Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala, 4 camere, 2600mp teren, Barcea Mare in Hunedoara
20
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o casa individuala cu 4 camere, aflata in judetul Hunedoara, localitatea Barcea Mare, din judetul Hunedoara. Suprafata utila de 120mp utili, este compartimentata astfel: - 3 camere - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol de acces Confortul ...

846 EUR/m2 | 130 m2

Barcea Mare, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
8

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia
10
1

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia

ID IMOBIL 1042 Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Dacia Detalii imobil: pozitionat la parter cu intrare atat din stada cat si din casa scarii suprafata 32 mp lavabila alba gresie centrala termica pe gaz usi din termopan cu tamplarie PVC ferestre din termopan cu tamplarie ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Spatiu comercial in Deva, zona Liliacului
5

Spatiu comercial in Deva, zona Liliacului

ID IMOBIL 1022 Va propun spre inchiriere spatiu comercial in Deva, zona Liliacului Detalii imobil: pozitionat la parter cu vedere la strada, intru-un centru comercial suprafata 30 mp renovat integral gresie aer conditionat usi din termopan cu tamplarie PVC ferestre din termopan cu tamplarie ...

30 m2

Liliacului, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1
7
8

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1

ID IMOBIL : 1037 Va propun spre vanzare garsoniera in Deva, zona Dacia: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 nivele pozitionat pe mijloc balcon inchis centrala termica parchet clasic, gresie, faianta usa metalica OCUPABIL IMEDIAT Pret: 29500 euro Comision pentru cumparator: 0% Tel: 0770 ...

1180 EUR/m2 | 25 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal
20
1

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal

ID IMOBIL 1026 Va propun spre vanzare apartament 3 camere transformat din ap. 2 camere, in Deva, Bdul Decebal Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 nivele suprafata totala 71,5 mp instalatie electrica pe cupru ferestre termopan cu tamplarie PVC usi interioare de termopan parchet, gresie, faianta ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, zona Gojdu
16

Apartament 2 camere, zona Gojdu

ID IMOBIL 1027 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: 57mp etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis de tabla pozitionat pe mijloc bloc de caramida 2 camere mari baie cu geam balcon spatios centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC ...

1175 EUR/m2 | 57 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 1 camera decomandat in Deva, zona Gojdu, et. 2
11
3

Apartament 1 camera decomandat in Deva, zona Gojdu, et. 2

ID IMOBIL : 1025 Va propun spre vanzare apartament 1 camera decomandat in Deva, zona Gojdu: Detalii imobil: etaj 2 in bloc de 4 nivele bloc de caramida pozitionat pe mijloc decomandat suprafata utila 28 mp bucatarie open space cu holul baie cu geam centrala termica ferestre termopan ...

1554 EUR/m2 | 28 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

 Spatiu comercial in Deva, zona Oituz
20
1

Spatiu comercial in Deva, zona Oituz

Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Oituz Detalii imobil: suprafata teren 89 mp constructiei anul 1988 amprenta la sol (suprafata desfasurata) 77mp P intabulat ca spatiu comercial 2 incaperi separate cu un perete din rigips grup sanitar cu geam la etaj sunt 3 incaperi ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Titu%2bMaiorescu, Deva, Hunedoara

Casa la cheie in Deva, zona Archia
20
2

Casa la cheie in Deva, zona Archia

Va propun spre vanzare casa in Deva, zona Archia Prezentare imobil: suprafata totala teren 569 mp front stradal 17,5 ml amprenta casa 94,72 mp suprafata construit desfasurata 164,27 suprafata utila desfasurata 128,23 mp P+M casa constructie 2020 izolata termic pe exterior cu polistiren ...

1445 EUR/m2 | 128 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala
20
2

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona centrala Detalii imobil: 66 mp + beci la subsolul blocului parter decomandat bucatarie cu camara 2 bai balcon inchis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC OCUPABIL IMEDIAT Pret: 86.000 euro Comision pentru cumparator: ...

1303 EUR/m2 | 66 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1
6
6

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie. etaj 1 in bloc de 7 nivele 90 mp transformat in apartament de 4 camere din 3 decomandat 3 balcoane dintre care 1 balcon tip loja (bucatarie mutata intr-unul dintre balcoane) debara incapatoare centrala termica aer ...

1200 EUR/m2 | 90 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala   Casa de Cultura
20
1

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala Casa de Cultura

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala. etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis din tabla, izolat cu vata bloc de caramida 60 mp baie cu geam usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC Qfort parchet clasic din lemn, bine intretinut gresie si faianta ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva
18
12

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva Detalii imobil: - decomandat - suprafata utila 56 mp+ 6 mp balcoanele - doua balcoane unul deschis, unul inchis centrala termica aer conditionat instalatie sanitara si electrica schimbate pe cupru usa metalica ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto
15
6

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto Detalii imobil: etaj 3 decomandat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta balcon inchis centrala termica mobilat,utilat cum se vede in fotografii OCUPABIL ...

1509 EUR/m2 | 55 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2
19
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. etaj 2 in bloc de 4 nivele 80 mp bucatarie open space cu sufrageria balcon incorporat in sufragerie camara in balcon baie cu geam centrala termica aer conditionat parchet, gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie ...

1338 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
20
1

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: etaj 3 4 suprafata utila 80 mp balcon baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usa metalica parchet de lemn, gresie, faianta necesita renovare OCUPABIL IMEDIAT Pret: 78000 euro ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu Detalii imobil: etaj 3 4 decomandat, suprafata utila 77 mp 2 bai hol de intrare foarte spatios (aproximativ 9mp) hol secundar cu spatiu pentru dresing si masina de spalat camara cu geam balcon inchis bloc izolat termic ...

1032 EUR/m2 | 77 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
21
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu Detalii imobil: - etaj 3 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica apartamentul se vinde semimobilat OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 88000 euro negociabil Comision pentru ...

1205 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Bdul Decebal
16
8

Apartament 2 camere in Deva, Bdul Decebal

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Decebal. Detalii imobil: etaj 4 7 decomandat, suprafata utila 57 mp - living open space cu bucataria (modificari realizate cu proiect) - balcoane incorporate in dormitor, respectiv bucatarie - izolat pe interior - aer conditionat centrala ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu
14
5

Apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu Detalii imobil: bloc turn la etaj superior centrala termica proprie usa metalica la intrare parchet gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie din PVC - geam la baie - balcon mare deschis Pret: 49000 euro neg Comision pentru ...

1043 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Casa in Simeria
19
6

Casa in Simeria

Va propun spre vanzare casa in Simeria Prezentare imobil: suprafata totala teren 780 mp casa cu suprafata aproximativ de 80 mp anexe gospodaresti Componenta casei: doua camere baie cu geam bucatarie hol - ferestre termopan cu tamplarie PVC - parchet, gresie, faianta - acoperis schimbat ...

1238 EUR/m2 | 80 m2

Simeria, Hunedoara

Salvează căutarea