utila 27 mp, usa metalica, centrala termica noua prin condensare, instalatie de aer conditionat, termopane, gresie, faianta, parchet, canapea extensibila, mobilata si utilata integral, etaj 4, bloc de 4 etaje acoperit cu pod si tigla. ...

27 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
7

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
15

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
24

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 56500 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1130 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
9

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Iuliu Maniu
20
1

Apartament 3 camere in Deva, zona Iuliu Maniu

Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere in Deva, zona Iuliu Maniu Detalii imobil: etaj 8 in bloc de 10 nivele suprafata 70 mp decomandat bucatarie open space cu holul balcon inchis usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet clasic bine intretinut, ...

70 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala   Progresul, et 2
20
1

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala Progresul, et 2

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala Progresul, et 2: Detalii imobil: bloc din caramida apartament decomandat pozitionat pe mijloc etaj 2 in bloc de 4 nivele 50 mp usa metalica parchet, uși și boaserie din lemn masiv de stejar gresie, faianta in baie ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Casa in comuna Baita
20
10

Casa in comuna Baita

Va propun spre vanzare casa in comuna Baita: Detalii imobil: an constructie casa 1996 suprafata totala teren intravilan: 2763 mp - casa P+E+M amprenta la sol: 177 mp Compartimentare: Parter: hol, bucatarie, spatiu pentru servit masa, baie, casa scarii, garaj, camera tehnica, beci si terasa ...

251 EUR/m2 | 350 m2

Baita, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Minerului
9
1

Apartament 2 camere in Deva, zona Minerului

ID IMOBIL 1061 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: parter in bloc de 4 etaje suprafata utila 44 mp baie cu geam ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet clasic, gresie, faianta centrala termica mobilat si utilat cum se vede in imagini Pret: ...

1114 EUR/m2 | 44 m2

Minerul, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Dacia, Et. 2
13
1

Apartament 2 camere in Deva, zona Dacia, Et. 2

ID IMOBIL 105 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Dacia Detalii imobil: etaj 2 4 suprafata utila 32mp - izolat interior - baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta - usa metalica - se vinde mobilat și utilat, cum se vede ...

1344 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala- 1 Decembrie
15

ID IMOBIL 1048 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala- 1 Decembrie Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 etaje cu vedere la Bulevard ST= 48mp bloc din caramida usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta ...

1438 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate in Deva, zona Piata Centrala + Boxa
14

ID IMOBIL 1060 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala Detalii imobil: parter inalt in bloc de 4 etaje decomandat balcon inchis camara boxa intabulata bloc izolat pe exterior usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC parchet, ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1   zona Gojdu- Scoala Generala nr.4
15
2

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1 zona Gojdu- Scoala Generala nr.4

ID IMOBIL 1059 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral   Ion Ceanga
1
2

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga

ID IMOBIL 1055 Va propun spre vanzare apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga: Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis facut recent balcon inchis usa metalica la intrare ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica parchet, gresie, faianta ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu
16

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu

ID IMOBIL 716 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu: Detalii imobil: bloc anvelopat exterior integral etaj 8 din 10, cu lift decomandat 49 mp balcon inchis in termopan baie cu geam usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie ...

1184 EUR/m2 | 49 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului
20
5

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: decomandat - balcon mare(16 mp) construit si intabulat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica Pret: 58500 euro neg. Comision pentru ...

914 EUR/m2 | 64 m2

Deva, Hunedoara

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia
10
1

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia

ID IMOBIL 1042 Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Dacia Detalii imobil: pozitionat la parter cu intrare atat din stada cat si din casa scarii suprafata 32 mp lavabila alba gresie centrala termica pe gaz usi din termopan cu tamplarie PVC ferestre din termopan cu tamplarie ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Spatiu comercial in Deva, zona Liliacului
5

Spatiu comercial in Deva, zona Liliacului

ID IMOBIL 1022 Va propun spre inchiriere spatiu comercial in Deva, zona Liliacului Detalii imobil: pozitionat la parter cu vedere la strada, intru-un centru comercial suprafata 30 mp renovat integral gresie aer conditionat usi din termopan cu tamplarie PVC ferestre din termopan cu tamplarie ...

30 m2

Liliacului, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1
7
7

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1

ID IMOBIL : 1037 Va propun spre vanzare garsoniera in Deva, zona Dacia: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 nivele pozitionat pe mijloc balcon inchis centrala termica parchet clasic, gresie, faianta usa metalica OCUPABIL IMEDIAT Pret: 29500 euro Comision pentru cumparator: 0% Tel: 0770 ...

1180 EUR/m2 | 25 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea