Imobiliare Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Refugiu la țară! Casă cu teren 1887 mp, zonă liniștită   aproape de Deva
21
11

Refugiu la țară! Casă cu teren 1887 mp, zonă liniștită aproape de Deva

Comision 0% Cumparator! Se oferă spre vânzare proprietate situată în localitatea Tisa, județul Hunedoara, la aproximativ 41 km de Deva, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuință permanentă sau casă de vacanță. Detalii proprietate: Suprafață teren: 1887 mp Regim de înălțime: Demisol + Parter (D+P) Suprafață ...

225 EUR/m2 | 120 m2

Tisa, Hunedoara

Promovat
5,6 ha terenuri si padure in Criscior
8
9

5,6 ha terenuri si padure in Criscior

Se vinde teren extravilan in suprafata totala de 56.031 mp, compus din 4 parcele alaturate, situate intr-o zona naturala, potrivita pentru activitati agricole, administrarea padurii sau investitie pe termen lung. Proprietatea este formata din 25.095 mp padure si 30.936 mp teren arabil si faneata. Padurea ...

56,031 m2

Criscior, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
7

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
Casa de vacanta si relaxare la munte - ID V1947
16
77

Casa de vacanta si relaxare la munte - ID V1947

ID intern: V1947 Cabana de vanzare in zona Rau de Mori, judetul Hunedoara FOXFORT Imobiliare propune spre de vanzare casa tip cabana, cu un regim de inaltime P+M situata in zona Rau de Mori, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 235 mp. Cabana a fost construita in anul ...

683 EUR/m2 | 120 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Gospodarie-4 cladiri-teren 2900mp-zona Vetel
12
1

Gospodarie-4 cladiri-teren 2900mp-zona Vetel

Gospodarie pretabila ferma, agroturism, alcatuita din 4 imobile- 1.constructie p+m, 80mp, parter-3 camere, casa scarii, 3 camere la etaj, 2. cladire cu 2 camere, living, bucatarie, loc baie, 3.atelier, boxe pentru animale, carmangerie, camera frigorifica, 4. grajd-curte amenajata, gradina, gaz la ...

338 EUR/m2 | 400 m2

Vetel, Hunedoara

vând casă compusă din 3 clădiri amenajate mobilate Deva Cristur
10

Oferim spre vânzare proprietate în Cristur cu 3 construcții 1-casă compusă din bucătărie, 2 dormitoare, living, amenajata cu faianță, gresie, geamuri termopan, încălzire în pardoseala, centrala pe lemne ,baia ...

568 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat, mobilat-etaj1-zona Zamfirescu Deva
7
2

Apartament cu 2 camere semidecomandat, recent zugravit baia amenajata cu faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, izolat exterior, mobilat, utilat, etaj1, zona Zamfirescu Deva, 235 euro luna. Informatii la telefon 0723619177

48 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva
12
4

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva

Casă constructie solida, 2 dormitoare, living, bucatarie,baie, amenajari (izolata exterior, geamuri termopan, faianta, gresie, parchet), curte impartita in 2 parti ,o parte cu zona verde si loc de gratar, o parte pavată, garaj cu terasa deasupra si acces pod, beci, front la 2 strazi, zona Gojdu Deva, ...

1269 EUR/m2 | 130 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane si garaj sub bloc-zona Imp. Traian Deva
9
2

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva
5
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu centrala termica, geamuri termopan, balcon deschis, etaj4 fara probleme cu izolatia, Ale. Crisului Deva, pret 30000 euro negociabil. Inf. la telefon 0723619177

789 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

teren intravilan  zona Macon FS=48ml
1

teren intravilan zona Macon FS=48ml

Vând teren intravilan Deva situat între depozitul Carrefour și MACON , ST=6500 mp , format din două parcele , FS=48ml .

Macon, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva
5
2

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, amenajari ( centrala termica, geamuri termopan, faianta, gresie in baie), mobilat ,utilat, etaj4, zona Ale. Crisului Deva, pret 36000 euro . Inf. la telefon 0723619177

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat-mobilat-utilat integral-56mp-zona Dacia Deva
6
3

Apartament cu 3 camere decomandat,bloc din caramida, suprafata 56mp,amenajat ( faianta,gresie,centrala termica, usi schimbate, instalatie electrica refacuta, centrala termica din 2023, contorizare individuala la apa), balcon inchis, mobilat integral, bucataria cu mobilier la comanda cu electrocasnice ...

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva
11

Apartament 3 camere-boxa-loc de parcare-Zăvoi Deva

Apartament cu 3 camere(living+2 dormitoare), hol, baie de serviciu, baia mare cu cadă si geam de aerisire, amenajări ( centrala termica, geamuri termopan, faianta,gresie, parchet laminat, aparat de aer conditionat), balcon mare deschis, etaj3-bloc cu acoperis-constructie 2009, boxa pe etaj, casa scarii ...

976 EUR/m2 | 84 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Casă D+P+E -zona A.Vlaicu Deva
14
5

Casă D+P+E -zona A.Vlaicu Deva

Casă D+P+E-constructie 2010 din BCA izolata exterior, acoperita cu pod si tigla-suprafata teren 198mp, suprafata utila 140mp, curte betonata , acces auto in curte, gradina Demisol-bucatarie, baie,beci, zona depozitare Parter-2 camere,hol, baie cu cabina de dus Etaj-2 camere, hol, baie cu vana Amenajari ...

857 EUR/m2 | 140 m2

Deva, Hunedoara

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator  sau birouri
14

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator sau birouri

Proprietate cu potențial excelent de investiție, una dintre cele mai valoroase și căutate zone din Deva la câteva minute de Piața Victoriei, Casina și Colegiul Decebal. Casa are o suprafață utilă de aproximativ 250 mp, dispusă pe parter + 2 etaje, pe un teren de 414 mp. Parterul are acces separat ...

714 EUR/m2 | 420 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Casă P+M-contructie 2008-zona Balcescu Deva
11

Casă P+M-contructie 2008-zona Balcescu Deva

Casă P+M-constructie 2008 din caramida, acoperis tigla Bramac, izolatie exterioara, centrala termica cu instalatia pe cupru, geamuri termopan -parter-bucatarie, living, baia cu cada, dormitor si casa scarii -etaj-3 dormitoare, hol, baie cu cabina de dus, terasa -curte betonata, terasa cu loc pentru ...

1150 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

teren intravilan Deva strada Granitului
7
1

teren intravilan Deva strada Granitului

Vând două parcele de teren a câte 600 mp fiecare , cu FS =41 ml , intravilan DEVA , strada Granitului , utilități aproape de teren . Se pot vinde și separat . Preț 33 000 euro parcelă .