Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină   Simeria, HD
19
5

Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină Simeria, HD

Se oferă spre vânzare o casă modernă, spațioasă și eficientă energetic, situată în Simeria, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie. Imobilul este amplasat pe un teren de 700 mp și are o suprafață utilă de 190 mp, cu regim de înălțime P+1, fiind construit în anul 2010. Compartimentare: Parter: ...

941 EUR/m2 | 190 m2

Simeria, Hunedoara

Promovat
Casa cu teren, aproape de centrul balneo-termal Vata Bai
20
1

Casa cu teren, aproape de centrul balneo-termal Vata Bai

De vanzare proprietate ingrijita, amplasata in localitatea Vata de Jos, la doar 250 m de centrul balneo-termal Vata Bai - zona cunoscuta pentru proprietatile terapeutice ale apelor termale si pentru potentialul turistic aflat in continua dezvoltare. Statiunea atrage anual numerosi vizitatori datorita ...

764 EUR/m2 | 72 m2

Vata de Jos, Hunedoara

Promovat
Cladire noua, ideala pentru cazare sau spatii de birouri in Brad, Hd
14

De vanzare cladire noua, amplasata in municipiul Brad, judetul Hunedoara, intr-o zona centrala, accesibila si usor de reperat. Cladirea se afla pe un teren intravilan de 619 mp, cu acces direct din principala cale de circulatie care strabate orasul, E79 DN76. Imobilul, finalizat in 2025, are o suprafata ...

637 EUR/m2 | 502 m2

central, Brad, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera decomandat in Deva, zona Gojdu, et. 2
11
3

Apartament 1 camera decomandat in Deva, zona Gojdu, et. 2

ID IMOBIL : 1025 Va propun spre vanzare apartament 1 camera decomandat in Deva, zona Gojdu: Detalii imobil: etaj 2 in bloc de 4 nivele bloc de caramida pozitionat pe mijloc decomandat suprafata utila 28 mp bucatarie open space cu holul baie cu geam centrala termica ferestre termopan ...

1554 EUR/m2 | 28 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

 Spatiu comercial in Deva, zona Oituz
20
2

Spatiu comercial in Deva, zona Oituz

Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Oituz Detalii imobil: suprafata teren 89 mp constructiei anul 1988 amprenta la sol (suprafata desfasurata) 77mp P intabulat ca spatiu comercial 2 incaperi separate cu un perete din rigips grup sanitar cu geam la etaj sunt 3 incaperi ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Titu%2bMaiorescu, Deva, Hunedoara

Casa la cheie in Deva, zona Archia
20
2

Casa la cheie in Deva, zona Archia

Va propun spre vanzare casa in Deva, zona Archia Prezentare imobil: suprafata totala teren 569 mp front stradal 17,5 ml amprenta casa 94,72 mp suprafata construit desfasurata 164,27 suprafata utila desfasurata 128,23 mp P+M casa constructie 2020 izolata termic pe exterior cu polistiren ...

1445 EUR/m2 | 128 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala
20
2

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona centrala Detalii imobil: 66 mp + beci la subsolul blocului parter decomandat bucatarie cu camara 2 bai balcon inchis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC OCUPABIL IMEDIAT Pret: 86.000 euro Comision pentru cumparator: ...

1303 EUR/m2 | 66 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1
6
6

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie. etaj 1 in bloc de 7 nivele 90 mp transformat in apartament de 4 camere din 3 decomandat 3 balcoane dintre care 1 balcon tip loja (bucatarie mutata intr-unul dintre balcoane) debara incapatoare centrala termica aer ...

1200 EUR/m2 | 90 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala   Casa de Cultura
20
1

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala Casa de Cultura

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala. etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis din tabla, izolat cu vata bloc de caramida 60 mp baie cu geam usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC Qfort parchet clasic din lemn, bine intretinut gresie si faianta ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva
18
12

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva Detalii imobil: - decomandat - suprafata utila 56 mp+ 6 mp balcoanele - doua balcoane unul deschis, unul inchis centrala termica aer conditionat instalatie sanitara si electrica schimbate pe cupru usa metalica ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto
15
6

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto Detalii imobil: etaj 3 decomandat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta balcon inchis centrala termica mobilat,utilat cum se vede in fotografii OCUPABIL ...

1509 EUR/m2 | 55 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2
19
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. etaj 2 in bloc de 4 nivele 80 mp bucatarie open space cu sufrageria balcon incorporat in sufragerie camara in balcon baie cu geam centrala termica aer conditionat parchet, gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie ...

1338 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
20
1

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: etaj 3 4 suprafata utila 80 mp balcon baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usa metalica parchet de lemn, gresie, faianta necesita renovare OCUPABIL IMEDIAT Pret: 78000 euro ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu Detalii imobil: etaj 3 4 decomandat, suprafata utila 77 mp 2 bai hol de intrare foarte spatios (aproximativ 9mp) hol secundar cu spatiu pentru dresing si masina de spalat camara cu geam balcon inchis bloc izolat termic ...

1032 EUR/m2 | 77 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
21
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu Detalii imobil: - etaj 3 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica apartamentul se vinde semimobilat OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 88000 euro negociabil Comision pentru ...

1205 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Bdul Decebal
16
8

Apartament 2 camere in Deva, Bdul Decebal

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Decebal. Detalii imobil: etaj 4 7 decomandat, suprafata utila 57 mp - living open space cu bucataria (modificari realizate cu proiect) - balcoane incorporate in dormitor, respectiv bucatarie - izolat pe interior - aer conditionat centrala ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu
14
5

Apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu Detalii imobil: bloc turn la etaj superior centrala termica proprie usa metalica la intrare parchet gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie din PVC - geam la baie - balcon mare deschis Pret: 49000 euro neg Comision pentru ...

1043 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Casa in Simeria
19
6

Casa in Simeria

Va propun spre vanzare casa in Simeria Prezentare imobil: suprafata totala teren 780 mp casa cu suprafata aproximativ de 80 mp anexe gospodaresti Componenta casei: doua camere baie cu geam bucatarie hol - ferestre termopan cu tamplarie PVC - parchet, gresie, faianta - acoperis schimbat ...

1238 EUR/m2 | 80 m2

Simeria, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti, et 1
20
10

Apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti, et 1

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai, doua balcoane usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica incalzire in pardosea instalatie electrica ...

1411 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Casa de vanzare in Deva
10
11

Casa de vanzare in Deva

Va propun spre vanzare casa in Deva Prezentare imobil: casa cu mansarda termopan cu tamplarie PVC parchet,gresie,faianta centrala termica sistem electric pe cupru incalzire in pardoseala aer conditionat Componenta casei: living cu bucatarie open space un dormitor o baie balcon ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Horea-Decebal
14
4

Apartament 2 camere in Deva, zona Horea-Decebal

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Horea-Decebal Detalii imobil: apartament finisat nou bloc de caramida apartament situat la etajul 1 balcon usa metalica termopan cu tamplarie PVC sistem electric nou pe cupru curent trifazic la bucatarie instalatie sanitara noua ...

1571 EUR/m2 | 49 m2

Horea, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1
22
4

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1

ID IMOBIL 883 Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara Detalii imobil: apartament situat la etajul 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie din PVC si lemn parchet, gresie, faianta centrala ...

1456 EUR/m2 | 68 m2

Zarand, Deva, Hunedoara

Apartament 1 camera in Deva, zona Dacia
10
4

Apartament 1 camera in Deva, zona Dacia

Va propun spre vanzare apartament 1 camera in Deva, zona Dacia. Detalii imobil: parter decomandat usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta ocupabil imediat Pret: 29500 euro neg . Comision pentru cumparator: 0% Tel. 0745398949 sau 0730 474275. Ai vreo întrebare ...

1405 EUR/m2 | 21 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea